• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

DeletedUser362

Vendég
Vegyek 600000 aranyért 1 tudáspontot, és kapok érte 500 aranyat :) :) :) ez komoly??
Nekem 866 ezer 1 TP :))))))))) Mérlegelni kell, mennyit éri meg aranyért venni és mennyit áruért.
Egyébként én már most buktam az egészet. Túl sokáig tart a felderítés :)))))))))))))))))))) Időben nem fér bele, hiszen még kell 2, és a végén kéne 20 ereklye. Az pedig bajnokság nélkül nem jöhet össze :) Az pedig 95 óra múlva lejár. tehát bukta :)
Na ilyenkor jön jól egy picike város.
 

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok


Most legyek bunkó és hozzam a formámat, vagy legyek kedves és hazudtoljam meg magam?
Olyan rég nem írtam a fórumra, hogy elég nehéz eldönteni. :)

Azt gondolom, hogy egy ”tapasztalt” játékos kitudja számolni, hogy mikor kell elküldenie a felderítőt ahhoz, hogy éppen időben legyen kész a felderítés. Valamint szintén egy ”tapasztalt” játékos, folyamatosan elküldi a felderítőt és egy percig sem hagyja pihenni, attól hogy nincsen mindig event még nem kell annak a felderítőnek pihennie. Az elmúlt időben a fejlesztők igyekeznek minél több eventet beletenni a játékba, és ugyebár egy ”tapasztalt” játékos tudja, hogy egy feladatsorban minimum egyszer szerepel az ereklye gyűjtése, amihez felderített, de meg nem oldott tartomány szükségeltetik. Csak logikusan kell játszani.



Hogy is szokták mondani a YouTuberek?
Ha tetszet a videó, dobj egy like-ot és iratkozz fel!
Ha, tetszett a hozzászólás dobj egy like-ot, még ha nem is tudsz hová feliratkozni.;);):D
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
nehéz eldönteni
A kettő egyvelege tökéletes választás volt :)
Teljesen igazad van az előre tervezésben.
Ahogyan azokat is megértem, akik ebbe nem ugrottak fejest.
Indulás előtt fel kell mérni, számomra megéri-e, akarom-e csinálni. Ha eldőlt, csak meg kell tervezni.
Hatalmas segítség, hogy ( bétásoknak örök hála!!) előre tudható minden szükséges infó.
Jelenleg az event utáni módosítások is csak eventenként egyszer fordulnak elő... :)
 

DeletedUser

Vendég
Indulás előtt fel kell mérni, számomra megéri-e, akarom-e csinálni. Ha eldőlt, csak meg kell tervezni.
Én nem hagyok ki eventet, mert szeretem csinálni. :) Örülök is, hogy kellett kicsit tervezni a felderítéssel, így nem csak csuklómunka az egész. És most még annak is örülök, hogy nem nagyon értékes a nyeremény, kiteszem és bonthatom is majd, mert kelleni fog a hely az új fajhoz, nem leszek olyan nagy gondban. :) Kisebbeknek meg gyakorlásra nagyon jó, belejönnek az eventezésbe, mire értékesebb nyereményért kell majd csinálni. :)
 

DeletedUser3541

Vendég
Sziasztok!

"Technológia VAGY 1 épületfejlsztés min. 16-osra"
Valaki leírná, hogy konkrétan mit jelent? II. fejlesztési ágon vagyok, így 16. szintű épületem nem lesz, a technológia az egy db. fejlesztés a kutatásoknál?
Előre is köszi a választ!
üdv
Hgmg
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

"Technológia VAGY 1 épületfejlsztés min. 16-osra"
Valaki leírná, hogy konkrétan mit jelent? II. fejlesztési ágon vagyok, így 16. szintű épületem nem lesz, a technológia az egy db. fejlesztés a kutatásoknál?
Előre is köszi a választ!
üdv
Hgmg
Szia! Igen, a kutatási fán egy darab technológia kikutatása. Alternatíva a nagyobbaknak van csak ebben a feladatban, akinek vagy nincs már technológiájuk, vagy esetleg túl sok ideig tarthat egy kutatás.
 

DeletedUser3541

Vendég
Sziasztok!
A nyeremény olyan marad, amilyen az elnyerés pillanatában volt? Most a II. tudás ágban vagyok, ha átlépek a III-ba, fejlődik az épület? és mi van, ha event alatt lépek a III. ágba? és mi van akkor, ha az egyik épületet itt, a másikat ott szerzem meg? és mikortól számít a III. ág? ha kinyitom a ládát vagy ha elkezdem a fejlesztést vagy befejezek egy fejlesztést? Bocs a sok kérdésért..
 

Putyika

Veterán
A nyeremény olyan marad, amilyen az elnyerés pillanatában volt?
Igen....kivéve, ha valamilyen okból a fejlesztők megváltoztatják! ;)
ha átlépek a III-ba, fejlődik az épület?
Nem
és mi van, ha event alatt lépek a III. ágba?
Ha már a 3.-ban szerzed meg, akkor azokkal az értékekkel bír, amik azon a szinten járnak!
és mi van akkor, ha az egyik épületet itt, a másikat ott szerzem meg?
Akkor szerintem az egyik ilyen lesz a másik pedig olyan!
és mikortól számít a III. ág?
Amikor a fejlett felderítőket kikutattad és aktiváltad!
 

DeletedUser2667

Vendég
Sziasztok !
A második szakaszról van valakinek infója?
 

