• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Siorna

    Továbbítva Árufölöslegért TP

    Próbálkoztam a társalgóban is, de akkor így is felvetem: sajnos többen is tapasztaljuk, hogy a piaci egyensúly eléggé felborult. Például tekercsből rengeteg van, mindenki csak eladni akarja, venni nem. Nálam hasonló még a drágakő is, amibe lassan belefulladok. Ez utóbbiból legalább tudok TP-t...
  2. Siorna

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Jóllehet mindegyik épület gyönyörű, számomra mégis a fák a legértékesebbek - közülük is az Apafa. Hogy miért? Mert mindazt megtestesíti, amiről nekem ez a játék szól: gyökereivel kapaszkodik a múltba, korokon át megtartja az életet, míg koronájával felfelé törekszik, a jövőbe - s mindezt...
  3. Siorna

    zsoldosnak állnék

    A következő - varázsporos - bajnokságban beállnék valahova zsoldosnak egy tervrajzért (10 láda). Pár ezer pontot tudok cserébe szállítani. A játékban (Arendyll) értesítsen, akinek érdekes lehet az "üzlet".
  4. Siorna

    Lezárva Játék a háttérrel

    Csak hogy még kevésbé menjen veszendőbe az a rengeteg munka, amit a játék grafikusai a gyönyörű hátterekbe fektetnek: háttérváltáskor lehetne "keresd meg" játékot játszani, valami - a grafikusok által elrejtett állat/növény/hiba/bármi - után kutatni, és az első megtaláló nyerhetne egy plecsnit...
  5. Siorna

    Lezárva Kereskedő elérhetősége térképnézetben is

    A szomszédi látogatás és segítség - miközben nagyon fontos és hasznos - Elvenar egyik leglassúbb funkciója. Éppen ezért még bosszantóbb, amikor végre betöltődött egy szomszédi város, segítené az ember/elf, kiderül, hogy betelt az arany/alapanyagraktár (az egyébként szuper, hogy erre figyelmeztet...
  6. Siorna

    Lezárva Könyvtár a megőrzendő üzeneteknek

    Amíg nem változik a levelezőrendszer ama hiányossága, hogy egy már törölt levélre érkező válaszokat nem látjuk, addig nagyon jó lenne, ha lenne valahol valamiféle "könyvtár", amibe mappákba rendezve el lehetne tenni az esetleg még kellő leveleket (testvériségi levelek, szomszédi levelek stb.)...
  7. Siorna

    világtérkép kicsinyítése

    A harcrendszer változásával összefüggésben kiderült ugyebár, hogy nem jó nagyon előreszaladni a felfedezéssel, mert túl nagy ellenségosztagokkal találkozhat az Ember/Elf. Több helyről is az a jótanács hangzott el, hogy haladjunk szépen körkörösen, figyelve arra, hogy csak a következő szinthez...
  8. Siorna

    Lezárva Városbővítés áthelyezése

    Kedves Játékostársak! Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni? Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-( Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi...
  9. Siorna

    Nem hiba Lecsökkent a már kikutatott osztagméret

    Kedves Fejlesztők! Azt írtátok, hogy az áthelyezésektől függetlenül a már kikutatott technológiákat nem kell újra kutatni - ehhez képest viszont 2 fokozattal kerültem vissza az osztagméretben, miközben a tartományokban lévő ellenfelek száma nem csökkent (sőt nőtt!).
Fent