• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

Burney

Felderítő
Szia! Igen, a kutatási fán egy darab technológia kikutatása. Alternatíva a nagyobbaknak van csak ebben a feladatban, akinek vagy nincs már technológiájuk, vagy esetleg túl sok ideig tarthat egy kutatás.

Kissé kevés az idő még a nagyoknak is, főleg ha épp nincs egy épület sem ami 16 szint alatt lenne :(
Hiába próbálok már most egy lakóházat felhozni, tartok tőle nem fogom tudni befejezni az eventet, pedig a jutalom épület igen csábító, mivel lakosokat ad és az nagy kincs magas szinten!!
 

DeletedUser3618

Vendég
Sziasztok! A 2.résznél milyen épületet jelent a bónuszos manu termelések
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon jó...Gratulálok!!
De....kalkuláljuk már bele azt aki dolgozik is.....nálam nem megy egy nap alatt tervezéssel sem,12 szolgálat után....ha meg dolgozom,nem játszom..szerintem van ez másnál is így!!!
Ezt csak viszonyításképp írtam, h ilyen gyorsan is lehet, tehát a 6 nap elég lehet nagyon sokaknak. Már aki akarja csinálni, mert nem kötelező, szerencsére. :p
 

GreenKnight

Veterán
első nem jött össze,mert vége felé kért egy tartomány felderítést ami nekem 66 öra. a második se fog sikerülni,mert 16os épület vagy egy technológia (minden ki van fejlesztve) ha elkezdek egy épületet akkor se lesz 16 szerintem,így jártam :p

ha elkezdek egy épületet akkor se lesz 16 szerintem

Egy márvány vagy deszka manu 16-osra húzása kb. 24 óra, tehát 1,5-2 nap alatt meglehet.

Hiába próbálok már most egy lakóházat felhozni, tartok tőle nem fogom tudni befejezni az eventet
Ne lakóházat akarj húzni!!! Márvány vagy deszka manu a megoldás.
 

Dizel1

Veterán
első nem jött össze,mert vége felé kért egy tartomány felderítést ami nekem 66 öra. a második se fog sikerülni,mert 16os épület vagy egy technológia (minden ki van fejlesztve) ha elkezdek egy épületet akkor se lesz 16 szerintem,így jártam :p
Először is ott vannak gyorsítók, amikre a megjelenésük óta haragszom, mert számomra ha nem is értéktelenek, de nem egyenértékűek például a tudásponttal. Elhasználtad őket? Miért? Ilyen alkalmakra kell tartogatni. Vagy akár még időben el lehet indítani egy felderítést, hogy addigra legyen vége, mire odaérsz a feladatsorban.
Másodszor, ha elkezdődik egy küldetés - amit tudunk előre -, akkor minek oldasz fel minden mezőt a tech fán? Azzal is lehet taktikázni, hogy maradjon egy kibontatlan. Ráadásul elég öreg csóka vagy itt a játékban ahhoz, hogy előre lásd a küldetések feladatait.
De ezt én magyarázzam el innen, a tündérek utolsó technológiájából?
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Nagyon jó...Gratulálok!!
De....kalkuláljuk már bele azt aki dolgozik is.....nálam nem megy egy nap alatt tervezéssel sem,12 szolgálat után....ha meg dolgozom,nem játszom..szerintem van ez másnál is így!!!
Így, hogy van rálátásunk a feladatsorra, egyáltalán nem jelenthet problémát végighasítani rajta. Ha ez mégsem megy, akkor valamit rosszul csinál az, akinek mégsem megy. Nem kell megoldani 1 nap alatt, mert egy hét áll rendelkezésre hozzá. De amint az látható, szélsőséges esetben, rákészüléssel annyi is elég. Ha sokat dolgozol, akkor mondjuk 3 napra lesz rá szükséged. Ha nem látnánk a feladatsort, mint nagyon sokan a nem fórumozók közül, még akkor is meg lehet oldani, ha vakon taktikázol. (Szerintem.)
 

