• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Árufölöslegért TP

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 23 95,8%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 4,2%

  • Összes szavazó
    24
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Siorna

Veterán
Próbálkoztam a társalgóban is, de akkor így is felvetem: sajnos többen is tapasztaljuk, hogy a piaci egyensúly eléggé felborult. Például tekercsből rengeteg van, mindenki csak eladni akarja, venni nem. Nálam hasonló még a drágakő is, amibe lassan belefulladok. Ez utóbbiból legalább tudok TP-t gyártani, lévén bónuszos árum, de a tekercset csak nézem, ahogy halmozódik a raktáramban - de minek...
Felvetés: lehessen áruért is barkácsolni a varázsakadémiában, vagy ne csak bónuszos árukért lehessen TP-t venni.
 

Wiccara

Veterán
de a tekercset csak nézem, ahogy halmozódik a raktáramban
Szia,

segíts kérlek megérteni ezt a részt. Mert ha a bónuszosod lenne, akkor ebből is tudnál tp-t venni; ha meg nem az, akkor csak annyi van nálad, amennyit megveszel. Gondolom azért vásároltad, hogy segítsd a tekercses tesóidat, akik vehetek volna rajta tp-t..
Barkácsra (is) jó lenne elhasználni, bármilyen újrahasznosítása a tekercsnek és a bűbájtöredékeknek már időszerű lenne!

ui. jogos, a holdőkár és társait el is felejtettem, köszi bere.
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
csak annyi van nálad, amennyit megveszel.

Eventes épületekből is lehet szerezni, a torony szettes épülete meg csak ezt ad. Ugyan ez a helyzet a gyantával, meg a bizmuttal is. Át kellett volna gondolni azt a szettet alaposan és akkor most nem lenne ez a helyzet. De most is lehetne módosítani, hogy mindenkinek a bónuszos áruit adja és akkor szép lassan visszatérne nagyjából az egyensúly.

Már szinte minden variálást a játékegyensúlyra fognak, de abba bele se gondoltak, hogy ezzel mennyire kibillentették a játékot. Pedig ez a probléma is elég régi már.
 

Siorna

Veterán
Gondolom azért vásároltad, hogy segítsd a tekercses tesóidat, akik vehetek volna rajta tp-t..
Pontosan, ahogy írod. Csakhogy nekik sem TP kell igazából, hanem áru. De azt nem hiszem, hogy meg lehetne csinálni, hogy egyféle áruból barkácsolni másfélét. Bár az lenne a legjobb. Ezért gondolkodom rajta egyfolytában, hogyan lehetne valamire mégiscsak használni.
És úgy is, ahogy Bere írja: a mindenféle eventes épületekből is jönnek a piacon felhasználhatatlan áruk.

Szóval: ha ez nem, akkor bármi más, csak legyen valami! (És az ne a tekercstől bedugult raktár legyen.) Az érző azért más egy kicsit, mert az bomlik... :)
 

bere007

Veterán
Az érző azért más egy kicsit, mert az bomlik...

Attól még a gyanta meg a bizmut sok esetben ránk rohad, mert már szinte a kutyának se kell. Igen bomlik, sima alap áruvá, de attól nem lesz érződ. Főleg amilyen nagy mennyiségekben kellenek ezek is. Ezeket 2 módon szabadott volna megcsinálni. Adjon egyforma mennyiséget mind3ból, vagy pedig mindenkinek a neki pluszos áruból. De az, hogy mindenkinek ugyan azt az árut adja, az volt a lehető legrosszabb választás. Szerintem....
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Samas

Mentor
egyféle áruból barkácsolni másfélét
Végülis erre való a kereskedő. Meghirdetek egyféle árut, és idővel kapok helyette másfélét.
Van olyan is, hogy 'elfelejtem' megnézni az ajánlatokat, és csak meghirdetem ami kellene.

Ha sok a tekercsed, tegyél ki tekercs ajánlatot. Sose lehet tudni.
A környékemen most pl nincs tekercs ajánlat, pedig vettem volna.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent