• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

bere007

Veterán
Csak legyen szerencsétek a nyitásban! ;)

Reméljük a legjobbakat és a RNSZ legyen velünk. :D

Se vészvillogó, se szuper kijelző nincs itten, ami kijelezné, hogy valakinél a több ezerből gond van. :)

Ez jól hangzik, lehet, hogy bedobom új ötletként. :p :D Persze feltuningolva egy hangos szirénával, hátha véletlenül letakarjátok a villogót és nem látjátok. :D:D
 

DeletedUser1769

Vendég
10 db csillogó kert érkezett :D

kertek.jpg
 

Tejinashi

Erős harcos
Egy kérdésem lenne. Amikor véget ér az event, akkor gondolom majdnem mindenkinek lesz néhány beváltatlan tojása. Nem lehetne megoldani, hogy ezeket a rendszer beváltaná mondjuk tudáspontra? Tehát ha van valakinek 12 beváltatlan tojása, akkor kapna 12 tudáspontot.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1637

Vendég
Ez jól hangzik, lehet, hogy bedobom új ötletként
Be ne add! :D :D :D
Egy kérdésem lenne. Amikor véget ér az event, akkor gondolom majdnem mindenkinek lesz néhány beváltatlan tojása. Nem lehetne megoldani, hogy ezeket a rendszer beváltaná mondjuk tudáspontra? Tehát ha van valakinek 12 beváltatlan tojása, akkor kapna 12 tudáspontot.
Azt gondolom @Lordex Noa hozzászólása megadta a választ arra, hogy ez miért nem lehetséges. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Nem sok, de ha ez 12, akkor az meg nem számottevő. :) Ez elenyésző veszteség az Égeszenciáknál. Ahhoz tudnám hasonlítani, hogy vettél egy bútorlapot, kivágod méretre, és a leeső szélek már nem jók semmire! ;)
De lehetne olyat is csinálni, hogy egy bizonyos mennyiségig tudáspont, egy másik mennyiségig alapanyag, azon felül meg arany :) Csak akarat és képzelőerő kérdése a dolog :)
Pl. 50-ig tudáspont, 5000-ig alapanyag, azon felül arany :)
 

DeletedUser1126

Vendég
Jó lenne ha lehetne skippelni az egyes eventes feladatokat XD úgy jártam többezres minuszos lakosságnál töröltem véletlen az egyetlen műhelyem XD a következmény niylván az hogy előbb építene kellene többezernyi lakost hogy legyen egy szem műhely... XD ...persze pont műhelyet igénylő feladat van XD
 

Csatolmányok

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    123,4 KB · Megtekintések: 25

DeletedUser997

Vendég
Jó lenne ha lehetne skippelni az egyes eventes feladatokat XD úgy jártam többezres minuszos lakosságnál töröltem véletlen az egyetlen műhelyem XD a következmény niylván az hogy előbb építene kellene többezernyi lakost hogy legyen egy szem műhely... XD ...persze pont műhelyet igénylő feladat van XD


jó nagy átépítésben lehetsz! na de egyetlen műhely? hogy maradtál életben egyetlen műhellyel? ilyet még soha nem láttam.
küldjek vendégmunkásokat? :)
 

GreenKnight

Veterán
Crazywizardnál az utolsó előtti napra (jövő vasárnap) apafa van jelezve és másnapra (utolsó nap, húsvét hétfő) Phoenix Excursion. Eddig minden bejött ami ott van, tehát én ezt is elhiszem neki.
http://crazywizard.info/en/event_easter_2017_rewards.html

Az eventből még bő 8 nap van hátra, tehát legalább 2 nyitásra való esszenci a összeszedhető. A naponta fellelt tojásokból meg egy kis szorgalommal még 1 vagy akár 2 is. Utolsó nap 4-et nyitni azért nem rossz szerintem. :D
 

DeletedUser1961

Vendég
De lehetne olyat is csinálni, hogy egy bizonyos mennyiségig tudáspont, egy másik mennyiségig alapanyag, azon felül meg arany :) Csak akarat és képzelőerő kérdése a dolog :)
Pl. 50-ig tudáspont, 5000-ig alapanyag, azon felül arany :)


Látom, nagyon rá vagy izgulva a fennmaradó, gyakorlatilag jelentéktelen égesszenciákra, ha jól nyitod ki a tojásokat, akkor lehet, hogy csak 1-2 marad.:)
A helyzet, az hogy @Berea és @Lordex Noa már megválaszolta a kérdést.

De, megpróbálom elmagyarázni, van a te általad említett probléma, ami mondjuk, évente 2-3 alkalommal fordul elő és különösebb fennakadást nem okoz a játékban.
Ezzel szemben általában van 4-5 olyan gond, ami miatt a játék lassabb vagy éppen rontja a játékélményt. Szerintem mindenki tudja, hogy az utóbbit fogják orvosolni a fejlesztők.
Remélem sikerült választ adnom a kérdéseidre, és megoldanom a problémádat.

Végül is csak akarat és képzelőerő kérdése a dolog.:):):)
 

DeletedUser1126

Vendég
Meglestem a városod és nagyon durva. Átépíted? Vagy mit csinálsz? Csak azért kérdem, mert nem gyakran látok ilyet és baromira kíváncsi vagyok :)

Igen, de ez már nem az első átépítés. :)
8 hónapal ez előtt már történt egy hasonló, azóta folyamatosan minuszos a lakosságom. XD
Pénteken még úgy nézett ki a falum, mint a lenti képeken, de úgy döntöttem átrepülök a tündéreken :D

Ha érdekel hogy halad ez az egyedi módszer, akkor majd alkalomadtán látogass meg. Végül ismét hasonló várható mint a lenti képeken, de többféle, újabb épületeket is belevonva. :D
S hogy honnan van erre arany és kalapács? Nos, nagyon segítőkész a csapatom, mindig támogatnak. :) <3 Segélyből (támogatások) élek kéremszépen... XD A fa termelőimnek hála pedig mindig van nyersanyagom is. :) Az eventtel nyert épületek miatt pedig magasabb szintű nyerseket is tudok termelni. :) Lassabb persze... de poénosabb :D

Ez az event jópofa. Szurkolj kérlek, hogy megnyerjem a holnapi épületet mert most hogy elveszett az egy szem egyes szintű műhely is, már nincs másik esély :D :D :D
 

Csatolmányok

  • 15252655_1773512826255837_1317274327333395288_o.jpg
    15252655_1773512826255837_1317274327333395288_o.jpg
    592,2 KB · Megtekintések: 32
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1505

Vendég
Összesen 10 csillogó kertet szereztem :D 29db 140 esszenciás tojásból 7db kertet, és 3 db 50 eszenciás tojásból 3db kertet. Ez egy nagyon hasznos event volt, főleg, hogy beléptem a tündérekbe és így 1.430 kultúrát és lakosságot ad mindegyik csillogókert darabonként. És igen, ezzel el akartam dicsekedni mindenkinek :)
 
Fent