• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3769

Vendég
Sziasztok! Nem konkrétan ide való kérdés de nem tudom hova írjam. Ha a manufaktúrák időcsökkentőjéből 1 óra van hátra akkor csak az 1 órás termelést indíthatom vagy elfogadja a hosszabb idejűt is? Pl. 3 órás indításnál megkapom az amúgy 9 órát igénylő árumennyiséget?
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Engem egy dolog zavar!A manufaktúra gyorsító hétköznapra való berakása!A gyorsítónak csak is gép előtt ülve van értelme,mert telón a kalandozás még mindig nem érhető el!Hétköznap az emberek melóznak csak hétvégén érnek rá többet foglalkozni a játékkal!Így a gyorsítónak nem sok haszna volt!Nekem legalább is,aki 12 órákat melózok nekem konkrétan semmi haszna nincs! :(
 

Erica

Veterán
Sziasztok! Nem konkrétan ide való kérdés de nem tudom hova írjam. Ha a manufaktúrák időcsökkentőjéből 1 óra van hátra akkor csak az 1 órás termelést indíthatom vagy elfogadja a hosszabb idejűt is? Pl. 3 órás indításnál megkapom az amúgy 9 órát igénylő árumennyiséget?
Nem,,nem fogadja el.
Sziasztok!Engem egy dolog zavar!A manufaktúra gyorsító hétköznapra való berakása!A gyorsítónak csak is gép előtt ülve van értelme,mert telón a kalandozás még mindig nem érhető el!Hétköznap az emberek melóznak csak hétvégén érnek rá többet foglalkozni a játékkal!Így a gyorsítónak nem sok haszna volt!Nekem legalább is,aki 12 órákat melózok nekem konkrétan semmi haszna nincs! :(
Dolgozik sok játékos,mint te is én is,,én 9 órás után bűbájozok,és utána újra 9 órás termelésre pakolom be.Nagyon sok darabbal vagyok így gazdagabb,tehát igenis megéri.Az is megoldás,ha a leghosszabb időpontra rakod be a termelést,bűbájozol leszedés előtt,és újra 9 órásra be kell rakni amíg haza érsz melóból.Nagyon sok árut fogsz így nyerni.Sok sikert!
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! Nem konkrétan ide való kérdés de nem tudom hova írjam. Ha a manufaktúrák időcsökkentőjéből 1 óra van hátra akkor csak az 1 órás termelést indíthatom vagy elfogadja a hosszabb idejűt is? Pl. 3 órás indításnál megkapom az amúgy 9 órát igénylő árumennyiséget?
Bár már késve reagálok, de hátha legközelebb: Eddig az utolsó percben indított termelés is gyorsítva ment le, bármelyik termelést is lett kiválasztva. ;)
 

Agimucuru

Felderítő
Nem,,nem fogadja el.

Dolgozik sok játékos,mint te is én is,,én 9 órás után bűbájozok,és utána újra 9 órás termelésre pakolom be.Nagyon sok darabbal vagyok így gazdagabb,tehát igenis megéri.Az is megoldás,ha a leghosszabb időpontra rakod be a termelést,bűbájozol leszedés előtt,és újra 9 órásra be kell rakni amíg haza érsz melóból.Nagyon sok árut fogsz így nyerni.Sok sikert!
Én kimondottan arra gondoltam,hogy a kaland térképen sok két napos termelés van,amit most így a gyorsítóval rövidebb idő alatt megtudott csinálni az ember.Értelemszerűen több szobrot gyűjthet be bárki!De így,hogy hétköznapon van nem tudom leszedni időben és így nem lesz több dolgom semmiből,azaz nem leszek előrébb semmivel!Luxus üveget is nagyon rövid idő alatt gyártotta le,és akinek sok épülete van,és tudott a gép előtt ülni,annak meg is érte,mert tudott gyártani belőle sokat!Én erre gondoltam.
 

liliputy

Veterán
Bekukkantottam 1-2 "végzős" elementál játékoshoz, láttam törölték a vendégfajok épületeit..... tehát a következő fejezetnél nem lesz ezekre vonatkozó feladat? bátran törölhetőek?
 

GreenKnight

Veterán
Bekukkantottam 1-2 "végzős" elementál játékoshoz, láttam törölték a vendégfajok épületeit..... tehát a következő fejezetnél nem lesz ezekre vonatkozó feladat? bátran törölhetőek?
Ha lesz, akkor majd felhúzom. Viszont nem fogok hetekig vagy hónapokig kerülgetni és rakosgatni egy 8x8-as épületet. Ennél okosabban is fel tudom használni ezt a területet. Egyébként pedig várhatóan nem lesz, mert eddig is az volt a gyakorlat, hogy ha nem rögtön volt a következő faj, akkor nem kérte a portál bontását.
 

sanyy01

Felderítő
Kérdésem lenne.. Szeretném a tartományaimat tovább bővíteni. De a játékban mint eddig már nem jelenik meg a tartománybővítéshez a harcolni való tartományok száma... Nem enged tovább bővítést?? A teljesített tartományaim eddigi száma 475.. :(
 
Fent