• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Városbővítés áthelyezése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Kedves Játékostársak!
Ti még nem jártatok úgy, hogy letettetek egy városbővítést, majd rájöttetek, hogy nem is oda szerettétek volna rakni?
Én sajnos igen - épp most. És szomorúan tapasztaltam, hogy míg minden más áthelyezhető, a városbővítés nem :-(
Szóval új ötlet: amíg nincs ráépítve semmi, addig lehessen áthelyezni a városbővítést is.
Támogatom! Én ugyan még nem jártam így, de úgy viszont állandóan, hogy vacillálni kell, vajon hova is tegyem le, ahol a legjobb lenne, mert soká lesz a következő bővítés!
 

Siorna

Veterán
Kedves Támogatók - köszönöm! És kedves Nem Támogató (=Királynő) - Neked is köszönöm, mert milyen unalmas lett volna ez a kis bejegyzés, ha mindenki csak bólogat. Így meg rögtön vita kerekedett, filozófiai nézeteket lehetett egymással megosztani - látod, meg tudom én látni a rosszban a jót :)
De azért én a játékban mégis kérem szépen a tévedés jogát, ahogy azt az Életben is megkapom: egy rossz döntést meg lehet próbálni javítani, és nem feltétlenül kell elfogadnom, hogy "ez van", a'la Candide: "Minden a lehető legjobban van ezen a létező legeslegjobb világon". Én inkább Madáchcsal tartok: "Ember küzdj és bízva bízzál!".
Itt is próbálkoztam, elvégre veszteni valóm nincs: rosszabb nem lesz :) Hátha...

Egyébként én is Thykwához hasonlóan rengeteg változatot végigjátszottam fejben/papíron, mire sikerült megszereznem az áhított bővítést, és pont ebbe buktam bele: egy korábbi változatnak megfelelően tettem le a bővítést, ami helyett azóta már találtam egy hatékonyabbat, de a döntő pillanatban sajnos a régebbi emlék győzött :-(
 

DeletedUser25

Vendég
viszont állandóan, hogy vacillálni kell, vajon hova is tegyem le, ahol a legjobb lenne, mert soká lesz a következő bővítés!
Az a véleményem, mivel ritka - és egyben fontos - esemény is egy új terület letétele, igy nem kell rögtön nekiugrani az euforikus hangulatban, "hogyaszongya: navégrevanegybővítéseeeeem". Inkább még egyszer átgondolni, jó lesz-e ott, ahova tervbe van véve, vagy aludjunk rá egyet...
Nem támogatom :)
 

Siorna

Veterán
Sőt, ha azt nézem, mindenki véleménye súlytalan - csak az Elvenároké számít :)
Persze nekem nem!! Engem nagyonis érdekel, ki mit gondol - és a sok természetesen jóleső támogatás mellett tényleg köszönöm az ellenzést is: gondolkodásra sarkall :)
De még mindig: kérem szépen a tévedés és javítás jogát!
 

bere007

Veterán
Sőt, ha azt nézem, mindenki véleménye súlytalan - csak az Elvenároké számít :)

Ezzel nem értek egyet. Más szemmel nézik azt, hogy ki mondja. Persze aki azt írja, amit ők akarnak, azzal mindig egyet értenek... De ezen kívül is nagy a differencia.

Sértődések elkerülése végett EZ CSAK VÉLEMÉNY. :)
 

DeletedUser902

Vendég
"Egyébként én is Thykwához hasonlóan rengeteg változatot végigjátszottam fejben/papíron, mire sikerült megszereznem az áhított bővítést, és pont ebbe buktam bele: egy korábbi változatnak megfelelően tettem le a bővítést, ami helyett azóta már találtam egy hatékonyabbat, de a döntő pillanatban sajnos a régebbi emlék győzött :-("

Látod? :D
Én is járhatok így, ahogyan te, vagy ahogyan sokan mások is. Remélem megfontolják, vagy esetleg már tervben van ez a változtatás.... :)
 

DeletedUser3

Vendég
Ezzel nem értek egyet. Más szemmel nézik azt, hogy ki mondja. Persze aki azt írja, amit ők akarnak, azzal mindig egyet értenek... De ezen kívül is nagy a differencia.

Sértődések elkerülése végett EZ CSAK VÉLEMÉNY. :)
Ez így nem teljesen igaz. Mi ismerjük nagyjából a jövőbeli célokat és a lehetőségeket, ezt a véleményt olvashatjátok a hozzászólásainkban. Ha valami abszolút nem illik ezekbe bele, akkor azt nem fogjuk támogatni, mert egyszerűen nem fog megtörténni.

Pl. ez is ilyen. A területeket nem lehet áthelyezni, egyszerűen ilyen a rendszer. Igen, oda kell figyelni arra, hogy mit hova rak le az ember.

Sajnálom, de az ötlet elutasítva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent