• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Játékfrissítés ami nem létezik..?

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!

A játék frissítést ajánl nekem wifi kapcsolattal(nekem úgy van beállítva,hogy mobilnetről is frissítsen)
Próbáltam wifiről akkor nem ugrott fel ilyen értesítő ablak,gondoltam akkor frissített vàrtam vele,majd mobilnetről megint kijön a frissítéses üzenet.
App storeban sincs frissítés,hisz csak “megnyitás” gomb van ott.
Valami nálam romlott el vagy bug?
(Elèg gyakran vagyok mobilnetről,mèg soha nem adott be ilyen üzit)19B8D6C3-D813-4210-90B0-3EA938C31250.jpegE5C8EC07-D30D-4367-953C-72831438F90A.jpeg
 

Susanh

Erős harcos
A probléma “megoldódott”
Igazából nem csináltam semmit ugyanúgy mobilnetről vagyok,de most nem írja ki, de frissíteni sem frissített mert ugye app storeban sincs semmi.akkor kb 5 másodpercenként kiírt valami hibát ha a “mégse” gombra mentem akkor ugye kijelentkezett a városomból is..sajnos supportra sem tudtam volna írni,azért írtam ide.
 
Fent