• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Poczak

Tag
Egyenlőre az eseményen megszerezhető épületek egyike sem fejlődik szintlépéskor. Ha a II. fejezetben szerezted meg a szóban forgó épületet, akkor az mindig a II. fejezetnek megfelelő szintű marad. Ezek az épületek a fejlődésednek köszönhetően idővel valóban elavultak lesznek ezért majd le kell őket cserélni (ugyanúgy, mint pl. a normál kulturális épületeket). De pánikra semmi ok, lesznek még különböző eventek, amelyeken lehet újabb és fejlettebb épületeket szerezni;):)

Köszi, akkor tovább gyűjtögetek... ;)
 

DeletedUser1701

Vendég
Kizárólag Kiképzőpályán? ugyanis nekem nincs és nem is akartam, hogy legyen, akkor ezek szerint, ha ezt megpályáznám előbb ki kell tennem a kiképzőpályát?
Igen, csak ott képezhető ki az egység.:)
A Kaszárnyában képezhető egységek elf/ember:
-Kardtáncos/Fejszés Harcos
-Íjász/Számszeríjász
-Varázslónő/Pap
-Treant/Paladin
-Gólem/Ágyús
Kiképzőpálya egységei mindkét faj:
-Cerbeus
-Dryad
-Banshee
-Ork Harcos
-Ork Stratéga
Zsoldostábor egységei mindkét faj:
-Méhlovas
-Vadőr
-Virágmágus
-Vallorián őr
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1893

Vendég
Szép estét, sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy mi fog akkor történni ha elfogynak a napi nyeremények...?
Már csak azért mert az "event" április 17.-ig tart, de a napi nyeremény már jóval előbb elfogy...
Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, de szerintem lényeges...
A válaszokat előre is köszönöm!
 

DeletedUser1769

Vendég
Szép estét, sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy mi fog akkor történni ha elfogynak a napi nyeremények...?
Már csak azért mert az "event" április 17.-ig tart, de a napi nyeremény már jóval előbb elfogy...
Elnézést ha hülyeséget kérdeztem, de szerintem lényeges...
A válaszokat előre is köszönöm!
Szia, a napi nyeremények nem fognak elfogyni
Ha nem látod még valamelyik figyelt adatbázisban, az azért van, mert a tesztszerver 1 héttel tart előttünk, annál messzebbre időben nem lát földi halandó :D
Holnap 1-el több épületről fogunk már tudni
 

DeletedUser1893

Vendég
Szia, a napi nyeremények nem fognak elfogyni
Ha nem látod még valamelyik figyelt adatbázisban, az azért van, mert a tesztszerver 1 héttel tart előttünk, annál messzebbre időben nem lát földi halandó :D
Holnap 1-el több épületről fogunk már tudni
Köszönöm válaszod!
És lesznek újabb nyeremények, vagy csak azok amiket eddig láttunk?
 

Rikari

Veterán
"De pánikra semmi ok, lesznek még különböző eventek, amelyeken lehet újabb és fejlettebb épületeket szerezni." Ezt a játékot nem pánikbetegeknek fejlesztették ki, hanem azoknak, akik a türelmet olyan magaslatokban gyakorolják, melyből akár doktorit is lehetne tenni. Fejleszti a stratégiai érzéket, a több oldalú figyelmet, a közösségi etikettet és a testvériségi szellemű együtt dolgozást, egyben a segítőkészséget. Számtalanszor kell magamra szólnom, hogy ne siessek el semmit, mert ha figyelmetlen vagyok, akkor jutalmaktól eshetek el. Kivárni valamit úgy, hogy nem költök rá valódi pénzt, igen nagy önfegyelmet jelent a számomra. De szorgalmasan gyakorlom ezt is, mielőtt éhkoppon maradna a család. ;)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Akik erre várnak, azoknak elmondom, hogy ma van a bétán (kiemeltem, hogy ne legyen keveredés :p) a Phoenix Cult épület napi exkluzívnak! Ez mindenkinek, de főleg a manásoknak lehet nagyon hasznos, mert a 9. 10. fejezetben már muszáj arra is gondolni, hogy ne sok egyéb kultúrépület legyen, hanem inkább manatermelők, és ezzel ki lehet váltani 1-2 lakóépületet. Aranyat nem termel ugyan, de a plusz kultúrát fenntartva a többi lakóháznál jótékonyat hat az aranytermelésre. ;)
Emlékeztetőül az épület képe, és adatai:
phoenixcultadatok.png
 

Erica

Veterán
Sziasztok! :)
Akik erre várnak, azoknak elmondom, hogy ma van a bétán (kiemeltem, hogy ne legyen keveredés :p) a Phoenix Cult épület napi exkluzívnak! Ez mindenkinek, de főleg a manásoknak lehet nagyon hasznos, mert a 9. 10. fejezetben már muszáj arra is gondolni, hogy ne sok egyéb kultúrépület legyen, hanem inkább manatermelők, és ezzel ki lehet váltani 1-2 lakóépületet. Aranyat nem termel ugyan, de a plusz kultúrát fenntartva a többi lakóháznál jótékonyat hat az aranytermelésre. ;)
Emlékeztetőül az épület képe, és adatai:
phoenixcultadatok.png
nagggyyon várom.....kell!!!♥
 

DeletedUser1505

Vendég
Nekem lenne egy olyan kérdésem, tudom ennyi segítség, adat és információ után már kicsit pofátlanság? De nem lehetne-e tudni, hogy a korábban már belinkelt honlapon crazywizard-on, az összes épület fenn van-e, vagy van még esetleg olyan, amit még titok övez?
 

