• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. 2019 November: Bemutatkozó labirintus játék

    Momentán csak két gyémánt...
  2. Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Könnyen lehet! :) Kicsit pihentetni kéne tán a pociját, szegény goblinok hadd üljenek le pár percre...
  3. Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Nálam most nem elérhető a játék, pedig fel kéne szednem a háromórásakat..., másnál? Esetleg a szakállas Robert miatt? ;)
  4. Újra "lottó"

    acél, tekercs, elixír! ;)
  5. Egyszámjáték újratöltve

    Írtam: 5.
  6. Egyszámjáték újratöltve

    Írtam: 2.
  7. Kibeszélő Az Álarcosbál

    A saját bónuszosod már megvan! ;) Ezeken kívül kell ugye a 3-3 másik...
  8. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Remélhetőleg ezeken a nembónuszos termeléseken javítanak... A bétán minden nembónuszosból tettem be három első szintűt (kivételesen volt annyi hely), így gyorsan ment a háromórás, most az egynapos fog befejeződni este.
  9. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A nagypapafás eventről bővebben itt: http://crazywizard.info/en/event_a_charming_tree_2017.html
  10. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A csillogó kert után lesz még Orkfészek, ami 8. szintig alapanyagot, utána meg orkokat termel. Aztán háromszor lesz egyszarvú, utánuk Ezüst őrök, Lávakódex, Apafa, és a végén a Phoenix Excursion, ami komolyabb mennyiségű kultúrát, és némi lakosságot is ad.
  11. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    A crazywizardon még írnak olyat, hogy Phoenix Excursion, 4x3 területtel aránylag sok kultúrát ad, és valamennyi lakosságot is.... Gondolom, az utolsó napra várható. :rolleyes:
  12. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    400 kell, igen. :)
  13. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ha a szükséges tollacskák számát kérdezed, 400 kell a lila tojáshoz.
  14. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszi, akkor tovább gyűjtögetek... ;)
  15. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Az utazó kereskedős épületek fejlődhetnek szintlépéskor? A bétán most vagyok a második fejezetben, és ott ugye még kevesebbet ad. Most passzol a mennyiség a szintemhez, de 5-6 fejezet után már csak pötty...
  16. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    A nagyokban gyönyörködsz, a kicsi lilákat begyűjtöd. ;) Egyéb info a 69. hsz-ban...
  17. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    Bétáról a napi ajándéképületek: 1. tűztorony 2. utazó kereskedő I. 3. utazó keeskedő II. 4. utazó keeskedő III. 5. égő tojás 6. nap kódex 7. obszervatórium 8. ezüst unikornis 9. kristály unikornis 10. Szivárvány unikornis 11. Ork stratéga kiképzőhelye (pontos fordítást ne várjatok... ;) 12...
Fent