• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Rikari

Veterán
Megpróbálom ezt a kínait lefordítani, mert nagyon zagyu volt első nekifutásra. Ma van a 6. napja, hogy Főnix Eventezünk (20.án kezdtük a normál módban) s nálam ma ez az Observatory napja, ami pont éjfél után vált át, a táblázatban ez a 7.napra tevődik, így minden exkluzív elcsúszik helyből egy napot. Nos ha letelik az Observatory, időben követi őt a napi exkluzívban a Silver Unicorn, utána a Chrystal Unicorn, majd a Rainbow Unicorn és az Orktér ...etc. Erre az analógra és a táblázatra hagyatkozva, nagy valószínűséggel ha a "csillagok együttállása is úgy akarja", akkor április 03.-án újra beadja exkluzívként az I. Utazó Kereskedőt, 04.-én a II. Utazót, majd 05.én a III. Utazót. ;)
 

DeletedUser1906

Vendég
Megpróbálom ezt a kínait lefordítani, mert nagyon zagyu volt első nekifutásra. Ma van a 6. napja, hogy Főnix Eventezünk (20.án kezdtük a normál módban) s nálam ma ez az Observatory napja, ami pont éjfél után vált át, a táblázatban ez a 7.napra tevődik, így minden exkluzív elcsúszik helyből egy napot. Nos ha letelik az Observatory, időben követi őt a napi exkluzívban a Silver Unicorn, utána a Chrystal Unicorn, majd a Rainbow Unicorn és az Orktér ...etc. Erre az analógra és a táblázatra hagyatkozva, nagy valószínűséggel ha a "csillagok együttállása is úgy akarja", akkor április 03.-án újra beadja exkluzívként az I. Utazó Kereskedőt, 04.-én a II. Utazót, majd 05.én a III. Utazót. ;)


Engem azért kevert be, hogy nekem megvan mind a 3 utazó kereskedő :confused: és nem tudtam, hogy újra kiosztásra kerül, de ahogy látom 3-ból ill értek angolul 1 van csak elfogadva többi függőben :p (zárójelbe van megjegyezve elfogadásra vár ) ..... :D
Nekem is ma az Observatory-m érhető el éjfélkor következik a következő.
 

Rikari

Veterán
86. feladat után nincs tovább?...marad a megjelenő égeszenciák összegyűjtése, ha valamit még szeretnél megszerezni az ajándékok közül? ( a veszek opciót tudom) :)
 

DeletedUser683

Vendég
86. feladat után nincs tovább?...
Nincs tovább, ma végeztem. :)
marad a megjelenő égeszenciák összegyűjtése,
Érdemes tartogatni a végére is égeszenciát, bármit, amit gyűjteni kell, ha gyorsan haladsz, hisz sokszor a vége felé vannak a legjobb épületek! ;)
Egyébként meg a napi feladatokkal is lehet gyűjteni. :)
 

DeletedUser1701

Vendég
Sziasztok!
A 11. napi nyereményről szeretnék kérdezni, mivel azon már túl van a béta szerver. "Grounds of the Orc Strategist" ( http://crazywizard.info/en/event_easter_2017_rewards.html ) innen szedtem a nevet.
Jól látom, hogy ez orkokat képez? Olyan orkokat,amikkel területeket lehet vásárolni? (találkozó megoldásra gondolok)

Segítségeteket köszönöm :)
Nem, ez az épület Ork Stratégát képez 12 óránként. Az Ork Stratéga egy nehéz távolsági egység, melyet a Kiképzőpályán az orkokból képezhetsz ki. A tartományok kivásárlásánál nem tudsz vele fizetni.
 

DeletedUser1505

Vendég
Nem, ez az épület Ork Stratégát képez 12 óránként. Az Ork Stratéga egy nehéz távolsági egység, melyet a Kiképzőpályán az orkokból képezhetsz ki. A tartományok kivásárlásánál nem tudsz vele fizetni.

Hát jó :( :( :( Pedig már úgy reménykedtem és úgy megörültem, hogy most kezdem a tündéreket és tudnék orkokat képezni :(
Köszönöm szépen a választ... :)
 

Poczak

Tag
Az utazó kereskedős épületek fejlődhetnek szintlépéskor? A bétán most vagyok a második fejezetben, és ott ugye még kevesebbet ad. Most passzol a mennyiség a szintemhez, de 5-6 fejezet után már csak pötty...
 

DeletedUser1701

Vendég
Az utazó kereskedős épületek fejlődhetnek szintlépéskor? A bétán most vagyok a második fejezetben, és ott ugye még kevesebbet ad. Most passzol a mennyiség a szintemhez, de 5-6 fejezet után már csak pötty...
Egyenlőre az eseményen megszerezhető épületek egyike sem fejlődik szintlépéskor. Ha a II. fejezetben szerezted meg a szóban forgó épületet, akkor az mindig a II. fejezetnek megfelelő szintű marad. Ezek az épületek a fejlődésednek köszönhetően idővel valóban elavultak lesznek ezért majd le kell őket cserélni (ugyanúgy, mint pl. a normál kulturális épületeket). De pánikra semmi ok, lesznek még különböző eventek, amelyeken lehet újabb és fejlettebb épületeket szerezni;):)
 
Fent