• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

DeletedUser1259

Vendég
Szia! Bocsi, hogy én válaszolok, de talán így is megfelelő :D
Ha a kertre mész, akkor feltétlenül a legnagyobb, 140-ért nyitható ládából (tojásból) nyiss, ott a legnagyobb az esélye (25%) annak, hogy a napi nyereményt nyitod.
Ajánlom, hogy költsd el ennél majd minden égesszenciád, mert jobb nyeremény nem lesz, az pedig csak nem baj, ha 4-nél több jön :p
Az pedig, hogy végül hányat kapsz, a fortuna dolga ;)
Most, hogy jobban jobban megnéztem 6 is elfér ;) Köszi a választ :)
 

DeletedUser1952

Vendég
sziasztok :)
azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e még ilyen Főnix-es event?
és ha lesz még ilyen, a megmaradt tollaimat tovább vihetem, vagy tiszta lappal indulunk?
előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
 

DeletedUser1637

Vendég
sziasztok :)
azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e még ilyen Főnix-es event?
és ha lesz még ilyen, a megmaradt tollaimat tovább vihetem, vagy tiszta lappal indulunk?
előre is köszönöm szépen a válaszokat :)
Egy-egy Event mindig egyedi. A jutalomláda (jelenleg tojás) nyitásaihoz, vagy a nagydíjak feloldásához szükséges tárgyak nem maradnak meg, azok az Eventek zárásával elillannak. :)
 

DeletedUser1952

Vendég
Egy-egy Event mindig egyedi. A jutalomláda (jelenleg tojás) nyitásaihoz, vagy a nagydíjak feloldásához szükséges tárgyak nem maradnak meg, azok az Eventek zárásával elillannak. :)

nagyon szépen köszönöm a gyors választ :)
mivel félidőben csatlakoztam a játékhoz, így örülök, ha az első nyereményt ki tudom szedni, a következőre esélyem sincs,
a feladatok időbeli hosszúsága miatt :)
tehát utána már csak az esetenkénti nyeremények (napi) lesznek érdekesek számomra, a megmaradt tollakat pedig elfújja a tavaszi szellő :D
 

DeletedUser1637

Vendég
nagyon szépen köszönöm a gyors választ :)
mivel félidőben csatlakoztam a játékhoz, így örülök, ha az első nyereményt ki tudom szedni, a következőre esélyem sincs,
a feladatok időbeli hosszúsága miatt :)
tehát utána már csak az esetenkénti nyeremények (napi) lesznek érdekesek számomra, a megmaradt tollakat pedig elfújja a tavaszi szellő :D
Igen, így van, de a napi exkluzív épületek között is voltak/lesznek hasznosak, ezért azt javaslom neked, hogy az utolsó napon használd el az Égeszenciáidat, mert bármit is nyersz az utolsó napon, ha most nem is akarod lerakni, később még jól jöhet, addig meg elfér a raktárban. ;)
Összevontam a bejegyzéseidet. :) Amikor valaki hozzászólására a Válasz opciót választod, és megnyomod a Space billentyűt, akkor az idézett szöveg alá tudod írni a hozzászólásodat/válaszodat. ;)
 

bere007

Veterán
ezért azt javaslom neked, hogy az utolsó napon használd el az Égeszenciáidat

Ez érdekes információ. :D Ugye az utolsó napot csak hétfőn tudjuk meg, tehát ha a vasárnapi kertre nyit szinte mindenki, akkor 7 nap alatt nem nagyon lehet már mit összeguberálni. Ezekszerint az utolsó napon jobb ajándék lesz, mint a kert? Valahol emlegetve volt, hogy lesz ismét "nagyapafa" esetleg arra céloztál ezzel? :D
 

DeletedUser136

Vendég
"Valahol emlegetve volt, hogy lesz ismét "nagyapafa" esetleg arra céloztál ezzel? :D"

Igen....nekem is ilyesmi rémlik . :oops: Ezért írtam, hogy gyűjtögetek még , hisz 9 nap van még hátra az eventből. :rolleyes::)
 

DeletedUser1100

Vendég
Sziasztok! Nálam valami gond van a napi küldetéssel. Tegnap 10 kenyeret kellett csinálnom, megcsináltam és nem számolta be. Mondom hagyom, majd ma úgyis lesz új küldetés. Viszont ma is 10 kenyér van és most sem számolja be a készeket.
 

