• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

DeletedUser3

Vendég
A napi díjak csak dísznek maradtak bent a rendszerben. Ez már csak abból is látszik, hogy a fejlesztők nem vették a fáradságot, hogy akár csak egy új napi díjat is készítsenek, a régi épületeket hasznosították újra. :(
Helyette készült 3 új épület egy teljesen új mechanizmussal, ami megnyerhető és szintezhető prémium nélkül, egyenkénk külön grafikával és bónuszokkal, ami összesen 30 épület munkáját öleli fel csak gamebalance szempontjából...

A régi épületek azért tértek vissza, mert rengetegen kérdezték, mikor lehet az X és Y épületet újra megnyerni, mert ezelőtt lemaradtak róla, de nagyon kellene nekik...
 

liliputy

Veterán
Meg kell jegyeznem, hogy tele van a bugyrom a pénzesővel és váratlan ajándékkal, mert szinte csak ezek jönnek, régebben azért többször lehetett égi esszenciát nyerni. A 95.feladat környékén vagyok, többször a 82-es ládát nyitottam, de talán 1szer adott 200 égi esszenciát. Szóval eléggé lehangoló a pörgetések eredménye.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Meg kell jegyeznem, hogy tele van a bugyrom a pénzesővel és váratlan ajándékkal, mert szinte csak ezek jönnek, régebben azért többször lehetett égi esszenciát nyerni. A 95.feladat környékén vagyok, többször a 82-es ládát nyitottam, de talán 1szer adott 200 égi esszenciát. Szóval eléggé lehangoló a pörgetések eredménye.
Örülni kell mindennek. Jól fognak majd jönni. 131-nél járok és örülök minden vacaknak, mert nem kerül gyakorlatilag semmibe.
 

DeletedUser4520

Vendég
Kérdésem lenne az Evolve-al kapcsolatban. Előfordult-e már valakinél, hogy etetést követően szintet léptetett a főnixnél (Fejlődés, azaz nem Fejlesztés) ?
Ilyen esetben nullázza az etetés hatását és újabb etetés kell az új szint hatásának érvényesítéséhez ?
 

DeletedUser69

Vendég
Azt kell mondjam, én nagyon elégedett vagyok az eventtel. Előzetes várakozásommal ellentétben sikerült a főnixet 9. szintre fejlesztenem, így már adja a portálbónuszt, és ma sok kivánságkutat gyűjtöttem be a 6000 égesszenciámmmal.
Köszönöm az Innonak, szerintem tök jó event volt, nagyon bejött nekem. Tán a végére még a 10. szint is meglesz, bár az már csak hab a tortán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3869

Vendég
Kérdésem lenne az Evolve-al kapcsolatban. Előfordult-e már valakinél, hogy etetést követően szintet léptetett a főnixnél (Fejlődés, azaz nem Fejlesztés) ?
Ilyen esetben nullázza az etetés hatását és újabb etetés kell az új szint hatásának érvényesítéséhez ?
Szia! Az én Aranyfőnixem most 5-ös szintű, etetés hatására 100%-kal emeli meg a termelést! A fejlesztéséhez Főnixereklyét kell használnom, amihez tollak megszerzésével jutok! Remélem tudtam segíteni:) ViperAti
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4520

Vendég
Szia! Az én Aranyfőnixem most 5-ös szintű, etetés hatására 100%-kal emeli meg a termelést! A fejlesztéséhez Főnixereklyét kell használnom, amihez tollak megszerzésével jutok! Remélem tudtam segíteni:) ViperAti
Köszönöm, hogy segíteni próbáltál. A kérdésem azonban arra irányult, hogy a Fejlődés miként befolyásolja a már aktivált hatást.
 

DeletedUser683

Vendég
Kérdésem lenne az Evolve-al kapcsolatban. Előfordult-e már valakinél, hogy etetést követően szintet léptetett a főnixnél (Fejlődés, azaz nem Fejlesztés) ?
Ilyen esetben nullázza az etetés hatását és újabb etetés kell az új szint hatásának érvényesítéséhez ?
Szia! :) Én több szintet is húztam, miközben bájolva (etetve) volt, de a bájolás tovább működött.
 
Üdv mindenkinek
Nem tudom máshol volt-e téma, de engem pl. az érdekelne leginkább azok a feladatok amik nem számszerű kérést fogalmaznak meg (smal / decent / mighty / huge) mi alapján számolódnak és hogyan lehet definiálni?!
Szoktam én is táblázatokat készíteni a csapat tagjainak (sajátom) és jó volna tudnom, hogyan lehet előre kalkulálni ezeket a mennyiségeket!
Talán nem OFF, hiszen a mostani feladatsorban is voltak ilyen feladatok.

A válasz(oka)t előre is köszönöm!!!
 

DeletedUser4917

Vendég
100 ládanyitásból mennyi napi exkluzív nyereményem lesz ? Tippek ?
Ja és még valami nekem bejön az apafa lesz még valaha a jövőben ?
 

DeletedUser3018

Vendég
Valaki le tudná írni érhetően a 3 főnix hatását? Pontosabban a tűzfőnixé világos, de én elkezdtem fejleszteni az aranyfőnixet, látván, hogy akár 2-300%-ot emel az árutermelésen 3,5 órán át, ami mondjuk egy 9 órás vége előtt és egy 3 órás termeléssel szerintem nem rossz. Ellenben most ezt tesztüzembe helyeztem, és egyáltalán nem érzékelem, hogy megduplázta volna az árutermelésem. Most akkor ez mit is jelent? Egyébként a fenséges fabrikálás bűbájjal egyszerre használta, hogy kimaxoljam az árutermelést, de szerintem csak a fenséges fabrikálás működik.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Valaki le tudná írni érhetően a 3 főnix hatását? Pontosabban a tűzfőnixé világos, de én elkezdtem fejleszteni az aranyfőnixet, látván, hogy akár 2-300%-ot emel az árutermelésen 3,5 órán át, ami mondjuk egy 9 órás vége előtt és egy 3 órás termeléssel szerintem nem rossz. Ellenben most ezt tesztüzembe helyeztem, és egyáltalán nem érzékelem, hogy megduplázta volna az árutermelésem. Most akkor ez mit is jelent? Egyébként a fenséges fabrikálás bűbájjal egyszerre használta, hogy kimaxoljam az árutermelést, de szerintem csak a fenséges fabrikálás működik.

Adtál neki petfood-ot? Mert ezt nem írtad. Ha adtál akkor nézd meg, hogy mennyi az aktuális extra bónuszod. Ha nincs fejlesztve az épületed akkor hiába tömöd, csak a min szintet tudja. Nálam a viharfőnix 10-es szinten van így 100% pluszt ad a fenséges fabrikálás hatásához.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent