• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

creatin legutóbbi tartalma

  1. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Kérlek ne vidd el a témát. Nem tőled várjuk a megoldást! De még egyszer: a "rúnaszilánkot TP-re" cserebere szabályait akkor tudod betartani, ha ismered. Ha nem ismered, akkor mit is kell betartani? De mivel nem tartottad be, ezért a játék büntet. Tudható volt előre, hogy több ezres...
  2. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Nyilván összefügg. De itt a gond az, hogy nem volt róla semmi infó és most sincs: többen belefutottak ebbe. Meg még mások is bele fognak. Ha adnak egy lehetőséget, és vannak akik ezt a játék adta lehetőséget maximálisan ki szeretnék használni, akkor miért is büntetik őket? És nem egy-két napig...
  3. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    És hogy erről miért nem lettek részletesen és átfogóan előre tájékoztatva a játékosok? Voltak mendemondák a bétáról, de egy ottani infó és egy részletes tájékoztatás a funkció bevezetésekor messze nem ugyanaz. Az évek alatt felhalmozott saját rúnaszilánkjaik szabad felhasználását miért...
  4. Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Támogatom, csak gyorsan jussunk el a szavazásig, amíg az egyik nagy ellenző (ez a csillagos dolog régen elég nagy vitát generált) pihen ;)
  5. Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Sajnos mindenféle előzetes bejelentés nélkül, sutyiban. Persze, ha előre tudjuk, akkor is megtörténik :). A Holdkőtárak fejlettségétől függően csak bónuszos normál vagy bónuszos érző árut adnak az eddigiek helyett. Gondolom igazságot szerettek volna tenni a holdkőtárak termelésében, ezért...
  6. Event épületek a harcért

    Itt a lehetőség, add be új ötletként, hogy pontosan mit és hogyan tudjon azaz az épület. A kidolgozott ötletekről lehet érdemben beszélni. Ott a főnixem és ott a barnamedvém. Nem magam rajzoltam oda őket ;). Meg lehetett csinálni. Ennyi.
  7. Event épületek a harcért

    Nekem ebben az évben sikerült a winyandor-i kis városomban letenni a medvét és a tűzfőnixet is (10-es szinten). Aki leakarta, annak sikerült lerakni. Élni kell a megadott lehetőségekkel és nem újakért reklamálni...
  8. Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

    Ehhez az online státuszt jelző pöttyhöz bizony nagyító kell. Vagy valami iszonyúan világító, rikító szín. Vagy lényegesen nagyobb pötty, ami az avatar akár negyedét is elfoglalja. Vagy mindkettő. Esetleg pötty helyett átszínezni a tesó nevét, vagy a nevének a hátterét. Vagy bármi más, de ezt a...
  9. Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

    Ha itt esetleg rám utalsz, akkor a teljes képhez hozzátartozik, hogy két városom van, mindkét szerveren 1-1, és a másik még csak egy városka és persze pont az a kristályos. De remélem nem ez történt, hiszen a játékosoknak elvileg a harmada kristályos, azaz elég sokunkat érint a dolog...
  10. Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

    Miért is nem lehet egy valós, évek óta fennálló problémára egyértelmű, mindenki számára megfelelő megoldást adni?
  11. Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

    Az igazi megoldás az lett volna, hogy a nem bónuszos T2-es áruk között lehetett volna váltogatni. Sajnos én pont kristályos vagyok. Mint ahogy rajtam kívül még jó sokan. Ezért értetlenkedtem, mert akkor ez egy "Nesze semmi, fogd meg jól..." újítás. De holnap kiderül, hááátha másképp lesz.
  12. Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

    Most akkor a Holdkőtár termelése változtatható lesz, vagy fixen valami mást fog termelni az eddigi tekercs helyett? (Ez számomra nem egyértelmű a megfogalmazásból - nincs ott az IS vagy az ÉS stb. kiegészítés). Mert akkor aki kristályos, az most a változtatással ismét csak tekercset fog tudni...
  13. Akcios premium epuletek?

    A helyzet ugyanaz, mint májusban: a trombita szerint ma (2021. szeptember 16) akciósak a prémium épületek, de mégsem. Ez május óta nem lett kijavítva?
  14. Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Az "elvenari véletlenről" egy kis szösszenet: mindkét szerveren van egy-egy városom. A nagyobbik városban semmi, de semmi szükségem nincs a szettre (hatalmas területet igényel nevetséges hozammal). Itt legalább 14 alkalommal kaptam 200 vagy 300 varázslótudást. Bőven az aranyligában vagyok (még)...
  15. Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    A példánál maradva szeretném megkérdezni, hogy abban az esetben, ha az első 30 játékosnak a játék végén a 200 indulóból egyforma pontja lesz (ami mivel mindenki ugyanazt a feladatsort csinálja, simán előfordulhat), hogyan határozzák meg a legjobb a 1% keretét, azaz hogyan lesz 30-ból a 2?
Fent