• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix kultusz

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Személyes észrevételnek írnám ki,hogy mekkora szívatás ez az egész!Mai napi díj elég kecsegtető,csábító ezért szorgalmasan gyűjtögettem,hogy minél több ládát tudjak nyitni!Mondtam magamban,hogy jó volna két épület,de amilyen peches vagyok annyit tuti nem kapok!Nyitogattam szorgalmasan és hát nem hogy kettőt,egyet sem kaptam!!! :mad: Kedves játékot készítő,fejlesztő emberek miért jó a mézesmadzagot elhúzni az ember orra előtt?Szerintem jó sokan pénzt is áldoznak a játékra nem érdemelhetnénk egy kicsivel több esélyt az ilyen épületek megszerzésére?Hiszen nem ad annyi gyémántot,hogy ne kelljen venni még hozzá,ha éppen szükségünk van rá!De persze a duplázós napon azokat az idétlen épületeket zsák számra be lehet gyűjteni!! :( Akkor persze még a gyorsítónak is jobban örülne az ember!Nem is tudom,hogy lehettem ilyen naiv kislány,hogy azt hittem végre kapunk tőletek valami szépet,értelmeset! :mad:
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!Személyes észrevételnek írnám ki,hogy mekkora szívatás ez az egész!Mai napi díj elég kecsegtető,csábító ezért szorgalmasan gyűjtögettem,hogy minél több ládát tudjak nyitni!Mondtam magamban,hogy jó volna két épület,de amilyen peches vagyok annyit tuti nem kapok!Nyitogattam szorgalmasan és hát nem hogy kettőt,egyet sem kaptam!!! :mad: Kedves játékot készítő,fejlesztő emberek miért jó a mézesmadzagot elhúzni az ember orra előtt?Szerintem jó sokan pénzt is áldoznak a játékra nem érdemelhetnénk egy kicsivel több esélyt az ilyen épületek megszerzésére?Hiszen nem ad annyi gyémántot,hogy ne kelljen venni még hozzá,ha éppen szükségünk van rá!De persze a duplázós napon azokat az idétlen épületeket zsák számra be lehet gyűjteni!! :( Akkor persze még a gyorsítónak is jobban örülne az ember!Nem is tudom,hogy lehettem ilyen naiv kislány,hogy azt hittem végre kapunk tőletek valami szépet,értelmeset! :mad:
Nem értek Veled egyet. :)
Nekem speciel elsőre megadta a Kívánság-kutat, és nyilván azoknak, akik előszeretettel harcolnak, jól tudnak jönni azok az épületek, amik a csatáknál segítik az embert/elfet. (Nekem semmit sem érnek, mert nem harcolok, viszont, most, hogy volt időnyerő is a duplázó napon, nyitogattam is bőszen, és szereztem egy rakás időnyerőt, aminek én személy szerint jobban örülök, mint bármelyik nagydíjnak...) Mielőtt azt mondanád, hogy " Könnyen beszélsz, Neked meglett a kút", elmondanám, hogy az őszi, mogyorós event-en mindenképpen Mogyoróvárost szerettem volna szerezni, de 15 nagy láda-nyitásból sem lett egy darab sem.... De nem akadtam ki, játszottam tovább örömmel, mert anélkül is szereztem egy csomó hasznos holmit, és végül, de nem utolsó sorban: Játszottam egy jót! ;) :)
Ja, és a kutat sem tettem ki még, majd meglátjuk... Talán, ha átpakolom a várost, és lesz egy talpalatnyi helyem... :D
 

Wiccara

Veterán
mekkora szívatás ez az egész!
Szia,
Én is gondoltam már rá, hogy jól beolvasok a Szerencsejáték Zrtnek, hogy mégis hogy gondolják azt, hogy 5 éve játszok, és nem adnak nekem egy főnyereményt!!!!
Tudom, hogy nem vígasztal azoknak az esete, akik 2,3 sőt, 5 kutat nyertek ma. Ez csak azt mutatja, hogy nem lehetetlen, hanem szerencse kérdése. Korábban taglaltuk, hogyan működik a szisztéma, biztosan olvastad!
Ne keseredj el, lesznek még jó díjak, és örökké nem eshet.. ;)
 

