• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

GreenKnight

Veterán
Én a bétán 3-as szintűként megcsináltam, de inkább csak a magam szórakoztatására. Kicsiknek a 9. (Szerezz 18 ereklyét), 13. (Vegyél 16TP-t), 21. (Oldj meg 12 találkozót) és 25. (Szerezz 20 ereklyét) azért nem egyszerű feladatok. Nekik még azt is érdemes mérlegelni, hogy ezekért a nyereményekért megéri-e nekik ezt a feladatsort vagy akár az egyes feladatokat megcsinálni. 1 megnyert ereklye vagy 1 TP nem túl motiváló ellentételezés. Természetesen kellő felkészüléssel, tervezéssel és odafigyeléssel megoldható a feladatsor.
 

cilli

Tag
Frissítsd az appot!
Törölni kellett és újra telepíteni, egyáltalán nem is akart elindulni a telefonon. A tableten simán frissült és el is indult, igaz 2 percenként újra indult egyedül... Gondolom op. rendszer függő. Egyelőre maradok a nagy gépnél, az appon nem látszik miben mi van sajnos.
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Nagyon jó hogy megy a mobilon is az event, viszont csak az a baj vele hogy ha a tp költsd el és mivel teljesen kész van a tech fa nem tudom hova tenni mert az ősi csodakba nem lehet... szóval jó de mégsem.... csak ennyi a hozzáfűzni valóm.
Köszönöm:Mircipirci
 

GreenKnight

Veterán
Vegyek 600000 aranyért 1 tudáspontot, és kapok érte 500 aranyat :) :) :) ez komoly??
Ezt én 1.600E (1.600.000) aranyért gond nélkül megtettem, mert amúgy is vennék. Ha meg ez az ára, akkor ennyiért. Mit csináljak az arannyal? Nem fogom a kufárnál elpazarolni, hiszen termelek és cserélek.
Mit fogsz majd szólni, ha 5.000E arany lesz egy felderítés? Leállsz vele?
Amúgy meg mindenkinek a saját döntése. Felesleges ezen háborogni.
 
Sziasztok. Mivel még pelenkás vagyok segítenétek? Hogy lehet ereklyét szerezni még? 18 ereklye kelleme a nagy pocakúnak hogy dobálózzon. :) Vagy inkább engedjem el? 18 tartományt kivégezni...valahogy végeláthatatlannak tűnik. :(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Mivel még pelenkás vagyok segítenétek? Hogy lehet ereklyét szerezni még? 18 ereklye kelleme a nagy pocakúnak hogy dobálózzon. :) Vagy inkább engedjem el? 18 tartományt kivégezni...valahogy végeláthatatlannak tűnik. :(
Szia! (Nem 18 tartomány kell egyébként a 18 ereklyéhez, hanem 18 találkozó.)
Naponta max 3-at találhatsz szomszédi segítségnyújtáskor ládában, illetve este kezdődik a bajnokság, onnan lehet szerezni olcsóbban. :)
 

DeletedUser1913

Vendég
Szia Mindenki!
Basszus ez a kékszakállú event nem ér semmit!!
A betán lakósokat is ad ,itt nálunk meg a rakás semmit,ránk nyomnak egy csomó feladatot,miért ? hát ki vagyok akadva!Nem is csinálom ezt az eventet.

Ime.
Pffff nem értem miért nem engedi ,hogy a képet betegyem bizonyítékul?????????????????

Remélem sikerült ,tul nagy volt azért,na nézzétek!:(:(:(o_Oo_Oo_Oo_Okfiigjg.JPG
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia Mindenki!
Basszus ez a kékszakállú event nem ér semmit!!
A betán lakósokat is ad ,itt nálunk meg a rakás semmit,ránk nyomnak egy csomó feladatot,miért ? hát ki vagyok akadva!Nem is csinálom ezt az eventet.
Azért, mert az már a 2. rész díja. ;) Legyél szíves legközelebb kicsit jobban megvizsgálni, mielőtt ...khmm.... írsz!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1913

Vendég
Azért, mert az már a 2. rész díja. ;) Legyél szíves legközelebb kicsit jobban megvizsgálni, mielőtt ...khmm.... írsz!
De még akkor sem éri meg egyik sem! Tull sok a feladat és kevés jutalom,azért a sok elpocsékolt mindenből,a szerkesztők kitalálhatnának jobb és motiválóbb jutalmakat,nem ilyen kicsi micsi jutalmakat. Erről ennyit....sajnos
 
Fent