DeletedUser3603

Vendég
Sziasztok!
Én kis kezdőként (a 2. szint közepén járok) vágtam bele, az első részbe. Nehéz volt, de sikerült. A második rész feladatsorát látva úgy gondoltam hogy lehetetlen, aztán elkezdtem számolni, gondolkozni és taktikázni. Most ott tartok, hogy a 26. feladatot tolom 1-2 nap és kész vagyok! Igaz mindent alá kell rendelni a küldetésnek. Nálam a cél az volt hogy meglegyen mindegy mi az ára! :D
 

Dizel1

Veterán
Sziasztok!
Én kis kezdőként (a 2. szint közepén járok) vágtam bele, az első részbe. Nehéz volt, de sikerült. A második rész feladatsorát látva úgy gondoltam hogy lehetetlen, aztán elkezdtem számolni, gondolkozni és taktikázni. Most ott tartok, hogy a 26. feladatot tolom 1-2 nap és kész vagyok! Igaz mindent alá kell rendelni a küldetésnek. Nálam a cél az volt hogy meglegyen mindegy mi az ára! :D
Na pontosan erről beszélek. Igaz ugyan, hogy a hátra hagyott fejezetek függvényében nőnek a tételek mindenféle szempontból, de feladatsorral kizárt dolog a teljesíthetetlenség. Persze ha valaki a ranglista pontokra hajt, és emiatt minden területe foglalt, és minden csúcsra van járatva, vagy ranglistás törekvéseken kívül, csak egyszerűen túltermelési válságban szenved, akkor teljesen mindegy, hogy van-e feladatsor.
 

DeletedUser2984

Vendég
[
Először is ott vannak gyorsítók, amikre a megjelenésük óta haragszom, mert számomra ha nem is értéktelenek, de nem egyenértékűek például a tudásponttal. Elhasználtad őket? Miért? Ilyen alkalmakra kell tartogatni. Vagy akár még időben el lehet indítani egy felderítést, hogy addigra legyen vége, mire odaérsz a feladatsorban.
Másodszor, ha elkezdődik egy küldetés - amit tudunk előre -, akkor minek oldasz fel minden mezőt a tech fán? Azzal is lehet taktikázni, hogy maradjon egy kibontatlan. Ráadásul elég öreg csóka vagy itt a játékban ahhoz, hogy előre lásd a küldetések feladatait.
De ezt én magyarázzam el innen, a tündérek utolsó technológiájából?

Dízel1 nem tudsz te semmit,ne magyarázd el :D
 

Dizel1

Veterán
[


Dízel1 nem tudsz te semmit,ne magyarázd el :D
Azért erre ne vegyél mérget!

Sok mindent valóban nem tudok, de azért valamit biztosan igen. Például, hogy a ranglista elején állva nem kellett volna leírnod, hogy miért nem tudsz elbánni ezzel a zsenge küldetéssel. Meg még azt is tudom, hogy nem kellett volna számodra a bő háromnegyed évnyi tapasztalatomból meríteni, amivel nem mellékesen egy héten belül ki fogom végezni a tündéreket.

(Nem tudom, milyen hangulatot jelképez a vigyor jeled, de jelképezze ugyanazt az én válaszomban is!) :D
 

DeletedUser2984

Vendég
Azért erre ne vegyél mérget!

Sok mindent valóban nem tudok, de azért valamit biztosan igen. Például, hogy a ranglista elején állva nem kellett volna leírnod, hogy miért nem tudsz elbánni ezzel a zsenge küldetéssel. Meg még azt is tudom, hogy nem kellett volna számodra a bő háromnegyed évnyi tapasztalatomból meríteni, amivel nem mellékesen egy héten belül ki fogom végezni a tündéreket.

(Nem tudom, milyen hangulatot jelképez a vigyor jeled, de jelképezze ugyanazt az én válaszomban is!) :D
köszönöm hogy a megvilágosodás útjára próbáltál terelni, más ember lettem. mindjárt folytatom az eventet. ja nem :p
 

Mircsi

Újonc
Sajnos Én is úgy tapasztaltam, csatlakozva néhány előttem szólóhoz, hogy kevés az idő a feladatokra. Sok olyan feladat van benne, ami több órákat vesz igénybe, pl. szerezz 16 ereklyét, ezt követi, hogy teljesíts 12 találkozót, vagy az 1 napos termelések, épület fejlesztések stb. Én nem vagyok a nagyok sem a kisebbek között, hol sereggel, hol pedig áruval nem győzöm. Ha pedig a gyémántokat vonom be segítségül, az sokat kér egy-egy feladat megoldásánál. És valóban senki nem tud a nap 24 órájában a küldetéseken dolgozni, meló stb. okok miatt. Pedig Én naponta több alkalommal bejelentkeztem, hogy elindítsak egy-egy feladatot. Ráadásul a II.részt is 1-2 küldetés miatt bukom, mint az előzőt. Pedig volt árucsere, gyorsító is valamennyi, vettem is árut, gyémántot, stb., s a piacon sem áll mindig rendelkezésre az ami kellene. A gyorsítók is hamar elfogynak. Jó lenne, ha kicsit hosszabb idő lenne rá.
 

