• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Főnix Evolúciója

Bildiko

Felderítő
Sziasztok
Nekem is tetszik ez az event, bár látok javítani való dolgokat. Gyémánt felhasználása nélkül az újoncok, mint én például, ne tudják végig csinálni, tehát a főnixet max. a IX. szintre tudjuk emelni. Jó lenne, ha valami megoldás lenne arra, hogyan lehetne az event után felemelni X. szintre.

 

Bildiko

Felderítő
15 db műhely 9 órás
9 db műhely 1 napos
gyűjts 18 ereklyét
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
12 db 1. bónuszos 9 órás
10 db 1. bónuszos 1 napos
15 db 1. bónuszos 3 órás
6 db 1. bónuszos 2 napos
gyűjts 18 ereklyét
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
fedezz fel egy tartományt, vagy fejlessz egy épületet lvl 16 vagy magasabbra
15 db műhely 9 órás
20 db műhely 1 napos
oldj meg 12 találkozót, vagy 60 bajnoki találkozót
12 db 1. bónuszos 9 órás
10 db 1. bónuszos 1 napos
15 db 1. bónuszos 3 órás
6 db 1. bónuszos 2 napos
fedezz fel 2 tartományt
gyűjts 18 ereklyét

Remélem, jól fordítottam - annyira azért nem tudok jól angolul. Minden esetre db számra megvan :)
 

Calyr

Veterán
Én is csatlakoznék az örömködők táborához - szerintem ez megint egy jobb fajta event lett, izgalmas kihívásokkal. És remélem a fejlesztők eljátszanak még a főnix szintfejlesztések adta lehetőségekkel, mert az tiszta sor, hogy ne lehessen mindhármat egyből tízesre húzni, de azt hiszem, sokáig remek motováció lehetne egy-egy plusz szint megszerzésének lehetősége.
A kisállateledel meg szerintem azért telitalálat így, mert alaposan begyorsítja a víziópor szerzést, hamarabb meglesz a száz, és ezzel mégiscsak több nyeremény jöhet össze.
 

Bildiko

Felderítő
Szerencsésnek mondhatod magad, én ma 4. pörgettem, de nem kaptam napidíjat, pedig volt benne 82.tollas láda is .
 

DeletedUser2262

Vendég
Végigcsináltam az eventet, lehet, hogy lesz még folytatása?
 

DeletedUser683

Vendég
Nem ez a kunszt. Olyat mutass, ahol a 82-s láda 200 tollat ad! Na az, ami még a mesében sem létezik. ;) :D :D
Képet én se tudok mutatni, de létezik, egymás után többször is. :)
Számomra ez most nagyon eredményes event volt. Tetszett az újítás a főnixxel, csak az etetés gyakori, azon még talán lehetne finomítani. Jók voltak az épületek, mindenki találhatott magának valót, bőségesen lehetett szerezni ezekből, és mellé más egyéb hasznos dolgokat. Én köszönöm a készítőknek. :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Ma reggelre meglett a 11-ik fejlesztő főnix áldás. :p Csak az enyém már betelt a másik kettőt nem is akartam lerakni és bűbájtöredékként végezték. Nem lehetne fejleszteni az épületen. Mondjuk 11-es szinten 7 óráig tartana a hatása a viharfőnixnek. ;) A grafikán olyan nagy különbség úgy sincs (csak pici részletekben) az utolsó két szint között. Én beletörődnék, hogy úgy nézzen ki mintha 10-es, de közben 11-es. :D:D
 
Utoljára szerkesztve:

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!
Nálam a főnixem most 7-es szinten van,de észre vettem,hogy nem csak az eventen belül lehet majd fejleszteni,hanem utána is.Ami érdekelne az az,hogy azzal a fejlesztéssel is ugyan az a fejlődés érhető el,mint eventen belül? Pl.az aranyfőnix,ami alapból pénzt meg márványt ad,de fejlesztések után 6-os szinten ad már acélt is,ez a szint event utáni fejlesztéssel is elérhető,vagy csak annak az aranynak meg a márványnak a mennyiségét növeli,amit az adott szinten ad? Remélem érthető a kérdésem és nem voltam túl kacifántos! ;):p
 

DeletedUser4520

Vendég
Sziasztok!
Nálam a főnixem most 7-es szinten van,de észre vettem,hogy nem csak az eventen belül lehet majd fejleszteni,hanem utána is.Ami érdekelne az az,hogy azzal a fejlesztéssel is ugyan az a fejlődés érhető el,mint eventen belül? Pl.az aranyfőnix,ami alapból pénzt meg márványt ad,de fejlesztések után 6-os szinten ad már acélt is,ez a szint event utáni fejlesztéssel is elérhető,vagy csak annak az aranynak meg a márványnak a mennyiségét növeli,amit az adott szinten ad? Remélem érthető a kérdésem és nem voltam túl kacifántos! ;):p
Mit vettél észre pontosan? Hol, mit látsz? Ha pontosan leírod, hogy mire gondolsz, akkor könnyebb válaszolni rá.
Esetleg a Fejlődés fül melletti Fejlesztés fülre gondolsz?
 

DeletedUser4362

Vendég
Na igen! Ügyes! Tapasztalt!
Én is végig nyomtam az összes feladatot, de csak 7 fejlesztőt sikerült szereznem.
De a többi épületnek azért örülök nagyon. Főleg a 7db kívánság kútnak.

Ma reggelre meglett a 11-ik fejlesztő főnix áldás. :p Csak az enyém már betelt a másik kettőt nem is akartam lerakni és bűbájtöredékként végezték. Nem lehetne fejleszteni az épületen. Mondjuk 11-es szinten 7 óráig tartana a hatása a viharfőnixnek. ;) A grafikán olyan nagy különbség úgy sincs (csak pici részletekben) az utolsó két szint között. Én beletörődnék, hogy úgy nézzen ki mintha 10-es, de közben 11-es. :D:D
 

Hera

Tapasztalt építő
Feliratkozom én is az elégedettek sorába!Tetszett az event számomra játékosbarát volt a feladatsor,és plusz pont a plusz feladatokért .
200 esszenciát én sem kaptam,50-et igen,viszont napi díjat szinte minden ládából kaptam .A tűz főnix 10-re fejlesztve,a többi raktárba ,meglátjuk mi lesz a sorsuk,elférnek.Reméljük a következő is ilyen jól fog sikerülni.
 
Fent