• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Lecsökkent a már kikutatott osztagméret

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Siorna

Veterán
Kedves Fejlesztők!
Azt írtátok, hogy az áthelyezésektől függetlenül a már kikutatott technológiákat nem kell újra kutatni - ehhez képest viszont 2 fokozattal kerültem vissza az osztagméretben, miközben a tartományokban lévő ellenfelek száma nem csökkent (sőt nőtt!).
 

DeletedUser

Vendég
Át lett helyezve(5. korbol a 4.be) 2 osztagméret kutatás, nem biztos de lehet ez a bibi, ha mégse elnézést, de a supportra irj itt csak a többi játékos van fent ahogy én észrevettem, legalább is ebben a pillanatban.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy azért, mert mostmár máshogy számolódik egy osztagméret-fejlesztés. Eddig plusz 12-t adott egy, most a fejlesztés számának háromszorosa lett az új. Lehet, emiatt lett kevesebb?
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy azért, mert mostmár máshogy számolódik egy osztagméret-fejlesztés. Eddig plusz 12-t adott egy, most a fejlesztés számának háromszorosa lett az új. Lehet, emiatt lett kevesebb?

Ha megnöveltek valamit, akkor az csak nagyobb lehet ellenkező esetben csak valami működési hiba lehet. Normális esetben nem lehet kisebb osztagmérete.
 

DeletedUser

Vendég
Ha megnöveltek valamit, akkor az csak nagyobb lehet ellenkező esetben csak valami működési hiba lehet. Normális esetben nem lehet kisebb osztagmérete.
Neked miért nem lehet privát üzenetet küldeni? Nem fogok emiatt az elf-ember harcban 6 pontot elveszni hagyni ;-)
 

Siorna

Veterán
Hát, köszönöm a tippeket, de ez sajnos egyelőre nem segít rajtam. 51-es osztagmérettel 324-es (!!) ellenfelek ellen esélytelen vagyok!
 

DeletedUser

Vendég
Hát, köszönöm a tippeket, de ez sajnos egyelőre nem segít rajtam. 51-es osztagmérettel 324-es (!!) ellenfelek ellen esélytelen vagyok!
Lehet, hogy te is a készítők szerint már túl messzire mentél a területszerzéssel... nem tudom... vagy valami bug van, az kiderül hamarosan, sztem.
 

Vanek

Veterán
Nem bug. Erre mondtuk, hogy nem lehet majd ezután úgy harcolni, mint eddig; mert ilyen negatív változások jönnek.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem hiba. A rendszer máshogy számolja az osztagméret növeléseket, így alacsonyabb szinteken lehet, hogy kevesebb lesz az össz. osztagméret.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent