• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Bűbájtöredék hasznosítása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!
Nyílván sokunknak van százezres mennyiségű bűbájtöredéke, amit soha nem fogunk felhasználni na meg a toronynak köszönhetően mindig több lesz. :rolleyes:
mint tapasztalhattuk minden fajnál van valami hiányunk pl: mag vagy mana (az most nekem nagyon kellene, de nincs)
Szóval..a kereskedőnél lehetne egy olyan opció,hogy bűbájtöredéket lehetne cserélni magra,manára,vízióporra vagy akár orkra is.
ha van további ötlet,tipp szívesen várom/várjuk illetve köszönöm előre is a támogatásokat!
Mottó: Legyen hasznosítható a bűbájtöredék! Hajrá!!:):eek:
 

Susanh

Erős harcos
Tudom volt már ezer ötlet a bűbájtöredékre, de soha nem lett egyik sem megvalósítva.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Nyílván sokunknak van százezres mennyiségű bűbájtöredéke, amit soha nem fogunk felhasználni na meg a toronynak köszönhetően mindig több lesz. :rolleyes:
mint tapasztalhattuk minden fajnál van valami hiányunk pl: mag vagy mana (az most nekem nagyon kellene, de nincs)
Szóval..a kereskedőnél lehetne egy olyan opció,hogy bűbájtöredéket lehetne cserélni magra,manára,vízióporra vagy akár orkra is.
ha van további ötlet,tipp szívesen várom/várjuk illetve köszönöm előre is a támogatásokat!
Mottó: Legyen hasznosítható a bűbájtöredék! Hajrá!!:):eek:
Ez egy értelmes fejlesztés lenne!
Mert amúgy minek ennyi bűbájtöredék?
 

Migur

Újonc
Habár feltételezem irtó nagy mennyiségű bűbájtöredéket kéne adni minimális anyagért, de legalább lenne lehetőség a felhasználásra.
--> Támogatom
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Nyílván sokunknak van százezres mennyiségű bűbájtöredéke, amit soha nem fogunk felhasználni na meg a toronynak köszönhetően mindig több lesz. :rolleyes:
mint tapasztalhattuk minden fajnál van valami hiányunk pl: mag vagy mana (az most nekem nagyon kellene, de nincs)
Szóval..a kereskedőnél lehetne egy olyan opció,hogy bűbájtöredéket lehetne cserélni magra,manára,vízióporra vagy akár orkra is.
ha van további ötlet,tipp szívesen várom/várjuk illetve köszönöm előre is a támogatásokat!
Mottó: Legyen hasznosítható a bűbájtöredék! Hajrá!!:):eek:
Kedves @Susanh
Nagyon szépen köszönjük az Ötleted, de a Bűbájtöredék újra hasznosítására már nagyon sok, és több féle ötlet érkezett. Sajnos erre nem tudok most konkrét ígéretet tenni, hogy az Ötlet a jövőben valamikor is megvalósulhat. Bizonyára ilyen Bűbájtöredék konvertálási lehetőségek már rég a fejlesztők asztalán várakoznak.... tudjuk, a reményhal.
Köszönjük a türelmeteket!
 

MesterAlma13

Erős harcos
ha van további ötlet,tipp szívesen várom/várjuk
Szia,

Én egy hasonló ötleten agyalok, csak még nem dolgoztam ki - ha meglesz felrakom ide. A lényege az lesz, hogy a csere nem a kereskedőn keresztül zajlana, hanem egy időközönkénti párnapos event keretében (Elvenari nagyvásár) ahol az Inno rengeteg hiányt illetve többletet (illetve a végelláthatatlan raktárt) mindenféle csereajánlattal próbálna rendezni, átvariálni.

Mindezt úgy, hogy idővel:
1. a játékosok a többletüket, fölösleges épületeiket át tudják váltani más, általuk sűrűbben használt dolgokra
2. hiány ereklyékhez hozzá tudjanak jutni (akár jó drágán is)
3. Inno egyes ajánlatok mellé odatenné a gyémánt igényt, hogy ők is jól járjanak
így idővel, több ilyen negyedéves/féléves/véletlen időközönként megjelenő alkalom után a hiányok és fölösleges részben rendeződhetnének, illetve ideiglenesen még az erőviszonyok is átrendeződhetnének, továbbá az adott heti bajnoki és torony teljesítmény is másként alakulhatna – hisz lehet kaphatnál pl. egy hiányereklyét, de ha kegyetlen sokba áruba/ereklyébe/gyémántba/BBájtöredékbe/ork/manna/stb. stb. stb. kerülne akkor nem tudnád hozni a megszokottat.

Példákon is gondolkodom, de a lényege az lenne, hogy nem minden alkalommal, de hosszútávon mindent lehetne cserélni/váltani mindenre úgy, hogy a lehetőségeket az Inno mindig szabályozná az általa létrehozott képlettel.

egyenlőre ennyi, aztán ha úgy lesz időm, megírom ide majd – ha le is lesz fújva, legalább egy gondolat magot elvetek majd vele :)

Üdv, Alma
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent