• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser4381

Vendég
30mp-ig megy a játék bejelentkezés újraindítás után. Kár, hogy most már a termelést sem tudom beszedni... Akadozik a kaland erre tényleg agyonvágjátok a bajnokival? Kérlek engedjétek el a bajnokit a hétre.... :(
 

DeletedUser3771

Vendég
Állítsátok már le!!! 40 perc alatt 21 lefagyás; úgysincs az az agyhalott, aki ilyen körülmények közt belevágna a bajnokságba...
 

DeletedUser4281

Vendég
Winyandoron 7-óta bent voltam, semmi gond nem volt nálam. Még annyira sem lassult be mint egy sima bajnoki kezdéskor szokott.
 

Bildiko

Felderítő
Vinyadorban semmi gond. Arendyllbe nem lehet bejutni a bajnokira, ha mégis, akkor a 2. csatánál folyamathiba. Szórakozzunk, de ne így. Ez borzalmas így...
 

Micu65

Felderítő
Sziasztok!
Az normális, hogy befejeztem a normál feladatsorból 1-et, erre a testvériség kaland így néz ki?
upload_2019-7-24_20-5-13.png
Első feladat változott :-(

Szerencsére a ki és visszalépés után magához tért.
 

DeletedUser4156

Vendég
Játszhatatlan az egész, ez tuti.
Én inkább a bajnokit tartanám meg, mert abból jön a tp, és az a heti rutin része.
A kaland tőlem mehet a levesbe a nyereményeivel együtt.
Majd ha technikailag az elvenar készen áll rá, hogy mehessen együtt, akkor kell megpróbálni. Addig csak szivatjátok a játékosokat ezzel a helyzettel. Csak szólok, hogy azokat is, akikből éltek....
 

DeletedUser4541

Vendég
Szerintem a bajnokit kéne kihagyni tekintve, hogy tényleg 5 percenként hibát jelent a szerver.
...Inkább 2 percenként...:(:(:(
 

Tekla

Tapasztalt építő
Na ja, konkrétan semmi nem működik! Nem lehet sem a termelést beszedni, sem a térképre menni..... A kalandos küldik beszedése jó lenne ezzel az újítással, ha épp nem akadtam volna ki már 500-szor a lefagyások miatt...
 
Be sem lehet lépni a játékba! Már amikor elindították a bajnokit, már akkor kidobott! Sokan panaszkodunk, szeretném tudni ilyenkor hol vannak a moderátorok? Teszteli egyáltalán valaki élesben, vagy csak megnyomja valaki a gombot, ha jó jó, ha nem nem érdekes? Ami nem működik jól mi a frászért kell erőltetni? Tegnap ugyanez volt, de akkor legalább be lehetett lépni, ma már azt sem lehet. Na pont ezért egy petákot sem éri meg költeni erre a játékra.
 

Deleted User - 76254

Vendég
Tizedszerre dob ki a játék azzal, hogy "folyamat hiba" történt...
 

DeletedUser1761

Vendég
Ez borzalmas, nem lehet semmit csinálni!
Le kellene állítani a bajnokit!
 

DeletedUser3613

Vendég
Telóról jobban megy a játék, mint gépről... ha befagy, akkor 15 mp múlva vissza tér az agymenése a játéknak :D és lehet folytatni....
 

DeletedUser1023

Vendég
Konkrétan egy nagy trutyi az egész! Holnap nem leszek, 1 naposakat szerettem volna odatenni. Hát még aratni sem hagy, nem hogy "ültetni"!!!! Remélem lesz egy kárpótlás nap legalább, mert így nem lehet haladni!!!! :mad::mad:
 

DeletedUser5068

Vendég
A kalandozás nincs kimunkálva, mert azóta jön a folyamat hiba állandóan. Előtte soha semmi akadás, most csak folyamat hiba örökké...muszáj egy nem jól elvégzett munkát ráerőltetni a játékosokra? Tessék tesztelni rendesen és, ha jó akkor bedobni. A semmit érő ajándékok nem érnek annyit, amennyit mérgelődik a nép miattuk....
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Közben megjött a hivatalos bejelentés:

Kedves Játékosok!
Sokan jeleztétek, hogy örömmel fogadjátok, hogy egyre több szerencse faktort iktatunk be a játékba. Ezért úgy határoztunk, hogy az egyés játékot egyetlen nagy ládává változtatjuk a következő paraméterek szerint:
5% normál működés
45% szerver hiba
50% folyamat hiba
Láda nyitás minden 30. mp-ben, teljesen ingyenesen.
Reméljük örömmel fogadjátok az új funkciót! Szerencsés ládanyitogatást mindenkinek!

Na megyek vissza, nyitok egy-két ládát, hátha pont 5%-st kapok! :D :D :D
 
Fent