• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

Mihaszna

Veterán
Írnám,hogy értem,de nem :D Pont az a probléma,hogy a ligában is 2 olyan rész van,amit egyébként is már az elején megkapsz (egyiket 5. küldetés,másikat nem tudom hányadik nagydíjként). Kovácsot még mindig nem tudsz szerezni,max 1-et ha veszel egy zsák bigyót,tehát a 2 szett sem stimmel logikailag :D Bár lehet csak én vagyok túl fáradt ahhoz,hogy megértsem....de az is lehet,hogy te :) Még mindig az a baj,hogy a 2 első szett rész van a ligában és nem a 2 utolsó,így van ami duplázódik és van amit nem is tudsz megszerezni,csak szerencsével...

Elárulok egy titkot. Ha azt a 2 db épületet ami a Ligában lehet nyerni, hozzáteszed a teljes szetthez, akkor maximálisan adja a vele járó Link(szett)bónuszt. Azaz, úgy érzékeli, hogy a másik szett (ami nyilván nincs meg) teljes egészében megvan. ;)
 
Elárulok egy titkot. Ha azt a 2 db épületet ami a Ligában lehet nyerni, hozzáteszed a teljes szetthez, akkor maximálisan adja a vele járó Link(szett)bónuszt. Azaz, úgy érzékeli, hogy a másik szett (ami nyilván nincs meg) teljes egészében megvan. ;)
Ezt értem (így van 4 szett Holdkönytáram https://prnt.sc/15orhog),de így még mindig nincs Kovács,nem kapok vasat :D Az a lényeg,a Kovács nem megszerezhető,csak szerencsével,vagy egy vagon gyémivel..... Tehát nincs teljes szett és nincs ami vasat adjon...
 

Mihaszna

Veterán
Az a lényeg,a Kovács nem megszerezhető,csak szerencsével,vagy egy vagon gyémivel..... Tehát nincs teljes szett és nincs ami vasat adjon...

Jobb "ötletem" már tényleg nincs, minthogy számold ki, hány pont hiányzik az utolsó darabhoz.
- Add össze, hogy a hátralévő időben mennyit tudsz összeszedni maximum (Napi feladat + belépés (ez fix), + amit a város körül találsz (ha naponta csak 2 alkalommal lépsz be legalább 4-5 órás eltéréssel, akkor az a legrosszabb esetben is napi 12+-t jelent.
- Ha ez megvan, akkor add hozzá a jelenlegi helyzetedhez, majd számold ki, hogy mennyi hiányzik, azt váltsd át, hogy Gyémánt esetében mennyi lenne.
- A hiányzó mennyiséget pedig vedd meg. Még így is (bizonyos értelemben) filléres megoldás, mintha a teljes szettet vennéd meg egyszerre.

:rolleyes:
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Én eddig mindig 80, 89-t nyitottam - persze amikor volt - és kb 4000+ plussz tekercset kaptam(csak egy ideig számoltam). Nekem már van kovácsom. Még nem ért végett az esemény de nekem már meg van minden elemem a szettből
 

BLERO

Felderítő
Én eddig mindig 80, 89-t nyitottam - persze amikor volt - és kb 4000+ plussz tekercset kaptam(csak egy ideig számoltam). Nekem már van kovácsom. Még nem ért végett az esemény de nekem már meg van minden elemem a szettből
Akkor szerencsés vagy, nekem az elején még adogatott bónuszt, de azóta semmi, most már az ezüst is veszélyben van, nemhogy az arany, ráadásul most jutottam csak el a zarándok térig, pedig még bástyám is van...
B.
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Akkor szerencsés vagy, nekem az elején még adogatott bónuszt, de azóta semmi, most már az ezüst is veszélyben van, nemhogy az arany, ráadásul most jutottam csak el a zarándok térig, pedig még bástyám is van...
B.
Igen, engem is meglepett. Én határozottan nem vagyok "biztonsági játékos", de úgy tűnik megérte. Persze bástyám nekem is van. Az elején egyfolytában jött a +300, +200...
Meg mondjuk én letekertem a feladatokat is, s már csak a napi feladatok vannak. Azóta persze én is belassultam.
 

BLERO

Felderítő
Igen, engem is meglepett. Én határozottan nem vagyok "biztonsági játékos", de úgy tűnik megérte. Persze bástyám nekem is van. Az elején egyfolytában jött a +300, +200...
Meg mondjuk én letekertem a feladatokat is, s már csak a napi feladatok vannak. Azóta persze én is belassultam.
Ha most akarnám elérni az arany szintet 900 tekercs kellene, 30 pálcára vagyok... ez szerintem gáz...
már egy ideje nekem is csak a napik vannak, haladni esélytelen, max mastercardal...
ezek a random dobálós cuccokk nekem nem fekszenek... a torony is csupa számomra értéktelen vackot ad, pl portálprofit, amiből pupos a raki, de épület az nuku...
biztos rossz passzban vagyok.....
B.
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Ha most akarnám elérni az arany szintet 900 tekercs kellene, 30 pálcára vagyok... ez szerintem gáz...
már egy ideje nekem is csak a napik vannak, haladni esélytelen, max mastercardal...
ezek a random dobálós cuccokk nekem nem fekszenek... a torony is csupa számomra értéktelen vackot ad, pl portálprofit, amiből pupos a raki, de épület az nuku...
biztos rossz passzban vagyok.....
B.
A torny nekem bűbájtoredéket adott szinte csak, meg portálprofitot, pár időnyerőt sikerült csak beszereznem. A portálprofittal lassan Dunát tudnék rekeszteni....
Gondolom engem az event kompenzált :p
 

