• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

DeletedUser183

Vendég
Sziasztok!

Egy érdekes "hibába" futottam bele. Lehet, hogy így normális, de szerintem kicsit fura... Szóval van egy olyan feladat, hogy használj fel 13 tp-t. Na gondoltam gyorsan megveszem és bedobom a hegyi csarnokomba. Na de ha úgy csinálom, hogy megveszem, majd utána betöltöm a csarnokba, akkor minden rendben. DE ha úgy veszem meg és töltöm be egyből, hogy a csarnok ablakában a + gombra nyomva vásárolom meg, akkor nem számolja. Pedig szerintem felhasználom, tehát szerintem számolnia kéne... Vagy nem??? Csatoljak egy videót, ha nem tudtam volna jól leírni a problémát?
 

DeletedUser997

Vendég
ez így van. én is jártam így. kint kell megvenni a városban, mert az épületen belül nem számolja.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy érdekes "hibába" futottam bele. Lehet, hogy így normális, de szerintem kicsit fura... Szóval van egy olyan feladat, hogy használj fel 13 tp-t. Na gondoltam gyorsan megveszem és bedobom a hegyi csarnokomba. Na de ha úgy csinálom, hogy megveszem, majd utána betöltöm a csarnokba, akkor minden rendben. DE ha úgy veszem meg és töltöm be egyből, hogy a csarnok ablakában a + gombra nyomva vásárolom meg, akkor nem számolja. Pedig szerintem felhasználom, tehát szerintem számolnia kéne... Vagy nem??? Csatoljak egy videót, ha nem tudtam volna jól leírni a problémát?
Hát valszeg azért nem, mert meg sem kapod, tehát a készletedből nem használsz. Vajon a vegyél TP-t feladatba beszámolná? o_O
 

DeletedUser3

Vendég
De nem az a feladat, hogy a készletemet használjam, hanem, hogy felhasználjak!! Én felhasználtam... És ha belegondolsz, én meg is vettem, csak egyből be is pakoltam. De várok valami "vezetői" választ, hátha kiokosítanak....

Ez egy ismert hiba, aminek javítása már folyamatban van.
Kérjük, vedd fel velünk a kapcsolatot a support rendszeren ezzel a küldetéssel kapcsolatban.
 

DeletedUser1298

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre irok a problémámmal! Ma reggel 2 napi ajándékot is sikerült nyernem és a kristályokat el is vette érte, de az épületeket nem találom a raktárban az épületek alatt! A segitségeteket előre is köszönöm! :D
 

DeletedUser683

Vendég
Itt válaszolok, mert ez mégiscsak ide való. :)
Bétán látja valami hogy ilyen Főnix toll kell a második nyereményépülethez, a Lila Főnixtojáshoz?
Egyem a szívedet, nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz, de megpróbálok válaszolni. :) Minden Nagydíj feloldásához Főnix tollak kellenek. Ezek mennyiségét a Nagydíjak alatti számlálóban láthatod. Főnix tollakat úgy szerzel, hogy töröd a tojásokat (nyitsz). Minden tojást övező dísszallagon láthatod, hogy mennyi Főnix tollat kapsz 1 nyitásért, és az azonnal az aktuálisan nyitható Nagydíj alá kerül a számlálóhoz. Amint az megtelik, a pipa jelre kattintva begyűjtheted a Nagydíjat (begyűjtés nélkül ott marad, és megy a vakok javára). :) Ha kis tojásokat nyitsz, kevesebb Főnix tollat kapsz, de a kicsinél nagyobb az esély a plusz Égeszenciák elnyerésére, így ha szerencséd van, akár több Főnix tollat is szerezhetsz kistojások nyitásával. Mindenki más tojásra esküszik, így ez mindenkinek egyéni döntése, hogy melyiket nyitja. Sok sikert! ;)
 

DeletedUser1893

Vendég
Itt válaszolok, mert ez mégiscsak ide való. :)

Egyem a szívedet, nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz, de megpróbálok válaszolni. :) Minden Nagydíj feloldásához Főnix tollak kellenek. Ezek mennyiségét a Nagydíjak alatti számlálóban láthatod. Főnix tollakat úgy szerzel, hogy töröd a tojásokat (nyitsz). Minden tojást övező dísszallagon láthatod, hogy mennyi Főnix tollat kapsz 1 nyitásért, és az azonnal az aktuálisan nyitható Nagydíj alá kerül a számlálóhoz. Amint az megtelik, a pipa jelre kattintva begyűjtheted a Nagydíjat (begyűjtés nélkül ott marad, és megy a vakok javára). :) Ha kis tojásokat nyitsz, kevesebb Főnix tollat kapsz, de a kicsinél nagyobb az esély a plusz Égeszenciák elnyerésére, így ha szerencséd van, akár több Főnix tollat is szerezhetsz kistojások nyitásával. Mindenki más tojásra esküszik, így ez mindenkinek egyéni döntése, hogy melyiket nyitja. Sok sikert! ;)

