• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyorsabb indítást a manufaktúráknak

Susanh

Erős harcos
sziasztok!

Lehet volt már,aki felvetette az ötletet,ezért ne haragudjatok,nem olvastam át ennyi oldalt.:oops:
Szóval...,ahogy a műhelyek indítása olyan jól meglett csinálva,hogy egyszerre indíthatom az összeset,ilyet lehetne a manufaktúrákra is.
Pl kalandoknál akinek van kb 50 deszkamanuja és tudja,hogy mindegyiken 3 órás termelést akar indítani..mire azt a 50et végignyomkodja még így nyilacskával is sok idő.(főleg ha munka előtt 15perccel vagy és haladnál:p)
 

Rikari

Veterán
sziasztok!

Lehet volt már,aki felvetette az ötletet,ezért ne haragudjatok,nem olvastam át ennyi oldalt.:oops:
Szóval...,ahogy a műhelyek indítása olyan jól meglett csinálva,hogy egyszerre indíthatom az összeset,ilyet lehetne a manufaktúrákra is.
Pl kalandoknál akinek van kb 50 deszkamanuja és tudja,hogy mindegyiken 3 órás termelést akar indítani..mire azt a 50et végignyomkodja még így nyilacskával is sok idő.(főleg ha munka előtt 15perccel vagy és haladnál:p)
Ez még kifejezetten csak androidos tulajdonság, hogy egyszerre indíthatsz azonos termelési idejű műhelyeket. Volt már ilyen felvetés és nem lehetetlen, hogy idővel ez az opció megvalósul majd a manufaktúrákban is. Addig marad a már most is könnyebbséget jelentő továbbléptető az ablakban. PC-én még ilyen lehetőségek sincsenek. Gondolom azért, mert egyre inkább tendál a játék felhasználói között a telefonos-tabletes használat. Remélem idővel a jó öreg asztali gépes gamerek is kapnak majd hasonló könnyítéseket.
 
Fent