Mihaszna

Veterán
Nekem 303 pontom van, Arany ligás vagyok és van még 10 napnyi munícióm. A szett büszkén áll üdén virágzó birtokom. Nem tudom, hogy ez a 303 pont mire és meddig lesz elég. :rolleyes: Majd kiderül :) Minden esetre amit szerettem volna azt megszereztem. ♥
 

BLERO

Felderítő
A torny nekem bűbájtoredéket adott szinte csak, meg portálprofitot, pár időnyerőt sikerült csak beszereznem. A portálprofittal lassan Dunát tudnék rekeszteni....
Gondolom engem az event kompenzált :p
Legalább kompenzált...Nekem detto.
Lassan már nem heteket, hanem hónapokat írhatok, azóta ez megy... kezdem unni...
Tudom, játék, és az élvezet miatt játszunk, de ha mindig csak a mission imposible megy, és egyre inkább egyoldalas kezd lenni, akkor az már nem szórakoztató annyira...
Ez az event végre jól indult, nem a sablon, végre látom hogy gondolkoztak a fejlesztők kicsit, és még az is ok hogy nehéz az arany ligába jutni, de az hogy nem azért nem tudok eljutni mert elszabom, hanem mert a rendszer lehetőséget se enged rá, az szerintem gáz. És nem azért mert nem jókat nyitottam, hanem mert egyszerűen nem jöttek a tekercsek... értem, hogy mastercard, mert nekik is élni kell valamiből, de.... na mind1. Inkább balra el...
B.
 

BLERO

Felderítő
Nekem 303 pontom van, Arany ligás vagyok és van még 10 napnyi munícióm. A szett büszkén áll üdén virágzó birtokom. Nem tudom, hogy ez a 303 pont mire és meddig lesz elég. :rolleyes: Majd kiderül :) Minden esetre amit szerettem volna azt megszereztem. ♥
Akkor csak velem van a baj....
 
Én ilyet egy szóval sem írtam :) Végső elkeseredettség állapotban neked is csak azt tudom javasolni, amit Candynek. :)
Óóóó,hát én már elengedtem :) Ezt az eventet végig csinálom és nyomok egy delete gombot,találtam mást.... :) Ha kaszinózni akarnék,azzal játszanék....ez a talán jól megy majd nem az én stílusom..... Nyomogathattam én a 80-at,1x sem adott pluszt,ez így élvezhetetlen....... Ha saját hibából nem jutnék előrébb,az nyilván szó nélkül elfogatható lenne,de így...... No de semmi gond,amit elkezd az ember,azt be is fejezheti :)
 

BLERO

Felderítő
Óóóó,hát én már elengedtem :) Ezt az eventet végig csinálom és nyomok egy delete gombot,találtam mást.... :) Ha kaszinózni akarnék,azzal játszanék....ez a talán jól megy majd nem az én stílusom..... Nyomogathattam én a 80-at,1x sem adott pluszt,ez így élvezhetetlen....... Ha saját hibából nem jutnék előrébb,az nyilván szó nélkül elfogatható lenne,de így...... No de semmi gond,amit elkezd az ember,azt be is fejezheti :)
Szivesen vitatkoznék, de nem tudok... bosszantó, hogy ennyire kiegyensúlyozatlan a játék.... legalább akkor ne lenne a feladatsor lekorlátozva napi szintre... így esélyem sincs mostmár az ezüstre se.... mind1, több időm jut másra, a csapat marad és pont...
B.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Nekem 303 pontom van, Arany ligás vagyok és van még 10 napnyi munícióm. A szett büszkén áll üdén virágzó birtokom. Nem tudom, hogy ez a 303 pont mire és meddig lesz elég. :rolleyes: Majd kiderül :) Minden esetre amit szerettem volna azt megszereztem. ♥
Küldenél egy printcreent a városod azon részéről, ahova letetted az épületkomplexumot? Hanyas fejezetben vagy? :) És nagy gratu!
 
Utoljára szerkesztve:

creatin

Erős harcos
Az "elvenari véletlenről" egy kis szösszenet: mindkét szerveren van egy-egy városom. A nagyobbik városban semmi, de semmi szükségem nincs a szettre (hatalmas területet igényel nevetséges hozammal). Itt legalább 14 alkalommal kaptam 200 vagy 300 varázslótudást. Bőven az aranyligában vagyok (még) és van egy felesleges szettem.
A kisebbik városban ellenben gyűjtöm ezeket az eventes épületeket (ott nem racionális vezetés van...). Na, ott egyetlen egy 200-as vagy 300-as varázslótudást sem kaptam (pedig szigorúan csak 80-ast és 89-est nyitottam), így a már lerakott szett nem lesz befejezve. Már régen napi egy küldetésnél járok. Ja, és csak bronz liga, hiszen így kevés a botom is. Azaz onnan sem fog kiegészülni a szett.
Szóval két városban két ellentétes eredményt hozott az "elvenari véletlen". Ennek szerintem nem fekete-fehér eredményt kellene adnia, hanem a szürke 50 árnyalatát ;).
 
Fent