Ez nagyon nagy volt... "egyem a szívedet" :D
 

DeletedUser1505

Vendég
Itt válaszolok, mert ez mégiscsak ide való. :)

Egyem a szívedet, nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz, de megpróbálok válaszolni. :) Minden Nagydíj feloldásához Főnix tollak kellenek. Ezek mennyiségét a Nagydíjak alatti számlálóban láthatod. Főnix tollakat úgy szerzel, hogy töröd a tojásokat (nyitsz). Minden tojást övező dísszallagon láthatod, hogy mennyi Főnix tollat kapsz 1 nyitásért, és az azonnal az aktuálisan nyitható Nagydíj alá kerül a számlálóhoz. Amint az megtelik, a pipa jelre kattintva begyűjtheted a Nagydíjat (begyűjtés nélkül ott marad, és megy a vakok javára). :) Ha kis tojásokat nyitsz, kevesebb Főnix tollat kapsz, de a kicsinél nagyobb az esély a plusz Égeszenciák elnyerésére, így ha szerencséd van, akár több Főnix tollat is szerezhetsz kistojások nyitásával. Mindenki más tojásra esküszik, így ez mindenkinek egyéni döntése, hogy melyiket nyitja. Sok sikert! ;)


Szia :) Ez egy nagyon édes válasz volt, köszönöm. Küldök is egy ártatlan virtuális arcra puszit érte :) De most látom rosszul tettem fel a kérdést. Kihagytam belőle a "hány" szócskát. Értem a logikáját a dolognak, csak előre nem látom hány toll kell a második nagy díjhoz (mivel még az elsőt sem nyitottam kis, mert a Phoenix Cult nyereményig várok). És testvériségben tanakodtunk róla mennyi lehet, és összejöhet-e. Mert kiszámoltuk hány tollat gyűjthetünk a feladatsorokból. Ugye a téli eventen a kristályokból, vagy hópelyhekből? Már nem is tudom melyikből, de kevesebb hógömb lett összességében mint a harmadik nagy díj. Ami logikus, hisz ezzel is tudnak pénzt keresni. És csak azon tanakodtunk összejöhet-e a második díj. Úgy hogy nem tudod esetleg hány toll kell a második nagydíjhoz?
 

DeletedUser256

Vendég
Szia :) Ez egy nagyon édes válasz volt, köszönöm. Küldök is egy ártatlan virtuális arcra puszit érte :) De most látom rosszul tettem fel a kérdést. Kihagytam belőle a "hány" szócskát. Értem a logikáját a dolognak, csak előre nem látom hány toll kell a második nagy díjhoz (mivel még az elsőt sem nyitottam kis, mert a Phoenix Cult nyereményig várok). És testvériségben tanakodtunk róla mennyi lehet, és összejöhet-e. Mert kiszámoltuk hány tollat gyűjthetünk a feladatsorokból. Ugye a téli eventen a kristályokból, vagy hópelyhekből? Már nem is tudom melyikből, de kevesebb hógömb lett összességében mint a harmadik nagy díj. Ami logikus, hisz ezzel is tudnak pénzt keresni. És csak azon tanakodtunk összejöhet-e a második díj. Úgy hogy nem tudod esetleg hány toll kell a második nagydíjhoz?
A téli event alapján olyan 400 körül, de nem mernék esküdni rá ;)
 

DeletedUser683

Vendég
Szia :) Ez egy nagyon édes válasz volt, köszönöm. Küldök is egy ártatlan virtuális arcra puszit érte :)
Köszönöm, jólesett! :p
400 toll kell, bár már látom válaszoltak neked a bétásban is, meg itt is. :) Hogy ne legyen hiábavaló a hozzászólásom, szerintem kis szerencsével elérhető a második. Nekem most 345 van a bétán, és még van 10 nap, igaz, már csak a napi feladatok vannak, de azok is elég jól adnak Égeszenciákat, meg gyűjtögetek is, szóval én bízok benne! :)
 

DeletedUser1505

Vendég
Felmerült bennem az az egy gondolat, hogy ugye az első nagy díj 250 tollba kerül. A 140-es tojásokat érdemes nyitogatni, azok adnak 20 tollat. Ha kinyitok 13 db 140-es tojást, az 260 toll. Mivel az első nagy díj 250 toll, de én egybe 240 toll + 20 tollat, vagyis 260 tollat nyitok (nem akarom a 90-es tojást nyitni és pazarolni az esszenciát) akkor a fennálló 10 toll jóváíródik a második nagydíjnál, vagy elvész az éterben?
Remélem sikerült úgy megcsavarnom a kérdésemet, hogy mindenki fejvakarva ül felette 10 percig ;) De egyszerűbben nem jutott eszembe hogy írjam le.
 
Fent