• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

DeletedUser4520

Vendég
Sziasztok, az lenne a kérdésem,hogy barkácsolással elérhető lesz a főnix fejlesztése?
Ha a "Fejlődés" fülre gondolsz, akkor a kérdésedre valszeg senki sem fog tudni pontos választ adni, mert hát ki lát a jövőbe. Ha meg a "Fejlesztés" fülre gondolsz, akkor az jelenleg is elérhető, ha nem Kutatás felirat van a gombon.
Persze nagy valószínűséggel Nem a válasz a kérdésedre.
 
A fejlődésre gondoltam, mivel 3 madarat kaptunk, de az event alatt csak egyet lehetett felfejleszteni. Ha nem lehet a többihez barkácsolni, akkor kidobom őket.
 

DeletedUser4520

Vendég
A fejlődésre gondoltam, mivel 3 madarat kaptunk, de az event alatt csak egyet lehetett felfejleszteni. Ha nem lehet a többihez barkácsolni, akkor kidobom őket.
Szerintem ma megkaptál te is egy jó lehetőséget. Ugyan nem barkácsolás, de a Manufaktúrakihívás teljes végigvitelével kaphatsz egy főnixereklyét.
 
Szerintem ma megkaptál te is egy jó lehetőséget. Ugyan nem barkácsolás, de a Manufaktúrakihívás teljes végigvitelével kaphatsz egy főnixereklyét.
Nézted hány pont kell hozzá?Reálisan a negyed része talán elérhető. Ellőtem 54 bűbájt, és az 540 pont volt. Mint a lottó 5-ös,kb annyi az esély,hogy végigérj 2 nap alatt..(semmi)
 

bere007

Veterán
Nézted hány pont kell hozzá?Reálisan a negyed része talán elérhető. Ellőtem 54 bűbájt, és az 540 pont volt. Mint a lottó 5-ös,kb annyi az esély,hogy végigérj 2 nap alatt..(semmi)

Lenne egy tippem. Van egy csomó helyed, pakolj le kis manukat és gyárts. A márvány manut javaslom, mert az a legkisebb az embereknél. A napi gyártás 40et ad. Én is 57db-ot letettem (mert csak annyi helyem volt) és a sima gyártás mellett 2 nap alatt simán meglesz.

Így azért már mégis elég nagy esély van rá, nem gondolod? Ha nem teszünk semmit, nem kapunk semmit. De ha gondolkodunk és teszünk érte, akkor meg lehet szerezni, nem is olyan nehezen, akinek van helye. Ennyi kis melóért kiegyeznék ( kb 20 perc építéssel, gyártással együtt) az ötös lottó nyereményével. ;)
 
Igen a régi pályámon sok a hely, nem is arra gondoltam, hanem a kisebbikre,ahova 12db-ot tudtam csak letenni.Ez csak annál játszik, aki szintet lép,a régieket bontotta,az újjakat meg még nem építette föl.
 

bere007

Veterán
Ez csak annál játszik, aki szintet lép,a régieket bontotta,az újjakat meg még nem építette föl.

Bárkinek játszik (persze nem az 1-2 hetes játékosokra gondolok), aki nagyon akarja. Lehet bontani épületet és miután megnyerted visszaépíted. Ezt gyakran alkalmazom eventnél és sokan kalandnál is. Ha ideér majd az új az event, mind3 vízvezetékemet kukázom, aztán ha vége lesz és felszabadul a hely, majd visszaépítem. Mindenkinek el kell dönteni, hogy mi mennyit ér. De olyan szerintem soha nem lesz, hogy ilyen értékes ereklyét csak úgy hozzánk vágnának és ne kelljen érte vagy megdolgozni, vagy valamit/valamiket beáldozni.
 

DeletedUser4520

Vendég
Nézted hány pont kell hozzá?Reálisan a negyed része talán elérhető. Ellőtem 54 bűbájt, és az 540 pont volt. Mint a lottó 5-ös,kb annyi az esély,hogy végigérj 2 nap alatt..(semmi)
Ma indult ez a lehetőség. Acélosan ledobtam néhány manut és már az 1260 pont megvan az 5400-ból. Még van hátra 60:11 óra. Sztem meglesz az ereklye :) Csak nem tudom, hogy mit kezdjek vele, mert már lvl 10-es a főnixem :)
 

Bildiko

Felderítő
Lenne egy tippem. Van egy csomó helyed, pakolj le kis manukat és gyárts. A márvány manut javaslom, mert az a legkisebb az embereknél. A napi gyártás 40et ad. Én is 57db-ot letettem (mert csak annyi helyem volt) és a sima gyártás mellett 2 nap alatt simán meglesz.

Így azért már mégis elég nagy esély van rá, nem gondolod? Ha nem teszünk semmit, nem kapunk semmit. De ha gondolkodunk és teszünk érte, akkor meg lehet szerezni, nem is olyan nehezen, akinek van helye. Ennyi kis melóért kiegyeznék ( kb 20 perc építéssel, gyártással együtt) az ötös lottó nyereményével. ;)
 

Bildiko

Felderítő
Én deszka manukat pakoltam le persze le is kellett előtte bontanom néhány épületet, amit majd újra barkácsolok, illetve építek. Szépen haladok, számításaim szerint meglesz az ereklye :)
Köszönöm nektek a lehetőséget :)
 

Agimucuru

Felderítő
Mit vettél észre pontosan? Hol, mit látsz? Ha pontosan leírod, hogy mire gondolsz, akkor könnyebb válaszolni rá.
Esetleg a Fejlődés fül melletti Fejlesztés fülre gondolsz?
Megpróbálom értelmesebben leírni! :p Amit kérdezni szerettem volna az az,hogy a királyi restaurációval
Mit vettél észre pontosan? Hol, mit látsz? Ha pontosan leírod, hogy mire gondolsz, akkor könnyebb válaszolni rá.
Esetleg a Fejlődés fül melletti Fejlesztés fülre gondolsz?
Már közben rájöttem,hogy a királyi restaurációval való fejlesztés nem ugyanaz a fejlődéssel. :p Igazából ezt szerettem volna kideríteni.
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy a phoenixet lehet majd még a jövőben valahogy fejleszteni? Esetleg gyémánttal, vagy bárhogy ? Nekem jelenleg nincs kitéve phoenix, 8 szintre tudnám húzni, de azon a szinten engem nem érdekel semmi amit ad, így inkább nem raktam ki, a 9. szinten érdekelne a portál profit csak az miatt építeném meg... Viszont ahoz kéne valahonnan még 1db fejlesztő cucc :(
 
Fent