• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Mikor kezdődik a testvériségi kaland?
Szia! Ez nem a megfelelő topic (szerk. most már a megfelelő helyen van, köszi!), de annyit tudok mondani, hogy várhatóan jövő kedden, vagy valamikor máskor. ;) Biztosat csak akkor tudunk, ha hivatalosan bejelentik a játékban is. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Grafy12

Újonc
Sziasztok!
Ha profilképem alatt a helyezésemre viszem az egerem, akkor a felugró ablakban részletesen látható hogy miből tevődik össze a ranglista pontszámom. Sorrendben fentről lefele: Dolgozó lakosság----Szükséges kultúra---Világtérkép----Ősi csodák---Bajnokságok

A kérdésem az, hogy a bajnokságokért hogyan vagy miként kapok ranglista pontokat? Olvasgattam a VIKI-t de sehol nem találtam a választ.
Előre is köszi a segítséget!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha profilképem alatt a helyezésemre viszem az egerem, akkor a felugró ablakban részletesen látható hogy miből tevődik össze a ranglista pontszámom. Sorrendben fentről lefele: Dolgozó lakosság----Szükséges kultúra---Világtérkép----Ősi csodák---Bajnokságok

A kérdésem az, hogy a bajnokságokért hogyan vagy miként kapok ranglista pontokat? Olvasgattam a VIKI-t de sehol nem találtam a választ.
Előre is köszi a segítséget!
Szia! Minden héten az első 100 helyezett kap ranglistapontokat az elért helyezése alapján. Ha a helyezésedre kattintasz és a Bajnokság fület megnézed, mindig látszik az aktuális állás, ha épp nincs bajnokság, a legutóbbi eredménye a ranglistapontokkal együtt.
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Ha felfejlesztek egy manufaktúrát mondjuk 23-as szintre,és mégis úgy döntök,hogy hely hiány miatt eladom,akkor a belefektetett nyersanyagokat meg embereket mind visszaadja?
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,
a törp fejezet végénél tartok, a törp ősi csodák kutatásához gyűjtöm a gránitot-rezet.
Utána kell-e még gránit vagy réz valahová?
Mikor bonthatom le a gránitbányákat, rézöntödéket és a törp portált? Kellene a hely a testvériségi kalandokhoz.
Köszi a választ előre is.:)
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok,
a törp fejezet végénél tartok, a törp ősi csodák kutatásához gyűjtöm a gránitot-rezet.
Utána kell-e még gránit vagy réz valahová?
Mikor bonthatom le a gránitbányákat, rézöntödéket és a törp portált? Kellene a hely a testvériségi kalandokhoz.
Köszi a választ előre is.:)
Szia! Ha készen leszel a kutatással, akkor a portált hagyd meg, mert feladat fogja kérni az eladását jutalomért, a bányákat viszont nyugodtan törölheted. Törp utat nem érdemes építeni szerintem, mert drága, hosszadalmas, majd a következő fejezetben a tündéreknél cserélj utat, az jó sok pluszt jelent majd, szép is, és könnyebb termelni hozzá. :)
 

DeletedUser2853

Vendég
Szia! Ha készen leszel a kutatással, akkor a portált hagyd meg, mert feladat fogja kérni az eladását jutalomért, a bányákat viszont nyugodtan törölheted. Törp utat nem érdemes építeni szerintem, mert drága, hosszadalmas, majd a következő fejezetben a tündéreknél cserélj utat, az jó sok pluszt jelent majd, szép is, és könnyebb termelni hozzá. :)
köszi szépen, megfogadom a tanácsodat:)
 

martisa

Újonc
Akkor fejleszd a deszkamanufaktúrát.
Rákattintasz és a "Fejlesztés" fülön láthatod, hogy mibe kerül a fejlesztés és mit kapsz cserébe. Alul van a fejlesztés elindítására szolgáló zöld gomb. :)
Köszönöm! de csak ennyii lenne? :) már két fejlesztést elvégeztem rajta ( most van a 11-es szinten ) de még semmi nem történt...:(
 

GreenKnight

Veterán
Köszönöm! de csak ennyii lenne? :) már két fejlesztést elvégeztem rajta ( most van a 11-es szinten ) de még semmi nem történt...:(
A 11-es szinttől kezdődik a legjobb deszkamanufaktúra. Ott változik a mérete 2x2-ről 3x2-re. Ha azt megépítetted akkor teljesíted a feladatot. Illetve ha többet kér belőle, akkor annyi deszkamanufaktúrát kell felhúzni legalább 11-es szintre. Nem látok nálad 11-es deszkamanut, a legfejlettebb is csak 10-es.
 

martisa

Újonc
A 11-es szinttől kezdődik a legjobb deszkamanufaktúra. Ott változik a mérete 2x2-ről 3x2-re. Ha azt megépítetted akkor teljesíted a feladatot. Illetve ha többet kér belőle, akkor annyi deszkamanufaktúrát kell felhúzni legalább 11-es szintre. Nem látok nálad 11-es deszkamanut, a legfejlettebb is csak 10-es.
óóó tényleg,akkor ezt benéztem!! köszi,így már minden oké ;):)
 
Fent