• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Felugró tp jutalmas ablak rossz időben és megjelenítési gondok.

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!
Mostanában egyre többször fordul velem elő(oké..,nem olyan gyakori de szerintem ez már a 4-5. alkalom az elmúl másfél hónapban) hogy bajnoki közben írja ki,hogy kaptam tpt meg rúnát mert támogogattam egy csodát.(nem akkor adja ki mikor belépek)
Ezzel eddig nem is lenne semmi gond,de hiába van ott a pipa jel,nem tudok rákattintani.Ezért be kell zárnom a játékot majd megint megnyitni..,viszont eddig nem lépett fel a következô hiba,hogy nem forgatta el a képernyőt vízszintesbe hanem függőlegesben maradt. Ezután megint bezártam a játékot beléptem ès már jó minden,de kérlek nézzetek rá erre a hibára mert elèg zavaró☹
Köszönöm:)
 

Csatolmányok

  • IMG_9962.jpg
    IMG_9962.jpg
    110,7 KB · Megtekintések: 20
  • IMG_9961.jpg
    IMG_9961.jpg
    44,4 KB · Megtekintések: 20
  • IMG_9960.jpg
    IMG_9960.jpg
    39,1 KB · Megtekintések: 20

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Mostanában egyre többször fordul velem elő(oké..,nem olyan gyakori de szerintem ez már a 4-5. alkalom az elmúl másfél hónapban) hogy bajnoki közben írja ki,hogy kaptam tpt meg rúnát mert támogogattam egy csodát.(nem akkor adja ki mikor belépek)
Ezzel eddig nem is lenne semmi gond,de hiába van ott a pipa jel,nem tudok rákattintani.Ezért be kell zárnom a játékot majd megint megnyitni..,viszont eddig nem lépett fel a következô hiba,hogy nem forgatta el a képernyőt vízszintesbe hanem függőlegesben maradt. Ezután megint bezártam a játékot beléptem ès már jó minden,de kérlek nézzetek rá erre a hibára mert elèg zavaró☹
Köszönöm:)

Szia!

Ezt továbbra is tapasztalod?
Az állóhelyzetben maradó képernyő valószínűleg azért van, mert nem zárod be a játékot, hanem csak kilépsz és megnyitod ugyanazt az ablakot. Ha valóban be akarod zárni "teljesen", akkor érdemes úgy hogy felhúzód miután kiléptél, így valóban teljesen kilép a játékból. Valószínűleg ez teljesen meg is oldja a problémát.
 

Susanh

Erős harcos
Szia!

Ezt továbbra is tapasztalod?
Az állóhelyzetben maradó képernyő valószínűleg azért van, mert nem zárod be a játékot, hanem csak kilépsz és megnyitod ugyanazt az ablakot. Ha valóban be akarod zárni "teljesen", akkor érdemes úgy hogy felhúzód miután kiléptél, így valóban teljesen kilép a játékból. Valószínűleg ez teljesen meg is oldja a problémát.
Egyenlőre most nincs gond, de miután teljesen kiléptettem mivel a bajnokis tp után nem tudtam rámenni a pipára így muszáj voltam teljesen “eldobni” az elvenar ablakot és utána îgy nyílt meg.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Egyenlőre most nincs gond, de miután teljesen kiléptettem mivel a bajnokis tp után nem tudtam rámenni a pipára így muszáj voltam teljesen “eldobni” az elvenar ablakot és utána îgy nyílt meg.

Ha lenne még evvel gond akkor azt kérlek később jelezd.
 

Ivin

Újonc
Sziasztok! Nehezen jöttem rá hogy jelezzem az álltalam tapasztalat hibát, eközben sikerült ide írnom, amit töröltem.
Ivin
 
Utoljára szerkesztve:

Susanh

Erős harcos
IMG_2450.jpg

Most tornyozásnál, a 2 forduló között ugrott be az ablak. Természetesen kifagyott.hiába mentem rá a pipára. Teljesen ki kellett lépnem a játékból.
@Simple a probléma még mindig nincs megoldva és szerintem nem csak nekem csinálja …vagy csak én lennék ilyen szerencsétlen? :(
De a “javítva” besorolása a témának nem igaz sajnos.
Amúgy azt vettem észre,hogy mikor volt ilyen hiba utána jött egy frissítés és helyrejött majd jött egy következő és megint elromlott :confused:
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Sajnos a hiba újra jeletkezik.
Tudok majd feltenni videót is, bár remélem annélkül is elhiszitek.
 
Fent