• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Álarcosbál

DeletedUser902

Vendég
Most értelmet nyert volna, hogy minden manufaktúrából tartok egyet. :D
Persze a bónuszosokból többet is, de tök mindegy! :D

Végre manát is termelő szépségeket nyerhetünk! :D Rég vártam már ennyire eventet! :D
 

DeletedUser1432

Vendég
Szia
Rosszul értelmezted a leírást,bár igazad van,elég félre értehető.Szóval mindenki azt fog termeli majd,ami neki a bónuszos áruja.Neked Acél,így neked majd csak ezt kell termelni!!Hidd el megéri megcsinálni,hiszen értékes ajándékokkal leszel gazdagabb!!
@Erica
Jó lenne akkor helyesbíteni a dolgokat, amikor már biztosan kiderül, hogy rossz esetleg (pl. csináltad a bétán az ominózus feladatot). Jelenleg 4 forrás szerint is kell mindhárom (márvány/deszka/acél) termelés.


Igazad van Mimo.Ugy lett volna helyes,hogy:Márvány vagy Acél vagy Deszka termelések,sajnát bónuszos árukból.

"Produce 3 each of Marble, Steel and Plank three-hour production runs"
Itt hol van a "vagy" szó és ebben az esetben mit jelent az "and" ?
 

DeletedUser683

Vendég
Most akartam belinkelni, hogy ott tartok és igaz. :)
Szerk. Ja még annyit, hogy senki nem fog belehalni! 3-3 nem bónuszos elsőszintű kell csak, meg esetleg 3 bónuszos, annyival is meg lehet csinálni. Elegendő az idő! ;)
Szerintem ha máskor lerakjátok a 8-10 műhelyet meg kb. ugyanannyi elsőszintű bónuszost, vagy csak a felét, akkor ez is teljesíthető. Eddig sokan panaszkodtak "egyhangú" "sablonos" "nincs semmi új benne", hát most van, tessék neki örülni. :):p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
Nekem már termel mindenféle, mindenfélét :p
Nem baj, ha belevisznek egy kis változatosságot is a játékba.

Bétát olvasva valami nagyobb dolog is készül, ezért nem nagyon tudnak már az éles eventre egyensúlyi változtatásokat eszközölni. Összefügg vajon ez a rejtélyes képpel a felhőben kanyargó szerpentinekkel?;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Most akartam belinkelni, hogy ott tartok és igaz. :)
Szerk. Ja még annyit, hogy senki nem fog belehalni! 3-3 nem bónuszos elsőszintű kell csak, meg esetleg 3 bónuszos, annyival is meg lehet csinálni. Elegendő az idő! ;)
Szerintem ha máskor lerakjátok a 8-10 műhelyet meg kb. ugyanannyi elsőszintű bónuszost, vagy csak a felét, akkor ez is teljesíthető. Eddig sokan panaszkodtak "egyhangú" "sablonos" "nincs semmi új benne", hát most van, tessék neki örülni. :):p
naaa basszus.......

Bár, nem vagyok benne biztos, h igazad van
hát nem volt....evvan....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1701

Vendég
Az utazó kereskedő termelését elfogadja?Mert akkor már még könnyebb.
Ha a feladat azt kèri, hogy pl. szerezz x mennyisègű márványt, azt elfogadja. Viszont ha a feladat az, hogy kèszíts márványmozaikot (3 órás termelès a márványmanufaktúrában) akkor azt valószínűleg nem fogja elfogadni, hiszen nem a feladatot teljesítetted.
 

DeletedUser

Vendég
Bétaszerverünkre érkezett visszajelzések alapján a fejlesztőcsapat úgy döntött, egy kicsit elnapolja ezt az eseményt, hogy átdolgozhassák a küldetéseket. Terveink szerint holnap, augusztus 15-én, délután 1 órakor érkezik egy frissítés, ami tartalmazza ezeket a változásokat.
Érdemes szem előtt tartani, hogy ez jelenleg egy terv, tehát változás lehet benne.
Ez azt jelenti, hogy ma nem kezdődik az event, holnap várhatóan frissítés lesz és aztán majd valamikor az event valszeg kicsit más küldikkel?
 

Poczak

Tag
Remélhetőleg ezeken a nembónuszos termeléseken javítanak... A bétán minden nembónuszosból tettem be három első szintűt (kivételesen volt annyi hely), így gyorsan ment a háromórás, most az egynapos fog befejeződni este.
 

DeletedUser1637

Vendég
Remélhetőleg ezeken a nembónuszos termeléseken javítanak... A bétán minden nembónuszosból tettem be három első szintűt (kivételesen volt annyi hely), így gyorsan ment a háromórás, most az egynapos fog befejeződni este.
18 kockányi hely csak, abban az esetben, ha 3-3 db rak le valaki, akár Elf, akár Ember fajjal játszik valaki, és ezzel teljesíthető is a feladat. Akinek kell az épület, annak fog kelleni 14 kockányi terület a lerakásához, tehát minimális helyigénye van ezeknek a feladatoknak. :)
Szerk. Abban az esetben, ha valaki Ember fajjal játszik, és márvány a bónuszos manufaktúrája, akkor ez a szám 24 kocka, mert embereknél az 1. szintű deszkamanufaktúra is 2x2-es, és feltételezi azt, hogy a saját bónuszosból nem épít többet a helyhiány miatt. :oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
18 kockányi hely csak, abban az esetben, ha 3-3 db rak le valaki, akár Elf, akár Ember fajjal játszik valaki, és ezzel teljesíthető is a feladat. Akinek kell az épület, annak fog kelleni 14 kockányi terület a lerakásához, tehát minimális helyigénye van ezeknek a feladatoknak. :)
Frissen letéve 3-3-3 db-ot, az nem 24 kockányi hely? ;)
 

DeletedUser262

Vendég
ezek az új jutalmak amiről Steffen beszél be lesznek már építve az event-be ?
 
Fent