• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3133

Vendég
Esetleg valaki van aki Facebookról jelentkezik be?
Hogy zajlik az ilyen?
 

DeletedUser3983

Vendég
Heló! ^^
Erőteljes ellátás bűbájt hogyan vagy honnan lehet szerezni? :")
A választ előre is köszönöm!
 

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!
Olyan problémám van,hogy 17 szomszédom nincs.(és nem is vagyok nagy szinten..nincs sok tartományom feloldva,nem tudok kivel piacolni.. így is sok a felkiáltójeles meg az olyan játékosok a közelemben akik 1000 varázsporért 2000 drágakövet kérnek)Supportot már próbáltam régebben,hogy költöztessenek már el,azt a választ kaptam ha engedélyezve van a költözés akkor ha a játék talál nekem jobb helyet akkor pakolhatok .. sajnos kezdem azt hinni,hogy soha nem költöztet el a játék. Valakinek van valami tapasztalata,hogy mikor költöztet el? Mennyi üres helynek kell lennie??:(:mad:
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Olyan problémám van,hogy 17 szomszédom nincs.(és nem is vagyok nagy szinten..nincs sok tartományom feloldva,nem tudok kivel piacolni.. így is sok a felkiáltójeles meg az olyan játékosok a közelemben akik 1000 varázsporért 2000 drágakövet kérnek)Supportot már próbáltam régebben,hogy költöztessenek már el,azt a választ kaptam ha engedélyezve van a költözés akkor ha a játék talál nekem jobb helyet akkor pakolhatok .. sajnos kezdem azt hinni,hogy soha nem költöztet el a játék. Valakinek van valami tapasztalata,hogy mikor költöztet el? Mennyi üres helynek kell lennie??:(:mad:
Szia,
A Testvériséged tagjai nem segítenek a piacolásban? Velük nem tudsz kereskedni, amíg át nem helyez a rendszer? :)
(Bizonyára nem egyszerű pontosan ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkező helyet találni,ami megfelel a városodnak. :))
 

DeletedUser1205

Vendég
Sziasztok nálam nem megy az Elvenár, nálatok?
"A webhely nem érhető el"
 

DeletedUser2853

Vendég
Sziasztok,
kikutattam a Fejlett Felderítők-et az Orkok és Goblinok fejezet elején.
Eladhatom-e a napfarmokat és éjfarmokat vagy még szükségem lesz rájuk?
Szeretném átrendezni a várost és szükségem van a helyre.
Köszi a választ előre is:)
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok,
kikutattam a Fejlett Felderítők-et az Orkok és Goblinok fejezet elején.
Eladhatom-e a napfarmokat és éjfarmokat vagy még szükségem lesz rájuk?
Szeretném átrendezni a várost és szükségem van a helyre.
Köszi a választ előre is:)
Szia,
Elvileg nem, de nem tudom, hol tartasz a küldetésekkel. Ha jól emlékszem, kérni fogja a portál eladását. Megnéztem, tényleg kéri... Az alábbi linken körül tudsz nézni: https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves :)
 

DeletedUser2853

Vendég
Szia,
Elvileg nem, de nem tudom, hol tartasz a küldetésekkel. Ha jól emlékszem, kérni fogja a portál eladását. Megnéztem, tényleg kéri... Az alábbi linken körül tudsz nézni: https://www.gamersgemsofknowledge.com/story-quests-elves :)
Köszi:)
itt már megnéztem és sajnos más a feladatok sorrendje.
(Figyelmezettek is a site-on, hogy lehet eltérő a sorrend).

Most visszautasíthatatlan feladatokkal túráztatnak.
Ez nem lenne gond,
de a feladatokat tündérek adják ki, ezért nem merek dózerolni és rendezkedni.:confused:o_O
A kutyánk élvezi,
ha sokadszorra vissza kell hoznia a botot, de én nem annyira...
 

DeletedUser3108

Vendég
Köszi:)
itt már megnéztem és sajnos más a feladatok sorrendje.
(Figyelmezettek is a site-on, hogy lehet eltérő a sorrend).

Most visszautasíthatatlan feladatokkal túráztatnak.
Ez nem lenne gond,
de a feladatokat tündérek adják ki, ezért nem merek dózerolni és rendezkedni.:confused:o_O
A kutyánk élvezi,
ha sokadszorra vissza kell hoznia a botot, de én nem annyira...
A helyedben én akkor még nem bontanék, de Te tudod... :)
Ha nagyon el vagy maradva a tündér-küldikkel, a Support kérésre el tudja utasítani azokat, ha már az orkokkal haladnál tovább. :)
 

Susanh

Erős harcos
Szia,
A Testvériséged tagjai nem segítenek a piacolásban? Velük nem tudsz kereskedni, amíg át nem helyez a rendszer? :)
(Bizonyára nem egyszerű pontosan ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkező helyet találni,ami megfelel a városodnak. :))
Ha tudunk akkor piacolunk egymással de az egészben a pláne az,hogy a testvériségben is meg a környékemen is nagyon sok a deszka,selyem,drágakő bónuszos.. :(
 

DeletedUser3862

Vendég
Sziasztok!

A bajnoksággal kapcsolatban lenne kérdésem.
Mikor látják a bajnokságot a testvériségi tagok? Mert nekem néhányan jelezték, hogy még nem is látják. És van a fórumon olyan információ, hogy ha a kutatásban elkezdik a második szakaszt, de van aki elkezdte és még mindig nem látja.

És lenne egy másik kérdésem is. Hogy ha mobilról van valaki az mennyire befolyásolja, hogy hogyan látja a bajnokságot? Mert van olyan tag, aki mobilról játszik csak.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv,
DalmaRose
 

DeletedUser

Vendég
Mikor látják a bajnokságot a testvériségi tagok? Mert nekem néhányan jelezték, hogy még nem is látják. És van a fórumon olyan információ, hogy ha a kutatásban elkezdik a második szakaszt, de van aki elkezdte és még mindig nem látja.
Az a második fejezetes infó még a régi típusú bajnokságra vonatkozott. Most rögtön csapatba kerüléskor van bajnoki, legfeljebb ha nincs még megfelelő teljesített tartománya valakinek, akkor nem jelenik meg a sátor a térképén. (Drágakő bajnokság csak a már teljesített drágakő tartományokban van, és így tovább.)
 

Siorna

Veterán
Ha tudunk akkor piacolunk egymással
Azzal is próbálkozhatsz, hogy írsz egy a közeledben lévő nagyobb város tulajdonosának - mindegy, hogy Te még nem fedezted fel, ő valószínűleg már "lát" Téged -, és megkéred, hogy fogadja el a piacra kitett ajánlataidat. Így "virtuális" testvériségre léphettek. Sok Nagy szívesen segít a küzdő Kezdőknek! ;)
 

Susanh

Erős harcos
Azzal is próbálkozhatsz, hogy írsz egy a közeledben lévő nagyobb város tulajdonosának - mindegy, hogy Te még nem fedezted fel, ő valószínűleg már "lát" Téged -, és megkéred, hogy fogadja el a piacra kitett ajánlataidat. Így "virtuális" testvériségre léphettek. Sok Nagy szívesen segít a küzdő Kezdőknek! ;)
Próbát megért,köszönöm. :) Mondjuk olyanok akik felkiáltójel nélkül is 0 csillagos ajánlatot tesznek fel,azok tuti nem segítenek. Feltesz 5000 márványt 6000kristályért ahogy számolom ha még a “postaköltséget” levonom még akkor is 0csillagos ajánlat :(
 
Fent