• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

DeletedUser3

Vendég
@Hoshi A feladatsorban a 65-ös rosszul van fordítva. Szemantikai és szintaktikai hiba is van benne. Bocs, de már túlléptem rajta és nem csináltam képernyőmentést. 4-es szintet ír csak az épületnél és elég furcsa szórendet használ.
Ehhez jó lenne tudni, pontosan melyik küldetésről van szó, mert a mi rendszerünkben nem az a számozás, mint a megosztott feladatsorokban, és ~4000 küldetésből nehéz lesz megtalálni :D

Pár hónap múlva, amikor már sok olyan játékos lesz, aki nem kapott főnixet, kezdők, újrakezdők ez igazán élesedni fog.
Nem csak most lesznek ilyen épületek a játékban.


Akkor döbbentem rá, hogy ez nem is olyan fényes, amikor első nap megetettem, majd látom, hogy 3,5 óra múlva lejár.
Érdemes ezt is úgy felfogni, mint a manufaktúrás és műhelyes bűbájt, beszedés előtt etetni, leszedni, új 3 órásat indítani.
 

DeletedUser4520

Vendég
Ehhez jó lenne tudni, pontosan melyik küldetésről van szó, mert a mi rendszerünkben nem az a számozás, mint a megosztott feladatsorokban, és ~4000 küldetésből nehéz lesz megtalálni
Egy példa: PHOENIX 2019 küldetés 99.feladat magyar szövege:
Fejlessz tovább 12. vagy magasabb szintű épületeket 3 alkalommal, vagy kutass ki 1

A Technológiát szó már biztosan nem fért ki :)

Amit Prom3theusz említett, az azért ettől sokkal érthetetlenebb volt, bár azért mindenki felfogta, aki megoldotta :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ehhez jó lenne tudni, pontosan melyik küldetésről van szó, mert a mi rendszerünkben nem az a számozás, mint a megosztott feladatsorokban, és ~4000 küldetésből nehéz lesz megtalálni :D.

Az eredeti szöveg az ez: "Research 1 technology OR Upgrade 2 buildings to level 5 or higher**"
Ebben csak az volt a probléma, hogy 4-es szintre volt írva és dögöljön meg a hintalovam, ha tudom milyen szórendet használtatok. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Érdemes ezt is úgy felfogni, mint a manufaktúrás és műhelyes bűbájt, beszedés előtt etetni, leszedni, új 3 órásat indítani.
Úgy fogom fel Hoshi, de nagyon nem ugyanaz a kettő, szerintem ezt te is belátod. Ha kicsúszik valamiért az időből, akkor a második begyűjtésnél már ugrik a plusz, mert olyan rövid a hatása, míg más bűbájnál a a csodák hatásának köszönhetően 15-18 órák adottak, így ha megcsúszik valami oknál fogva a játékos, még nem veszik el a hatás. Abban azért egyetérthetünk, hogy senki nem azért tartja a varázsakadémiát, hogy folyton a KK bűbájt gyártsa, hogy legyen a kajákhoz mindig elég, plusz, ha valamit akarna még barkácsolni. Nekem napok óta a KK bűbáj gyártása megy, mert végre jött pár tervrajzátalakító, de kajákkal is tele van 1- receptadag. Már csak a viharfőnixet tudom értékelni, mert ott legalább 1 napos, a többi (már bánom, hogy leraktam a vihart is) megy a levesbe, mert az értékes bűbájoktól veszi el a helyet a KK bűbáj folytonos gyártása. :)
 

DeletedUser3

Vendég
A Technológiát szó már biztosan nem fért ki
Hmm... érdekes, a fordításban ott van a teljes szöveg

Jelezni fogom az illetékes fordító felé a problémát a szóhasználatról, szórendről, az előző eventekben nem volt ilyen gond.
 

Siorna

Veterán
Valószínűleg buta kérdés, de fölteszem:
ha nincs megépítve főnixem, és úgy szerzek szintemelőt, akkor az elvész, vagy más nyereményépületekhez hasonlóan gyűlik a raktárban?
 

DeletedUser

Vendég
Valószínűleg buta kérdés, de fölteszem:
ha nincs megépítve főnixem, és úgy szerzek szintemelőt, akkor az elvész, vagy más nyereményépületekhez hasonlóan gyűlik a raktárban?
Gyűlik, már írta itt valaki, h kipróbálta.
 

DeletedUser4917

Vendég
Az lenne a kérdésem , hogy később lehet e majd a főnixeket magasabbra fejleszteni ? pl 15 ös szint
 

DeletedUser4917

Vendég
Csak azért kérdezem mert ha lehet majd tovább fejleszteni akkor most jó alaposan befektetek rá , mondjuk szerzek 15 nagydíjjat (nem occso :)
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Eddig az eventek alkalmával mindig megtalálható volt egy táblázat,ami megmutatta a napidíjakat is,most nem találtam sehol.Tényleg nincs vagy csak én vagyok vaksi? :p
 
Fent