• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

Deathfolk

Veterán
A barkácsolható katalizátoroknak nagyon örülök, erre egyáltalán nem számítottam, ez végre 1 jó ötlet volt :D

A holdkőtárnak pedig már kezdetek óta így kellett volna működnie, az ötleteknél is vagy 100x beírták pont ezt hogy így kéne ahogy most lesz, rengetegen panaszkodtak 2 éven át hogy túl sok a tekercs és értéktelen, most végre változtattak :) Ezek szerint talán nincs veszve a többi rosszul működő dolog se a játékban, csak kicsit lassan halják meg a fejlesztők a játékosokat... Úgyhogy várom tovább a torony nyeremények (felesleges ereklyék) és a kaland teljes megreformálását, ahogy a bajnoki nehézség újragondolását is! :)
 

maya77

Tag
Alig várom, az újítást.. Plusz helyet esetleg raknak be még a barkácsboltba? Mert már annyi mindent gyárthatunk benne ,hogy a kisállateledelnek nem jut hely.. És minden eventen kapunk valami etetni valót ..csak nincs mivel.. Mert a kisállateledel ritka mint a fehér holló.. :cool:
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
A holdkőtár változtatása nagyon tetszik. Tekercs a bónuszosom, és nem elég, hogy azt is alig tudom eladni, amit termelek, még a holdkőtártól is ezt kaptam. Eddig. :)

@maya77 , ez jó ötlet, szerintem írd be az ötletek topikba. Én támogatnám a barkács kibővítését, és szerintem nem lennék egyedül. :)
 

Putyika

Veterán
Mert már annyi mindent gyárthatunk benne ,hogy a kisállateledelnek nem jut hely..
Ezek az új receptek elvileg nem fogják befolyásolni az eledel megjelenését. Ha igazak a bétáról származó hírek (és ide is úgy érkezik), akkor ezek a receptek a 2. és 3. ablakban lesznek.
De valóban nagyon ritka az eledel....köszönhetjük ezt a "felzárkóztatási programnak", annyi ereklyével kell szegénynek megküzdeni a helyért, hogy ritkán sikerül felbukkannia.
 

MesterAlma13

Erős harcos
nagyon szuper újdonságok
hogy kombináló katalizátort lehet majd készíteni az akadémián bűbájtöredékért... hát ez valami fantasztikus :)
továbbá szerintem még a tekercsegyensúly is hamarosan helyre fog állni a piacon
 

Mihaszna

Veterán
,, lehetőség nyílik arra, hogy a Testvériségek tagjai lássák az éppen elérhető tagokat "

Valamikor (nem is annyira túl régen) valaki felvetette (valahol) ezt a dolgot, hogy láthassuk a játékosok online státuszát, de akkor (ha jól emlékszem) el lett utasítva(?) (vagy valami ilyesmi) a GDPR-re hivatkozva. Ezek szerint nem is olyan nagy probléma ez az online láthatóság. :)

,, Holdkőtár módosítás "

Megmondom őszintén hogy MesterAlma13 jut eszembe, amikor felvetette ötletként, hogy legyen több különböző színű Holdkőtár és minden szín más termeljen, ezzel javítva a Tekercs dömpinget a piacon. Szerintem az is jobb megoldás lett volna, mint ez. A másik ami még eszembe jut, hogy megoldhatták volna úgy is, mint a Hullámok Diadala esetében, hogy beállítottak volna egy kapcsolót 3 lehetőséggel (Tekercs, Selyem, Kristály) és mindenki azt termelhette volna amire szüksége van. :) Bár én Tekercsből vagyok bónuszos, de sosem zavar, hogy a Holdkőtár azt termelt nekem. (tudom hova tenni) :)
 

creatin

Erős harcos
Most akkor a Holdkőtár termelése változtatható lesz, vagy fixen valami mást fog termelni az eddigi tekercs helyett? (Ez számomra nem egyértelmű a megfogalmazásból - nincs ott az IS vagy az ÉS stb. kiegészítés). Mert akkor aki kristályos, az most a változtatással ismét csak tekercset fog tudni termelni? ;)
 

Putyika

Veterán
Most akkor a Holdkőtár termelése változtatható lesz, vagy fixen valami mást fog termelni az eddigi tekercs helyett? (Ez számomra nem egyértelmű a megfogalmazásból - nincs ott az IS vagy az ÉS stb. kiegészítés). Mert akkor aki kristályos, az most a változtatással ismét csak tekercset fog tudni termelni? ;)
Szerintem teljesen egyértelműen van leírva, külön pontokban fel van sorolva, hogy melyik bónuszos játékos mit fog termelni. Nem értem, hogy hol hiányolod az és/vagy kiegészítést.
De egyébként....igen, a kristályosnak ezután is tekercset fog adni.
 

creatin

Erős harcos
Nem értem, hogy hol hiányolod az és/vagy kiegészítést. De egyébként....igen, a kristályosnak ezután is tekercset fog adni.
Az igazi megoldás az lett volna, hogy a nem bónuszos T2-es áruk között lehetett volna váltogatni. Sajnos én pont kristályos vagyok. Mint ahogy rajtam kívül még jó sokan. Ezért értetlenkedtem, mert akkor ez egy "Nesze semmi, fogd meg jól..." újítás. De holnap kiderül, hááátha másképp lesz.
 
Utoljára szerkesztve:

creatin

Erős harcos
Miért is nem lehet egy valós, évek óta fennálló problémára egyértelmű, mindenki számára megfelelő megoldást adni?
 

