• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

DeletedUser

Vendég
vele együtt megkapta mindhárom alap főnixtojást
Azoknak semmi köze az e-mailhez. Azok az első 3 küldetés jutalmai.

E-mailes ajándékot pedig az kap, akinek meg van erősítve az e-mail címe és a Beállítások-Adatfelhasználási beállításokon belül be van jelölve ez: E-mailek fogadása a hírekről, különleges ajánlatokról és játékbeli eseményekről, valamint más játékaink híreiről.
 

Lupuj

Erős harcos
Azoknak semmi köze az e-mailhez. Azok az első 3 küldetés jutalmai.

E-mailes ajándékot pedig az kap, akinek meg van erősítve az e-mail címe és a Beállítások-Adatfelhasználási beállításokon belül be van jelölve ez: E-mailek fogadása a hírekről, különleges ajánlatokról és játékbeli eseményekről, valamint más játékaink híreiről.

Szia!

Köszönet az infóért! :)
Megtaláltam az Adatfelhasználási beállítások-ra kattintás után. Bejelölve!
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Köszönet az infóért! :)
Megtaláltam az Adatfelhasználási beállítások-ra kattintás után. Bejelölve!
Szívesen. Valószínűleg ennek előnyét már csak a kövi eventben fogod tudni élvezni, erről sajnos lemaradtál, ha jól tudom, mert kimentek az e-mailek.
 

DeletedUser2601

Vendég
Sziasztok!

Tehát igaz a hír ... van valamilyen 100 égesszenciát adó E-mail?

... mert én sem kaptam ilyesmit. :(

Igen, kerestem a SPAM mappában is, de sehol semmi (freemail).
Nekem megjött a freemail-es emailre, nem a spam mappában volt.
 

Deathfolk

Veterán
(töröltem amit ide írtam, mert közben már válaszoltak az illetőnek, nem tudom hogy lehet az egész kommentet, törölni ha egyáltalán lehet)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Valaki esetleg megtalálta valahol a játékon belül azt az infót, hogy a főnixek etetésének hatása mennyi ideig tart? Olvastam máshol, hogy a tüzesnek 24 óra, a másik kettőnek pedig 3,5 óra, de ezt nem találom a játékban kiírva.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4590

Vendég
Hogyan tudok kisállateledelt előállítani a varázsakadémián? Nincs rá ikon, mint a többi bűbájra !
 

DeletedUser3869

Vendég
Valaki esetleg megtalálta valahol a játékon belül azt az infót, hogy a főnixek etetésének hatása mennyi ideig tart? Olvastam máshol, hogy a tüzesnek 24 óra, a másik kettőnek pedig 3,5 óra, de ezt nem találoma játékban kiírva.
Én is ezt olvastam valahol, az event leírásában:)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Van aki kapott emailt, és vele együtt megkapta mindhárom alap főnixtojást, + égesszenciákat is. Mi alapján van szelektáció, hogy ki kap és ki nem kap?
A beállítások menüben az adatfelhasználási menüre kattintva megnyílik egy weblap, ahol be kell ikszelni az e-mailek fogadását a kapcsolatok bekezdésben. Ha ez a fül aktív, akkor kapsz a jövőben az akciókból, ha nem volt aktív akkor ez a vonat elment kategória. :(
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Valaki esetleg megtalálta valahol a játékon belül azt az infót, hogy a főnixek etetésének hatása mennyi ideig tart? Olvastam máshol, hogy a tüzesnek 24 óra, a másik kettőnek pedig 3,5 óra, de ezt nem találoma játékban kiírva.
A manu alaptermelésére van hatással. 24 - 3,5 - 3,5 óra.
"Aureate Phoenix activates this effect for 3.5 hours
Storm Phoenix activates this effect for 3.5 hours.
Fire Phoenix activates this effect for 24 hours."
 

DeletedUser

Vendég
A manu alaptermelésére van hatással. 24 - 3,5 - 3,5 óra.
"Aureate Phoenix activates this effect for 3.5 hours
Storm Phoenix activates this effect for 3.5 hours.
Fire Phoenix activates this effect for 24 hours."
Köszi. Ez a játékban hol van írva?
 

DeletedUser

Vendég
A manu alaptermelésére van hatással. 24 - 3,5 - 3,5 óra.
"Aureate Phoenix activates this effect for 3.5 hours
Storm Phoenix activates this effect for 3.5 hours.
Fire Phoenix activates this effect for 24 hours."
@Hoshi ! Szerintem ennek láthatónak kellene lennie a játékban, nagyon fontos infó.
 

DeletedUser4362

Vendég
Csak nálam nem viszik túlzásba a tojás dobálást az égből?!
Már most jóval lassabbnak és nehézkesebbnek tűnik a korábbi eventektől.
 
Fent