• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Poczak legutóbbi tartalma

  1. 2019 November: Bemutatkozó labirintus játék

    Momentán csak két gyémánt...
  2. Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Könnyen lehet! :) Kicsit pihentetni kéne tán a pociját, szegény goblinok hadd üljenek le pár percre...
  3. Kibeszélő Rőtszakállú Robert története

    Nálam most nem elérhető a játék, pedig fel kéne szednem a háromórásakat..., másnál? Esetleg a szakállas Robert miatt? ;)
  4. Újra "lottó"

    acél, tekercs, elixír! ;)
  5. Egyszámjáték újratöltve

    Írtam: 5.
  6. Egyszámjáték újratöltve

    Írtam: 2.
  7. Kibeszélő Az Álarcosbál

    A saját bónuszosod már megvan! ;) Ezeken kívül kell ugye a 3-3 másik...
  8. Kibeszélő Az Álarcosbál

    Remélhetőleg ezeken a nembónuszos termeléseken javítanak... A bétán minden nembónuszosból tettem be három első szintűt (kivételesen volt annyi hely), így gyorsan ment a háromórás, most az egynapos fog befejeződni este.
  9. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A nagypapafás eventről bővebben itt: http://crazywizard.info/en/event_a_charming_tree_2017.html
  10. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A csillogó kert után lesz még Orkfészek, ami 8. szintig alapanyagot, utána meg orkokat termel. Aztán háromszor lesz egyszarvú, utánuk Ezüst őrök, Lávakódex, Apafa, és a végén a Phoenix Excursion, ami komolyabb mennyiségű kultúrát, és némi lakosságot is ad.
  11. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    A crazywizardon még írnak olyat, hogy Phoenix Excursion, 4x3 területtel aránylag sok kultúrát ad, és valamennyi lakosságot is.... Gondolom, az utolsó napra várható. :rolleyes:
  12. Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    400 kell, igen. :)
  13. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ha a szükséges tollacskák számát kérdezed, 400 kell a lila tojáshoz.
  14. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszi, akkor tovább gyűjtögetek... ;)
  15. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Az utazó kereskedős épületek fejlődhetnek szintlépéskor? A bétán most vagyok a második fejezetben, és ott ugye még kevesebbet ad. Most passzol a mennyiség a szintemhez, de 5-6 fejezet után már csak pötty...
Fent