• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Az Álarcosbál

DeletedUser1432

Vendég
A grafikusok, designerek ismét kitettek magukért és nagyon szép, harmonikus fődíjakkal lepnek meg minket. Nem mellékesen igen hasznosnak is tűnnek minden szinten, melynek adatait a spoilereket megnyitva Te is megismerheted:

grand1.jpg

grand2.jpg

Fontos:
A nyeremény épületek a megnyerés pillanatában (tehát amikor a raktáradba kerül, nem akkor, amikor kiteszed a városodba!) érvényes fejlettségi szinted szerinti tulajdonságokkal fognak rendelkezni.

Korszakot akkor váltasz, amikor kikutattad és AKTIVÁLTAD a "Fejlett Felderítők" technológiát, nem elég a ládát kinyitni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
És hogy ne csak a nyeremények legyenek izgalmasak, a megszerzésükhöz vezető út is szórakoztatónak, érdekesnek tűnik. Ha a kíváncsiságod nagyobb benned,mint a meglepetés izgalma, akkor kattints a spoilerre a pulzusod csökkentésének érdekében :)

1....költs el 1 tudáspontot
2....szerezz (fejlettségi szintenként változó mennyiségű) márványt
3...szerezz (fejlettségi szintenként változó mennyiségű) acélt
4....szerezz (fejlettségi szintenként változó mennyiségű) deszkát
5....kereskedj a kufárral
6....szerezz egy erőteljes ellátás bűbájt
7....tegyél ki 3 db kereskedelmi ajánlatot a piacon
8....használj fel 1 erőteljes ellátás bűbájt
9....1-es szintű bónuszos árudból csinálj 12 db 3 órás termelést
10....1-es bónuszos árudból csinálj 10 db 9 órás termelést
11....3 órás márvány-acél-deszka termelés 3-3-3 alkalommal
12....1 napos márvány-acél-deszka termelés 1-1-1 alkalommal
13....Szerezz 18 ereklyét

Ha jól olvasom a béta fórumon, akkor ezt most nem tesztelik a bétán, a modikkal tesztelték és kitették a feladatsort a fórumra előzetesen. Kezdési időpont sejtelmes. :)
1. Készíts italt 50x (műhely 5perces)
2. Készíts kenyeret 30x (műhely 1órás)
3. Deríts fel egy tartományt vagy fejlessz egy épületet 10. vagy magasabb szintre
4. Oldj meg 26 találkozót vagy szerezz 26 ereklyét
5. Kutass ki egy technológiát vagy fejlessz egy épületet 12. vagy magasabb szintre
6. Készíts egyszerű szerszámot 40x (műhely 15perces)
7. Szerezz 14 ereklyét
8. Fejlessz 4 épületet 4. vagy magasabb szintre
9. Készíts fejlett szerszámot 16x (műhely 3órás) + szerezz alapanyagot
10. Költs 23 TP-ot
11. Készíts kosárnyi élelmiszert 12x (műhely 9órás) + szerezz alapanyagot
12. Készíts szerszámosdobozt 10x (műhely 1napos) + szerezz alapanyagot
Forrás: EGoK és béta fórum.
A hibázás jogát fenntartom, a változtatásét pedig ők fent tartják fent. :p :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Putyika

Veterán
11....3 órás márvány-acél-deszka termelés 3-3-3 alkalommal
12....1 napos márvány-acél-deszka termelés 3-3-3 alkalomma
Ez nekem kicsit gyanús! Nem lenne szép dolog.....szinte mindenkinek csak bónuszos manui vannak! :rolleyes: Ráadásul ezt nem is lehet egy hét alatt megcsinálni, csak akkor ha mindenből építünk 3 manufaktúrát! Kinek van annyi helye? :eek: Nekem tuti nincs! o_O Ha tényleg mind a 3-ból kér, akkor meg lesz az első event amit inkább passzolok! :oops:
 

Erica

Veterán
Ez nekem kicsit gyanús! Nem lenne szép dolog.....szinte mindenkinek csak bónuszos manui vannak! :rolleyes: Ráadásul ezt nem is lehet egy hét alatt megcsinálni, csak akkor ha mindenből építünk 3 manufaktúrát! Kinek van annyi helye? :eek: Nekem tuti nincs! o_O Ha tényleg mind a 3-ból kér, akkor meg lesz az első event amit inkább passzolok! :oops:
Szia
Rosszul értelmezted a leírást,bár igazad van,elég félre értehető.Szóval mindenki azt fog termeli majd,ami neki a bónuszos áruja.Neked Acél,így neked majd csak ezt kell termelni!!Hidd el megéri megcsinálni,hiszen értékes ajándékokkal leszel gazdagabb!!
 

DeletedUser

Vendég
11....3 órás márvány-acél-deszka termelés 3-3-3 alkalommal
12....1 napos márvány-acél-deszka termelés 3-3-3 alkalommal
ez vélhetően elírás!
Soha nem kérte még, hogy olyan árukat kelljen gyártani, ami nem is bónuszunk.
Nem akarom elhinni, hogy nekem deszkásnak acél és márvány manut kellene építenem egy feladatsor kedvéért. Soha nem kért még olyan áru gyártását, ami nem a bónuszunk.
 

Erica

Veterán
ez vélhetően elírás!
Soha nem kérte még, hogy olyan árukat kelljen gyártani, ami nem is bónuszunk.
Nem akarom elhinni, hogy nekem deszkásnak acél és márvány manut kellene építenem egy feladatsor kedvéért. Soha nem kért még olyan áru gyártását, ami nem a bónuszunk.
Igazad van Mimo.Ugy lett volna helyes,hogy:Márvány vagy Acél vagy Deszka termelések,sajnát bónuszos árukból.
 

Putyika

Veterán
Szóval mindenki azt fog termeli majd,ami neki a bónuszos áruja
Köszi szépen az infót! Reménykedtem benne, hogy így lesz....eddig is mindig így volt, ezért vált gyanússá a dolog! :)
Hidd el megéri megcsinálni,hiszen értékes ajándékokkal leszel gazdagabb!!
Igen, tudom....eddig még mindet végig csináltam és imádom az épületeket, amiket kaptam.....ráadásul ezek már manát is termelnek! :D
 

Erica

Veterán
Köszi szépen az infót! Reménykedtem benne, hogy így lesz....eddig is mindig így volt, ezért vált gyanússá a dolog! :)

Igen, tudom....eddig még mindet végig csináltam és imádom az épületeket, amiket kaptam.....ráadásul ezek már manát is termelnek! :D
Most csinálom a Bétán, tegnap kezdtem el,viszont nagyon jól haladok vele.Semmi nehézség nincs benne.
 

DeletedUser

Vendég
Bár, nem vagyok benne biztos, h igazad van. Ha meg tegnap kezdted, gondolom, még nem tartasz ott. Vagy?
Talán nem véletlen, hogy a EGoK oldalon így van írva. És most megnéztem, már CW oldalán is fent vannak, ott is ezt írja. Sőt, a 12. feladatban nála ugyanezek a 2. bónuszosból szerepelnek.... o_O Na majd meglássuk! ;)
 
Fent