• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

DeletedUser3541

Vendég
Sziasztok! A nagyon rövid idő mit jelent az event 2 része között? 1 óra, 1 nap vagy 1 hét?
 

Amszeth

Erős harcos
Sziasztok

Noriel, tudnám neked javasolni hogy egy olyan csapatot keress ahol legalább van egy 100+150k játékos, aki nem ma kezdte a játékot, hogy tudjon segíteni neked a fejlődésben. Keresd a játékban dyane30 játékost, őt személyesen is ismerem, nagyon jó fej és segítőkész. Ha náluk nincsen esetleg felvétel akkor hozzánk is jöhetsz, ebben az esetben keresd bzolik69 játékost, és akkor én is tudok neked segíteni. :)
Királyno pedig nagyon okos dolgokat írt, érdemes megfogadni.:))))
Szép napot nektek.
 
Utoljára szerkesztve:

nlstemplar

Veterán
Hoshi írta
"Ugyan a küldetéssor első része ma este véget ér, ne aggódjatok.
A küldetéssor második része holnap, január 23-án érkezik és egészen január 28-ig fog tartani."

Vagyis több feladat és kevesebb idő rá. :(
 

DeletedUser3612

Vendég
Sziasztok! :)

A második kör feladatlistájáról lehet már valamit tudni? :)
 

DeletedUser3403

Vendég
lesz ennél jobb is én a második kört el sem indítottam, nem éri meg a nyeremény véleményem szerint elég ronda de hát mindenki maga tudja
 

DeletedUser3095

Vendég
Persze. A második szakasz már megy! :D





Kiralyno linkjén megtalálod a feladatsort, ha arra gondolsz... ;)

Bocs,de hol van ez a királynő link,nem tudnám velem ,megosztani a feladat sort.Köszi előrre is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2984

Vendég
első nem jött össze,mert vége felé kért egy tartomány felderítést ami nekem 66 öra. a második se fog sikerülni,mert 16os épület vagy egy technológia (minden ki van fejlesztve) ha elkezdek egy épületet akkor se lesz 16 szerintem,így jártam :p
 
Fent