• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Holdkőtár újdonságok

DeletedUser5518

Vendég
Zöld helyett a szürke más árnyalatát látnám szívesen, ha már az online státusz kikapcsolására nincs lehetőség. :(
 

creatin

Erős harcos
Ehhez az online státuszt jelző pöttyhöz bizony nagyító kell. Vagy valami iszonyúan világító, rikító szín. Vagy lényegesen nagyobb pötty, ami az avatar akár negyedét is elfoglalja. Vagy mindkettő. Esetleg pötty helyett átszínezni a tesó nevét, vagy a nevének a hátterét. Vagy bármi más, de ezt a pöttyöt, ezt én sajnos nem látom.
És nem, nem az a megoldás, hogy a böngészőt felveszem 200%-ra, mert akkor meg a város lesz kezelhetetlen. És nem fogok közelebb ülni a képernyőhöz. Nem veszek fel erősebb szemüveget és nem fogok távcsövet sem használni. Még mielőtt jönnének a tanácsok.

Bocsánat, ha ezek a mostani hozzászólásaim ilyen kritikusra sikerülnek, de egyre jobban dühítenek ezek a semmirevaló, haszontalan, nem átgondolt "újítások". Miközben a játék végén járó játékosként egyre csak veszik el a játék élményét értelmetlen nehezítésekkel Lásd pl. 18. faj, ahol már semmit sem értek a különböző stratégiák, terület felszabadítások, fajokat támogató ősi csodák, stb. vagy ott van a "megreformált" bajnoksági rendszer, vagy a különböző kezdő és középhaladó játékosokat segítő könnyítések, amivel nem is lenne bajom, ha közben az új fajra várók érdeke is képviselve lenne. De nincs!
 
Utoljára szerkesztve:

Senta

Erős harcos
huu, de nagyon rosszul látható az online pötty!! más szín és méret jobb lenne, mert szinte láthatatlan
 

sleeky41

Veterán
Egy a baj ezzel az online állapottal, hogy gyáltalán nem pontosan mutatja ki van bent és ki nem. Direkt kipróbáltam a férjem városával, beléptem a másik böngészőbe majd 2 perc múlva ki, és 5 perc múlva is azt jelezte ő még bent van. Innentől kezdve semmit nem ér az egész és főleg így, hogy nem is látszik / látni rendesen.
 

maya77

Tag
Nekem még mindig az állat eledel van becsípődve.. Van 400 katalizátorom.. erre egyszerre jön 1 katalizátor és egy 8 darabos csomag..
Mi lenne ha állat eledelből is raknának 1x8-at.. egy egyes állateledel mellé.. ;) És utána jönne még minden ajánlattal 1-1 állat eledel..:pMint a katalizátorok.. ;):rolleyes:
 

Erica

Veterán
Nekem még mindig az állat eledel van becsípődve.. Van 400 katalizátorom.. erre egyszerre jön 1 katalizátor és egy 8 darabos csomag..
Mi lenne ha állat eledelből is raknának 1x8-at.. egy egyes állateledel mellé.. ;) És utána jönne még minden ajánlattal 1-1 állat eledel..:pMint a katalizátorok.. ;):rolleyes:
Szia
Ez tipikus olyan, mint amikor van rajta sapka, nincs rajta sapka.
Ez idáig az is baj volt, hogy sok a bűbájtöredék, erre a megoldás megérkezett, de ez sem elég. Nálam sosem volt 400 db katalizátor egyszerre, pedig 7 db Holdkőtárszett is nyomja naponta. Hetente 3x ládát nyitok, amiből sok plusz és még több 500 gyémánt leesik. Persze én is örülnék még plusz eledelnek, de minden nem lehet egyszerre. Biztosan lesz a jövőben erre is valami újítás. Türelem.
 

maya77

Tag
Szia
Ez tipikus olyan, mint amikor van rajta sapka, nincs rajta sapka.
Ez idáig az is baj volt, hogy sok a bűbájtöredék, erre a megoldás megérkezett, de ez sem elég. Nálam sosem volt 400 db katalizátor egyszerre, pedig 7 db Holdkőtárszett is nyomja naponta. Hetente 3x ládát nyitok, amiből sok plusz és még több 500 gyémánt leesik. Persze én is örülnék még plusz eledelnek, de minden nem lehet egyszerre. Biztosan lesz a jövőben erre is valami újítás. Türelem.
Szia!
Attól szép színes a világ,hogy sok ember, sokféle véleménnyel él benne.. ;)
 
Fent