DeletedUser256

Vendég
Nekem lenne egy olyan kérdésem, tudom ennyi segítség, adat és információ után már kicsit pofátlanság? De nem lehetne-e tudni, hogy a korábban már belinkelt honlapon crazywizard-on, az összes épület fenn van-e, vagy van még esetleg olyan, amit még titok övez?
Az összes, eddig először ezen az eventen megnyerhető van fenn rajta :)
Tehát teljes újdonság nem lesz, de olyan lesz valószínűleg, ami nincs ott fenn, de már volt a nyári vagy a téli eventen :)
 

DeletedUser1505

Vendég
Az összes, eddig először ezen az eventen megnyerhető van fenn rajta :)
Tehát teljes újdonság nem lesz, de olyan lesz valószínűleg, ami nincs ott fenn, de már volt a nyári vagy a téli eventen :)
És szerinted érdemes kivárni a többit? Mert nekem logikus rányitni az összeset szerdán, hogy a Phoenix Cult meglegyen. Neked mi a véleményed? Érdemes biztosra menni, vagy inkább kivárni?
 

DeletedUser256

Vendég
És szerinted érdemes kivárni a többit? Mert nekem logikus rányitni az összeset szerdán, hogy a Phoenix Cult meglegyen. Neked mi a véleményed? Érdemes biztosra menni, vagy inkább kivárni?
Én a helyedben biztosra mennék, főleg, mert valószínű az lesz a legjobb. Túl nagy nyeremény már szerintem ezen kívül nem lesz, ami lehet, az a Csillogó Kert, de a F.K. lehet, hogy jobban megéri... Kinek mi :)
Utána pedig még úgyis gyűjtöd majd tovább az égesszenciákat, amikből majd a többire is tudsz nyitni :)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Amiről nem esett szó a közelmúltban (mert el voltunk foglalva az Eventtel), az az, hogy a bétán az ősi csodák kiegyensúlyozása folyik. Ez első lépésként 2 csodánál az 1.27 verzióval került be a játékba, amikor is a Titkok kötete, és az Arany szakadék esetében már megtörtént. A Titkok kötete csoda ezentúl nem fixen ad jutalmakat (felderítés utáni alapanyag, illetve napi tp termelés), hanem a főépület szintjéhez lett kötve a hatása. Az Arany szakadék esetében pedig szintén nem fix aranytermelés és extra lakosság lesz elérhető szintenként, hanem a dolgozó lakosság, és a Főépület szintje határozza meg százalékos arányban a hatását. Mindkettő növelést mutat. Szerintem lesz hová tenni a most feleslegesnek tartott rúnaszilánkokat, így jól fognak jönni az új bajnokság adta plusz rúnaszilánkok, és törött szilánkok is, hisz várhatóan többen, több csodát fognak építeni! ;)
Az új verzió bejelentésénél az utolsó mondatra hívom fel a figyelmet: "A következő napokban/hetekben további Ősi Csoda kiegyensúlyozásra számíthatunk a bétán."
Elképzelhető, hogy több csodát érdemes lesz lerakni, amit eddig sokan nem raktunk le, és elképzelhető, hogy nőni fog néhány csoda hatása, ahogyan már biztos, hogy nőtt a fent említett 2 csodaáé is! Az előbbiről csak sejtés van, és amint tudunk bővebbet, jelezni fogjuk, amint bevezetésre kerülnek. :)
A napi javításokban kijavították a "nem látszódó körök" (mozgás rács) hibát a tartományi harcok során, amik néha még jelentkeztek. Az auto harcoknál néha jelentkezett olyan hiba, hogy nagyon lassan fejeződött be. Ezt is javították, illetve azt, amikor a szomszédi segítség idő előtt "elfogyott", és még több apró javítás történt, mivel szinte naponta vannak apróbb frissítések, hibajavítások. :)
Szépeket, és sok sikert az Eventes tojástörésekhez (a mai napi exkluzív épülettel az éles szerveren mindenki szert tehet az Ork Stratégákra, már ez első fejezetesek is)!:)
 

DeletedUser997

Vendég
Nem. Mivel a napi feladatok naponta jelentkeznek így azok az event teljes időtartama alatt elérhetőek, ezeket előre nem tudod megoldani. :)

köszi, én is erre voltam kíváncsi, mert pár napja végeztem, de az utolsó hármat nem mertem befejezni (pedig logikus... a napi akkor is napi). siettem, mert jönnek haza a gyerekek holnap, úgyhogy nem fogok ráérni játszogatni. :)
akkor befejezem, és gyűjtögetem a kristályokat, hátha lesz jó épület! :)
 
Fent