• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Városbővítés áthelyezése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Siorna

Veterán
Kedves Játékostársak!
Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni?
Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-(
Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi, addig lehessen áthelyezni a városbővítést is.
 

liliputy

Veterán
Kedves Játékostársak!
Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni?
Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-(
Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi, addig lehessen áthelyezni a városbővítést is.

TÁMOGATOM! Én is jártam már így
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkire ráfér egy kicsit, hogy véletlenül kiadja a kezéből az irányítást. ;)
 

DeletedUser434

Vendég
Kedves Játékostársak!
Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni?
Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-(
Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi, addig lehessen áthelyezni a városbővítést is.
Támogatom! :)
(Egyszer, Velem is előfordult már, és pokolian bosszantó tud lenni... :mad:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem kekeckedés képen, de esetleg megtudnád indokolni észérvekkel, hogy miért nem jó ötlet az, hogy azt, ami a játékban a legtöbbet ér, ha egy félrekattintás végett rossz helyre raktunk le, akkor vissza tudjuk vonni és letegyük oda, ahova eleve szerettük volna? o_O
:) Hááát, észérvekkel nem annyira. :) De meg tudom, akár hosszasan is tudnám.... Pl mert nincs rossz hely. Pl mert unalmasabbá, túl könnyűvé tenné a játékot. Pl mert arra edz, hogy a legjobban arra figyelj és vigyázz, ami a legtöbbet ér. Hát ilyeneket tudok. ;)

Eszméletlenül negatív látásmód. :(
Ezt nagyon rosszul látod. :) Ez a lehető legpozitívabb és az igazi boldogsághoz vezető út. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
mert nincs rossz hely.

De ha a fejlesztésre éppen más volt az elképzelése? A helyben senki sem dúskál, mindenkinek a legbölcsebben kell felhasználni, hogy minél kevesebb legyen a kihasználatlan rész... és így van rossz hely...

mert unalmasabbá, túl könnyűvé tenné a játékot.

Unalmasabbá, nem igen...
Könnyűvé?? Bátor kijelentés ez a változások tudatában...

mert arra edz, hogy a legjobban arra figyelj és vigyázz, ami a legtöbbet ér.

És nem hibázhat senki? Miért kellene ennek a jóvátételével addig várni, amíg meg nem szenved egy új helyért?
 

DeletedUser

Vendég
Huh, úgy látszik egy párhuzamos univerzumban minden fordítva működik :D:D:D:D
Ha át tudod adni az irányítást valami vagy valaki nagyobbnak vagy magasabbrendűnek, aki vagy ami biztosan az igazán jót teszi veled, az vezet a boldogsághoz. Akár tetszik, akár nem, akár hiszed, akár nem. :) Még ha rossznak, nehéznek is látod te magad, akkor is. Még ha nem érted, mire jó, akkor is. Ez megingathatatlan tény. :) Én meg is tapasztaltam, nemcsak tudom, tán ezért merem már kimondani is. :)
Te boldognak érzed magad akkor ha nem tudsz valamit irányítani bármennyire is szeretnéd???
Mostmár igen. Mert tudom, hogy az lesz az igazán jó. De tényleg. Én ugyan viszonylag sokat látok(érzek), sok oldalt, hátteret, mélységet a dolgokban, de még így is saját magamnál látom legkevésbé, mi a legjobb következő lépés. De mostmár, sokszor átadva az irányítást és utólag látva a nyereséget benne, most már sokkal könnyebb hagyni magam és nem irányítani. :)

És nem hibázhat senki? Miért kellene ennek a jóvátételével addig várni, amíg meg nem szenved egy új helyért?
Dehogynem hibázhat. Ellenkezés és bosszankodás után újratervez és megoldja ezt is, egy be nem tervezett akadály legyőzésével. Amivel, ha ezt észreveszi, biztos hogy valamivel ügyesebb is lett. Lehet valamit még ezen kívül is nyer, kiderül, hogy más dologban ez jobb hely, stb, stb. Ez egyéntől függ, mennyit profitál ebből. Egy hibából egy játékban. És tán még az igazi életben is hasznosíthatja ezt később, ott nagyobb veszteség nélkül. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Kedves Játékostársak!
Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni?
Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-(
Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi, addig lehessen áthelyezni a városbővítést is.
Támogatom,,én is jártam anno így,,,igen sz@rúl esett......
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent