• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Sziasztok! Aktív játèkosokat keresünk a Tünde királyságba!

    Sziasztok! Aktív játèkosokat keresünk a Tünde királyságba!
  2. Csapattag

    Sziasztok! Vèletlenül kitettem az egyik játèkostársam a csapatból,mennyi idő múlva jöhet vissza?
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Piacolással kapcsolatban tennék fel egy kérdést! Napi szinten szembesülök azzal, hogy hiába teszek ki fer ajánlatokat érző árúkból senki nem veszi meg! Ezzel szemben többnél-több irreális ajánlatokkal találkozom nap, mint nap,amibe belekényszerülök, hogy elfogadjam, ha haladni...
  4. Kibeszélő Őszi Csillagjegyek

    Nekem már 3.napja,hogy felderítést,vagy kutatást vagy 15 vízióport kér!Köztesen bedob olyat,hogy kér 7 ereklyét,vagy tetemes sereget,vagy alapanyagot,vagy nagyobb mennyiségű deszkát kér!Hát ha ez normális akkor én vagyok a hülye!Ne mondja nekem senki,hogy ez nem egy hiba a feladatokban...
  5. Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Sziasztok!A 9.-én induló kalandtérkép részletei hol találhatóak!
  6. Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    És mennyit vesztettél mire odaértél?
  7. Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Csatlakozom hozzád!Számomra is nagy csalódás az egész torony!Semmi másra nem jó csak arra,hogy vigye a nyersanyagot,a gyémántot és kinyírjam az összes seregemet holmi kis vacak ajándékért.Inkább én is lemondok róla!Az egész nem ér annyit!
  8. Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Megpróbálom értelmesebben leírni! :p Amit kérdezni szerettem volna az az,hogy a királyi restaurációval Már közben rájöttem,hogy a királyi restaurációval való fejlesztés nem ugyanaz a fejlődéssel. :p Igazából ezt szerettem volna kideríteni.
  9. Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Sziasztok! Nálam a főnixem most 7-es szinten van,de észre vettem,hogy nem csak az eventen belül lehet majd fejleszteni,hanem utána is.Ami érdekelne az az,hogy azzal a fejlesztéssel is ugyan az a fejlődés érhető el,mint eventen belül? Pl.az aranyfőnix,ami alapból pénzt meg márványt ad,de...
  10. Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Köszi!Ez nagy segítség volt! ;):)
  11. Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Sziasztok!Eddig az eventek alkalmával mindig megtalálható volt egy táblázat,ami megmutatta a napidíjakat is,most nem találtam sehol.Tényleg nincs vagy csak én vagyok vaksi? :p
  12. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok!Egy kérdésem lenne!Csak engem idegesít az,hogy a kaland térképes feladatoknál le-fel váltogatnak a feladatok?Össze-vissza ugrálnak és ez miatt már nem egyszer lapoztam el a darabban maradt begyűjtött cuccaimat.Nem lehetne erre valami jobb módszert kitalálni,hogy ne kelljen váltogatni...
  13. Kibeszélő Új verzió: 1.60

    Utólag is köszi! ;)
  14. Kibeszélő Új verzió: 1.60

    Sziasztok!Régebben lehetett itt találni a kaland térképhez "útmutatót",hogy melyik ponthoz miből mennyi kell.Most tudna valaki ebben segíteni?Előre is köszi! ;)
  15. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Mondja már meg nekem valaki hozzáértő okos ember,hogy hogy a fenébe tűnik el a városomból több mint 400 gyémánt csak úgy!?:mad: Most vettem nem rég és tuti biztosan nem használtam fel!
  16. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy...
  17. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én kimondottan arra gondoltam,hogy a kaland térképen sok két napos termelés van,amit most így a gyorsítóval rövidebb idő alatt megtudott csinálni az ember.Értelemszerűen több szobrot gyűjthet be bárki!De így,hogy hétköznapon van nem tudom leszedni időben és így nem lesz több dolgom semmiből,azaz...
  18. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok!Engem egy dolog zavar!A manufaktúra gyorsító hétköznapra való berakása!A gyorsítónak csak is gép előtt ülve van értelme,mert telón a kalandozás még mindig nem érhető el!Hétköznap az emberek melóznak csak hétvégén érnek rá többet foglalkozni a játékkal!Így a gyorsítónak nem sok haszna...
  19. Kibeszélő A Főnix kultusz

    Sziasztok!Személyes észrevételnek írnám ki,hogy mekkora szívatás ez az egész!Mai napi díj elég kecsegtető,csábító ezért szorgalmasan gyűjtögettem,hogy minél több ládát tudjak nyitni!Mondtam magamban,hogy jó volna két épület,de amilyen peches vagyok annyit tuti nem kapok!Nyitogattam szorgalmasan...
  20. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok!Ha felfejlesztek egy manufaktúrát mondjuk 23-as szintre,és mégis úgy döntök,hogy hely hiány miatt eladom,akkor a belefektetett nyersanyagokat meg embereket mind visszaadja?
Fent