GreenKnight

Veterán
Sajnos Én is úgy tapasztaltam, csatlakozva néhány előttem szólóhoz, hogy kevés az idő a feladatokra. Sok olyan feladat van benne, ami több órákat vesz igénybe, pl. szerezz 16 ereklyét, ezt követi, hogy teljesíts 12 találkozót, vagy az 1 napos termelések, épület fejlesztések stb. Én nem vagyok a nagyok sem a kisebbek között, hol sereggel, hol pedig áruval nem győzöm. Ha pedig a gyémántokat vonom be segítségül, az sokat kér egy-egy feladat megoldásánál. És valóban senki nem tud a nap 24 órájában a küldetéseken dolgozni, meló stb. okok miatt. Pedig Én naponta több alkalommal bejelentkeztem, hogy elindítsak egy-egy feladatot. Ráadásul a II.részt is 1-2 küldetés miatt bukom, mint az előzőt. Pedig volt árucsere, gyorsító is valamennyi, vettem is árut, gyémántot, stb., s a piacon sem áll mindig rendelkezésre az ami kellene. A gyorsítók is hamar elfogynak. Jó lenne, ha kicsit hosszabb idő lenne rá.
Sajnos azt kell mondjam, hogy akkor rosszul terveztél vagy nem nézted meg időben és előre a feladatokat. Esetleg nem vagy tisztában azzal, hogy mit hol lehet teljesíteni. Nekem itt "nagyként" 3 nap alatt kényelmesen megvolt a feladatsor, úgy hogy az 1 napos gyártást tettem csak be előre. És természetesen se gyorsítót, se gyémántot nem költöttem el. Ez a feladatsor nem is igényli és meg se érdemli ezek felhasználását.
De a bétán kicsiként (3-as szinten) is teljesíteni tudtam határidő előtt a feladatokat. Ez az event legfeljebb az 1. és 2. szinten levő játékosoknak teljesíthetetlen. Efölött nem lehet probléma, legfeljebb a hibás tervezés vagy az ismeret hiánya.
 

DeletedUser3403

Vendég
vagy nem tetszik ez a zabáló gép az elsőt idő előtt megcsináltam megrémültem tőle így a másikat el sem kezdtem csak azért mert nem tudom senkinek ajándékozni ezt a förmedvényt mert ki nem tettem volna
 

DeletedUser2984

Vendég
Sajnos Én is úgy tapasztaltam, csatlakozva néhány előttem szólóhoz, hogy kevés az idő a feladatokra. Sok olyan feladat van benne, ami több órákat vesz igénybe, pl. szerezz 16 ereklyét, ezt követi, hogy teljesíts 12 találkozót, vagy az 1 napos termelések, épület fejlesztések stb. Én nem vagyok a nagyok sem a kisebbek között, hol sereggel, hol pedig áruval nem győzöm. Ha pedig a gyémántokat vonom be segítségül, az sokat kér egy-egy feladat megoldásánál. És valóban senki nem tud a nap 24 órájában a küldetéseken dolgozni, meló stb. okok miatt. Pedig Én naponta több alkalommal bejelentkeztem, hogy elindítsak egy-egy feladatot. Ráadásul a II.részt is 1-2 küldetés miatt bukom, mint az előzőt. Pedig volt árucsere, gyorsító is valamennyi, vettem is árut, gyémántot, stb., s a piacon sem áll mindig rendelkezésre az ami kellene. A gyorsítók is hamar elfogynak. Jó lenne, ha kicsit hosszabb idő lenne rá.

szerintem ami extra sok időbe telik,hozzáírhatnának még egy "vagy" lehetőséget,pl kiválthatnám a 16os épületet 10milla arannyal :p az tetszene
 
Fent