DeletedUser3605

Vendég
Sziasztok! Lehet illúzióromboló leszek, de szerintem nagyon kevés az idő ezekre az eventes feladatokra. Én nemrég kezdtem a játékot, de folyamatosan hely/lakosság/erőforrás hiánnyal küzdök. Az 1. bónuszos manufaktúrából konkrétan 2 db fért el (sem helyem, sem lakosságom nincs újakat építeni, sőt a lakosságot növelni sem tudom, mivel még nem érhető el a hozzá szükséges kutatás), így csak az a 3 db termelős küldetés (17,18,19-esek) 4,5 napba telne minimum. A jövőben lehet át kellene gondolni, hogy a játékosok szintjéhez, lehetőségeihez igazítsák némiképp a feladatokat vagy legalább lehessen előre látni a kérdéssort játékon belül, hogy eldönthesse az ember, belekezd-e egyáltalán. Nekem összességében nagy csalódás az event. :(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Lehet illúzióromboló leszek, de szerintem nagyon kevés az idő ezekre az eventes feladatokra. Én nemrég kezdtem a játékot, de folyamatosan hely/lakosság/erőforrás hiánnyal küzdök. Az 1. bónuszos manufaktúrából konkrétan 2 db fért el (sem helyem, sem lakosságom nincs újakat építeni, sőt a lakosságot növelni sem tudom, mivel még nem érhető el a hozzá szükséges kutatás), így csak az a 3 db termelős küldetés (17,18,19-esek) 4,5 napba telne minimum. A jövőben lehet át kellene gondolni, hogy a játékosok szintjéhez, lehetőségeihez igazítsák némiképp a feladatokat vagy legalább lehessen előre látni a kérdéssort játékon belül, hogy eldönthesse az ember, belekezd-e egyáltalán. Nekem összességében nagy csalódás az event. :(
Szia!
Egyrészt a feladatokat itt a fórumon meg tudod nézni előre. Az aláírásomban van a táblázat linkje, ahol már az event második részének feladatai is láthatóak és mindig odateszem az aktuális event feladatokat. Másrészt elég sűrűn vannak szerencsére az eventek, idővel belejössz és egyre jobban fog menni neked is. :)
Harmadrészt a legkisebbeknek tényleg van, ami nehezebb, de hamar el lehet érni azt a szintet, ahol már elég simán meg lehet csinálni a feladatokat, egy kis felkészüléssel, tervezéssel. :)
Negyedrészt a városodat nézve azért olyan nehéz neked, mert sok nem bónuszos manud van. Ez a játék úgy van kitalálva, hogy a bónuszosokat érdemes csak fejleszteni és abból minél többet tartani, a többi árut piacolással szerezzük meg. Tehát az event feladatok is ehhez vannak kitalálva. :) (Amikor nem bónuszos termelést is kér feladat, ahhoz elég ideiglenesen pár 1-es szintűt építeni és azzal megoldani az ilyeneket.)
 

GreenKnight

Veterán
Én 3-as szinten vagyok a bétán és mindkét feladatsort tudtam/tudom teljesíteni (most megy még az utolsó kiképzéses feladat a 2. feladatsorból)
Ötödrészt: Senki nem állította, hogy aki pár napja kezdte a játékot az is végig tudja csinálni az eventet. Ehhez egy minimális szintet el kell érni. Egyes feladatok szintenként változnak (pl. termeléses), de van ami nem (pl. ereklyék), ezek a kezdeő játékosoknak elég nagy problémát okozhatnak.
Örülj annak, amit meg tudtál szerezni.
 

DeletedUser3605

Vendég
Szia!
Egyrészt a feladatokat itt a fórumon meg tudod nézni előre. Az aláírásomban van a táblázat linkje, ahol már az event második részének feladatai is láthatóak és mindig odateszem az aktuális event feladatokat. Másrészt elég sűrűn vannak szerencsére az eventek, idővel belejössz és egyre jobban fog menni neked is. :)
Harmadrészt a legkisebbeknek tényleg van, ami nehezebb, de hamar el lehet érni azt a szintet, ahol már elég simán meg lehet csinálni a feladatokat, egy kis felkészüléssel, tervezéssel. :)
Negyedrészt a városodat nézve azért olyan nehéz neked, mert sok nem bónuszos manud van. Ez a játék úgy van kitalálva, hogy a bónuszosokat érdemes csak fejleszteni és abból minél többet tartani, a többi árut piacolással szerezzük meg. Tehát az event feladatok is ehhez vannak kitalálva. :) (Amikor nem bónuszos termelést is kér feladat, ahhoz elég ideiglenesen pár 1-es szintűt építeni és azzal megoldani az ilyeneket.)

Köszönöm a tanácsot, le fogok párat bontani. Sajnos a játékon belül sehol nem volt az leírva, hogy az event feladataihoz a küldetéssort itt meg lehet találni. Teljesen véletlenül akadtam rá erre a topikra. Legközelebb már tudom, hogy itt kell majd először nézelődni. ;)
 

GreenKnight

Veterán
Köszönöm a tanácsot, le fogok párat bontani. Sajnos a játékon belül sehol nem volt az leírva, hogy az event feladataihoz a küldetéssort itt meg lehet találni. Teljesen véletlenül akadtam rá erre a topikra. Legközelebb már tudom, hogy itt kell majd először nézelődni. ;)
Ha nem gond, hogy angol nyelvű (nincs benne fordítási hiba), akkor ezt is ajánlom figyelmedbe: https://www.gamersgemsofknowledge.com/
Nagyon sok hasznos és általában aktuális információ van fenn.
 
Fent