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!Személyes észrevételnek írnám ki,hogy mekkora szívatás ez az egész!Mai napi díj elég kecsegtető,csábító ezért szorgalmasan gyűjtögettem,hogy minél több ládát tudjak nyitni!Mondtam magamban,hogy jó volna két épület,de amilyen peches vagyok annyit tuti nem kapok!Nyitogattam szorgalmasan és hát nem hogy kettőt,egyet sem kaptam!!! :mad: Kedves játékot készítő,fejlesztő emberek miért jó a mézesmadzagot elhúzni az ember orra előtt?Szerintem jó sokan pénzt is áldoznak a játékra nem érdemelhetnénk egy kicsivel több esélyt az ilyen épületek megszerzésére?Hiszen nem ad annyi gyémántot,hogy ne kelljen venni még hozzá,ha éppen szükségünk van rá!De persze a duplázós napon azokat az idétlen épületeket zsák számra be lehet gyűjteni!! :( Akkor persze még a gyorsítónak is jobban örülne az ember!Nem is tudom,hogy lehettem ilyen naiv kislány,hogy azt hittem végre kapunk tőletek valami szépet,értelmeset! :mad:
Átérzem...., 11 tojást nyitottam ma minden méretűböl de sajnos pénzesőt kaptam csak..még a kalapácsnak is jobban örültem volna.. de nem csak a kúttal jártam így a szetteknek a részét sem tudtam kinyitni más épületek meg elsőre kijönnek az 50es tojásból.. reménykedem benne,hogy legközelebb ha ezek lesznek a napi díjak sikerül 1-1et beszereznem belőlük
 

DeletedUser3541

Vendég
Szerintem sem korrekt a randomot használni egy játékban, ahol a szerencsés és legkevésbé szerencsés esemény között ekkora az eltérés, ugyanis hatalmas előnyt szerez, aki szerencsés. Persze, minden játékban a random dönt, ettől függetlenül :) Itt persze érdekes a dolog, mert mit lehet veszíteni? Semmit.. Később épül meg valami?! Ugyan..
Ha a fejlesztők akarnának tenni a dolog ellen, akkor jöhetne az irányított random, ahol a kimenetek fel vannak fűzve egy listára, tehát kellő szorgalom esetén, mindenki személyes játékában elérhető a kitűzött cél, ez kevésbé lenne izgalmas, de mindenképp kiegyensúlyozottabb eredményt hozna.
 

Xenia

Veterán
Nekem sikerült 3 db Kívánságkutat szereznem 50-es csomagokból. Tegnap egyet kitettem és este jött 3233 kalapács, ma reggel szintén 3233 kalapács. Lehet, hogy minden egyes kúttal csak ugyanazt az ajándékot lehet nyerni? Nagyon kíváncsi vagyok rá, ezért kitettem a második kutat is. Este kiderül ;) .
 

creatin

Erős harcos
Nekem sikerült 3 db Kívánságkutat szereznem 50-es csomagokból. Tegnap egyet kitettem és este jött 3233 kalapács, ma reggel szintén 3233 kalapács. Lehet, hogy minden egyes kúttal csak ugyanazt az ajándékot lehet nyerni? Nagyon kíváncsi vagyok rá, ezért kitettem a második kutat is. Este kiderül ;) .

Nekem kettő van, egyszerre raktam le őket. Egymástól és az előző nyereménytől is függetlenül, véletlenszerűen adnak ajándékokat: estére drágakő és arany, ma reggelre TP és gyémánt. Egyedül ez utóbbi kettő miatt érdemes tartani, a többi ajándék elhanyagolható mennyiségű a saját termeléshez képest.
 

Erica

Veterán
Nekem sikerült 3 db Kívánságkutat szereznem 50-es csomagokból. Tegnap egyet kitettem és este jött 3233 kalapács, ma reggel szintén 3233 kalapács. Lehet, hogy minden egyes kúttal csak ugyanazt az ajándékot lehet nyerni? Nagyon kíváncsi vagyok rá, ezért kitettem a második kutat is. Este kiderül ;) .
Gratula a kúthoz...nekem a Bétán 3 lett 4 húzásból,és ma reggelre várt a 10 gyémánt.Ha csak egyik kút adja,már jó.Itt is lett, ha lebontom a manifesztációkat kirakom,mert nagyon csecse a grafikája.♥
Persze tudjuk,sok esetben nem azt ajándékozza amire vágyunk.....NÉZZ MEG
 

Vicacica1

Erős harcos
Kérdezni szeretném....Ha a 14-órás gyorsítót mondjuk 5-órára használom,el fog veszni a maradék kilenc óra..?
Vagy esetleg el tudom osztani több felé is..?
 
Fent