Calyr

Veterán
Annyiban jogos a kristályosok morca (én is az vagyok), hogy itt két évig ment az aránytalan felhalmozódás. Ennek eredményeképp az addig gondosan egyensúlyba tartott áruegyenlegem most úgy fest, hogy kristály 55millió, tekercs 102milla. Igaz, pár hónapja már nem termelek kristályt, mert minek, ha macska lennék, kilenc élet alatt se fogyna ez el soha semmire. Szóval az tényleg örvendetes, ha mások ezzel a fejlesztéssel jól jártak, de hogy ezt ennyi idő töketlenkedés után miért nem lehetett simán úgy csinálni, hogy a bónusz mindenkinek léptetett volna egyet, azt magyarázza el nekem valaki, eskü megpróbálom megérteni. :)

Egyébként a béta fórumon kb. a szett megjelenése után pár héttel (!) többen tételesen levezették, miért kellene bevezetni a bónusz+1 paraméter helyett a bónusz -1-et is, és néha adni efféle dolgokat is, mert azzal tényleges egyensúlyt lehetne teremteni. De hát mit érthetnek ehhez a top playerek, majd még pár év, és lehet a fejlesztők eljutnak idáig maguktól is. Willkommen in Himmel, viel Glück alles zusammen! ;)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Megmondom őszintén hogy @MesterAlma13 jut eszembe, amikor felvetette ötletként, hogy legyen több különböző színű Holdkőtár
igen, annó tetem egy ilyet, mert volt időszak, hogy a piacon mindent lehetett cserélni... tekercsre... és ezt a Holdkőtárnak tudtam be

bónusz -1-et is,
ezt én is sokszor hiányolom, bár örülök ennek az újításnak, nagy előrelépésnek tartom
 

Deathfolk

Veterán
,, lehetőség nyílik arra, hogy a Testvériségek tagjai lássák az éppen elérhető tagokat "

Valamikor (nem is annyira túl régen) valaki felvetette (valahol) ezt a dolgot, hogy láthassuk a játékosok online státuszát, de akkor (ha jól emlékszem) el lett utasítva(?) (vagy valami ilyesmi) a GDPR-re hivatkozva. Ezek szerint nem is olyan nagy probléma ez az online láthatóság. :)
Eddig is lehetett látni, hogy ki online a testvériségbe, csak nem ilyen egyszerűen, szerintem a kezdetektől működik, a chatbe be kell írni hogy " /who " és kiírja számmal hányan vannak ép fent és utána mindenki nevét felsorolja.

De amúgy én nem szeretem ha bárhol is látható vagyok, több játékban és fészbukon is volt már ebből problémám mert egyesek azt hiszik ha online vagyok akkor azonnal fogok válaszolni és képesek ilyen hülyeségen megsértődni, közben nekem otthon kb napi 14 órában évek óta be van kapcsolva a gép egyéb dolgok miatt, de ha már megy akkor megy rajta megnyitva az elvenar, hogy ha arra tévedek csak ránézek és nem kell belépkednem, persze ha közbe mobilról belépek akkor gépen kidob, de mobilon nagyon ritkán lépek be + megy rajta android emulátor abba is megy 1 másik játék, na meg megnyitott fészbuk így ott is azt hiszik elérhető vagyok, közben sehol se XD Szóval én annak örülnék ha minden létező alkalmazásba totál le lehetne tiltani az állapotom :)
 

Mihaszna

Veterán
Nem szoktam kutakodni (főleg nem parancsokkal), hogy ki van épp online és ki nem. Bár engem nem zavar, ha látja valaki, hogy online vagyok, szívesen beszélgetek (ha időm engedi), csak ne legyen erőltetve. Nem vagyok oda az alacsony szótag számú (aha, igen, nem, ja, stb..) mondatokért.
 

Calyr

Veterán
Eddig is lehetett látni, hogy ki online a testvériségbe, csak nem ilyen egyszerűen, szerintem a kezdetektől működik, a chatbe be kell írni hogy " /who " és kiírja számmal hányan vannak ép fent és utána mindenki nevét felsorolja.

De amúgy én nem szeretem ha bárhol is látható vagyok, több játékban és fészbukon is volt már ebből problémám mert egyesek azt hiszik ha online vagyok akkor azonnal fogok válaszolni és képesek ilyen hülyeségen megsértődni, közben nekem otthon kb napi 14 órában évek óta be van kapcsolva a gép egyéb dolgok miatt, de ha már megy akkor megy rajta megnyitva az elvenar, hogy ha arra tévedek csak ránézek és nem kell belépkednem, persze ha közbe mobilról belépek akkor gépen kidob, de mobilon nagyon ritkán lépek be + megy rajta android emulátor abba is megy 1 másik játék, na meg megnyitott fészbuk így ott is azt hiszik elérhető vagyok, közben sehol se XD Szóval én annak örülnék ha minden létező alkalmazásba totál le lehetne tiltani az állapotom :)
Ebben bizony van valami, ebből már nekem is volt gondom(sokszor két géppel dolgozom, három monitoron, ott aztán megy minden).
 

Putyika

Veterán
Én is kristályos vagyok, de engem nem zavar, hogy továbbra is tekercset kapok, mondjuk nincs is millió holdkőtáram lepakolva. De ezzel a változtatással lassan (talán), majd helyreáll a rend és elfogynak a tekercs tartalékok.
miért nem lehetett simán úgy csinálni, hogy a bónusz mindenkinek léptetett volna egyet,
Ezt nem értem. Elmagyaráznád mire gondolsz?
 
Fent