• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

DeletedUser3403

Vendég
Kicsit többet szeretnék róla tudni pl. feladat sorról, mit ad kultúrát vagy alapanyagot stb. előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Dátumot tudtok mondani?
Mettől- meddig tart ,majd a feladatsor?
Előre is köszi
 

GreenKnight

Veterán

DeletedUser3582

Vendég
Én még egészen picike játékos vagyok, rám is vonatkozik ez a játék? Nem látok semmit belőle, esetleg később kezdődik? Már éjfélkor lestem :)
 

DeletedUser3403

Vendég
A mai nap kezdődik, hogy mikor ....majd csak elindul és 22-ig tart aki játszik mindenkire vonatkozik
 

cilli

Tag
12-kor szokott kezdődni, és mindenkire vonatkozik, de az egészen picikéknek elég nehéz sajnos teljesíteni, csak ha sokat tud gépnél lenni és nagyon okosan kitalálja, hogy tudja megcsinálni. Akár visszabontással is érdemes szabad helyet csinálni, és előre gyártani :)) Persze csak ha bevállalja, 1-2 fejezetben lévőknek nem biztos, hogy sikerülni fog megcsinálni, az idő nem olyan hosszú.De drukkolunk!! :)
 

DeletedUser3582

Vendég
Nézegettem a feladatokat. Azt szeretném tudni, hogy egyszerre csak egy feladatot kell csinálni és utána jön majd a következő? Elég sokat itt vagyok. Köszi a drukkolást! Éjjel nem működik az kár. De gyűjteni akkor is lehet a következőre gondolom.
 

DeletedUser3403

Vendég
ha befejeztél egy feladatot akkor jön a következő feladat szépen sorba ahogy le van írva csak akkor fogadja el a feladatot amit megcsináltál ha a zöld pipát le okézod megkapod érte az ajándékot utána indul a másik kérdés szépen sorba
 

Poczak

Tag
Nálam most nem elérhető a játék, pedig fel kéne szednem a háromórásakat..., másnál? Esetleg a szakállas Robert miatt? ;)
 
Fent