• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser4381

Vendég
Folyamatosan fagy a játék Arendyll-en. A termelés beszedés közben hibával újraindul, chat fagy. Teljes zimankó van.. HELP! Hibabejelentést megtettem...

Hiba_.JPG
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Epona

Újonc
Sziasztok! Érdemes-e még ma próbálkozni a játékkal, vagy hagyjuk a fenébe az egészet? Ez a folyamatos folyamathiba már nagyon dühítő. Amennyire örültem az újításnak most annyira elveszi a kedvem a játéktól :(
 

DeletedUser683

Vendég
Detto. Indítok>gondolkodik>kijelzi, hogy folyamathiba>újratölt. Indítok újra>gondolkodik>kijelzi, hogy folyamathibahiba>újratölt. Most ezt háromszor egymás után. Már épp indítottam a videófelvevőt, mire sikerült végre termelést indítani. Ha nem folyamathiba, akkor szerverhibát jelez. Több tesót már a guta kerülget. Olyan jó lett ez a beszedési módszer, hogy nagy örömmel álltunk neki a kalandnak, de most mindenki lelombozódott.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Bár még akadozik néha és belassul,de lényegesen jobb lett a játék...Még egy kis finomítást igényel,úgy veszem észre minél többen leszünk annál rosszabb lesz...Esetleg éjjel és hajnalban kell játszani mikor kevesen használjuk...
 

GreenKnight

Veterán
Csak egy kis apróság, ami ugyan nem zavaró, de nem is normális. A csodacsapat kitűzőnél vettem észre, hogy amikor beteszem valakihez a pontokat és elérem a 10 pontot, akkor a feladatjelző átvált zöldre. Ez ugyebár eddig rendben is lenne, csakhogy ha nem gyűjtöm be azonnal, hanem visszamegyek előbb a saját városomba, akkor visszavált kékre. Ergo, aki nem figyel vagy nincs alapban a fejében, hogy hány pontnál is tart az nem veszi észre, hogy teljesített egy feladatot.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanez történik minden esetben akkor is, ha a zöldre váltás után bármely másik félkész jelvényhez csinálsz egy komponenst. Az utolsó adat felülírja az elkészült jelvény jelzését
 

GreenKnight

Veterán
Ugyanez történik minden esetben akkor is, ha a zöldre váltás után bármely másik félkész jelvényhez csinálsz egy komponenst. Az utolsó adat felülírja az elkészült jelvény jelzését
És az melyik küldetésben okoz változást, hogy egy másik városból átváltok a sajátomba? Az utolsó állapot szerintem az, hogy a feladatjelző zöld.
De mindegy, együtt tudok élni a jelenséggel. Hogy számomra nem logikus ami történik az már egy másik téma.
 

DeletedUser683

Vendég
Megint jönnek elő a folyamathibák. Most épp nagyobb adag tp-t kéne egy tesóhoz beraknom, és sorra ebbe ütközök.
 

DeletedUser4192

Vendég
Szerver hiba, folyamathiba. Ez siralmas. Ha tegnap is galibát okozott a kaland és a bajnokság, akkor ma miért kellett ismét nekirugaszkodni?
 
Fent