• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser362

Vendég
Talán én vagyok ennyire béna, (meglehet) de én nem találok olyan opciót itt a fórumon, hogy "Kilépés".
Létezik, hogy nincs??? Nekem logikus lenne, ha már egyszer van olyan, hogy belépés...
Én mindig csak bezárom.
 

DeletedUser3618

Vendég
Sziasztok ! Kérdés a következő lenne....
Jobb oldalon a hegyeknél mitől rajzolódnak ki várak , épületek ?
Egyik testvérrel ugyanott vagyunk a törpök vége felé és neki "lett" egy vára. Nálam semmi. Kell valamit teljesíteni, hogy kapjunk.
Előre is köszönettel!
 

DeletedUser2853

Vendég
Még csak 3 van belőle, akkor belehúzok........
Sziasztok ! Kérdés a következő lenne....
Jobb oldalon a hegyeknél mitől rajzolódnak ki várak , épületek ?
Egyik testvérrel ugyanott vagyunk a törpök vége felé és neki "lett" egy vára. Nálam semmi. Kell valamit teljesíteni, hogy kapjunk.
Előre is köszönettel!
Szia,
a beállításoknál ellenőrizheted a város grafikai megjelenítését:
csak magas fokozatnál látszanak ezek az építmények (ha vannak).
:)
 

DeletedUser4036

Vendég
Sziasztok! Nem tudjátok miért nem tudok gépről inditani termeléseket? Manukba és műhelybe sem. :(
 

DeletedUser4092

Vendég
Az unokám is elkezdett játszani a játékkal. Szeretne csatlakozni hozzám, de sehol nem találjuk egymást. Ez lehetséges? Köszönöm ha tudtok válaszolni
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy őszintén!Megoldható ez a feladat egyáltalán?Vagy csak szívatás az egész?
 

kovigyu

Felderítő
Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy őszintén!Megoldható ez a feladat egyáltalán?Vagy csak szívatás az egész?
Megoldható. Területnöveléssel, vagy épület eladással.
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy őszintén!Megoldható ez a feladat egyáltalán?Vagy csak szívatás az egész?
Szia,
Természetesen megoldható, nem szívatás. :)
https://www.gamersgemsofknowledge.com/sorcerers-dragons-chapter-x
A fenti linken találsz némi segítséget, ha nem tudod elhelyezni az épületeidet.
Szép napot! :)
 

Corvo

Veterán
Sziasztok!Jelenleg a sárkányok és mágusok korában tartok,ahol fel kellet építeni a Kampuszt meg köré az épületeket.Most elakadtam,mert a 10*10-es kampusz köré 4-4 épületet kér,amit az sehogy sem tudok úgy összeforgatni,hogy mind odaférjen,és még hozzá is érjen a kampuszhoz.o_O Most úgy őszintén!Megoldható ez a feladat egyáltalán?Vagy csak szívatás az egész?
Megoldható, elementáloknál még nagyobb terület kell.
 
Fent