DeletedUser1637

Vendég
Ezekszerint az utolsó napon jobb ajándék lesz, mint a kert? Valahol emlegetve volt, hogy lesz ismét "nagyapafa" esetleg arra céloztál ezzel? :D
Nem céloztam semmire, nem azt állítottam, hogy utolsó napig tartsa meg valaki az Égeszenciáit, hanem azt, hogy utolsó napon használja el, ami van. :p ;)
7 nap alatt nem nagyon lehet már mit összeguberálni.
Már hogy a csudába ne lehetne? Feltételezem, hogy abban a szellemben írtad ezt, hogy már végeztél a folyamatossal, de vannak akik nem. :) A Napi feladatok is adnak 3 nap alatt kb. 2 kistojszlira valót, vagy 1 közepesre, a város körül is lehet gyűjtögetni, és ha még nyitsz Égeszenciát is...? :)
1 nagytojás nyitásra minimum összejön. Csak legyen szerencsétek a nyitásban! ;)

Sziasztok! Nálam valami gond van a napi küldetéssel. Tegnap 10 kenyeret kellett csinálnom, megcsináltam és nem számolta be. Mondom hagyom, majd ma úgyis lesz új küldetés. Viszont ma is 10 kenyér van és most sem számolja be a készeket.
1 napi feladat ugrott sajnos neked. :oops: A napi feladatokkal csak akkor lehet továbblépni, és újat kapni, ha az előző teljesítve lett.
 

DeletedUser1100

Vendég
Nem céloztam semmire, nem azt állítottam, hogy utolsó napig tartsa meg valaki az Égeszenciáit, hanem azt, hogy utolsó napon használja el, ami van. :p ;)
Már hogy a csudába ne lehetne? Feltételezem, hogy abban a szellemben írtad ezt, hogy már végeztél a folyamatossal, de vannak akik nem. :) A Napi feladatok is adnak 3 nap alatt kb. 2 kistojszlira valót, vagy 1 közepesre, a város körül is lehet gyűjtögetni, és ha még nyitsz Égeszenciát is...? :)
1 nagytojás nyitásra minimum összejön. Csak legyen szerencsétek a nyitásban! ;)


1 napi feladat ugrott sajnos neked. :oops: A napi feladatokkal csak akkor lehet továbblépni, és újat kapni, ha az előző teljesítve lett.

Hát ez kár... pedig megcsináltam a napi és le is arattam a kenyereket, de a rendszer nem számolta be nekem. Jól kiszúrt velem köszöntem szépen. Legközelebb jó lenne ha odafigyelnének ilyen senkinél ne forduljon elő még véletlen sem. :( Még a rendes feladatokból van pár azzal még tudok gyűjtögetni, de így most tartogatnom kell. Nem mondom hogy nem vagyok mérges, de változtatni már nem tudok rajta. Ez van.
 

DeletedUser1100

Vendég
Nem céloztam semmire, nem azt állítottam, hogy utolsó napig tartsa meg valaki az Égeszenciáit, hanem azt, hogy utolsó napon használja el, ami van. :p ;)
Már hogy a csudába ne lehetne? Feltételezem, hogy abban a szellemben írtad ezt, hogy már végeztél a folyamatossal, de vannak akik nem. :) A Napi feladatok is adnak 3 nap alatt kb. 2 kistojszlira valót, vagy 1 közepesre, a város körül is lehet gyűjtögetni, és ha még nyitsz Égeszenciát is...? :)
1 nagytojás nyitásra minimum összejön. Csak legyen szerencsétek a nyitásban! ;)


1 napi feladat ugrott sajnos neked. :oops: A napi feladatokkal csak akkor lehet továbblépni, és újat kapni, ha az előző teljesítve lett.

Bocsánat! Bocsánat! Én néztem be. Bocsánat!
 

DeletedUser1637

Vendég
Jól kiszúrt velem köszöntem szépen. Legközelebb jó lenne ha odafigyelnének ilyen senkinél ne forduljon elő még véletlen sem.
És mégis mire figyeljek? Arra, hogy a több ezer játékosnak mikor akad meg a rendszer, és valamiért nem fogadja el neki a küldetést? Se vészvillogó, se szuper kijelző nincs itten, ami kijelezné, hogy valakinél a több ezerből gond van. :)
 

DeletedUser256

Vendég
És mégis mire figyeljek? Arra, hogy a több ezer játékosnak mikor akad meg a rendszer, és valamiért nem fogadja el neki a küldetést? Se vészvillogó, se szuper kijelző nincs itten, ami kijelezné, hogy valakinél a több ezerből gond van. :)
Kedves Berea! Kérlek, olvass vissza feljebb, már megoldódott a probléma ;)
Különben pedig a probléma azzal volt, hogy a küldetésben az ikon rosszat jelzett ki, ami pedig nem egyéni hiba :)
 
Fent