• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

DeletedUser3

Vendég
A mai bejelentés jó nagy pofon minden kalandozónak. Hogy fogunk annyi bűbájt összegyűjteni amennyi az utakba kell?
A Varázsakadémia működését és a szomszédi látogatásért kapott ládákat ez nem befolyásolja. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Hát az igen csekély mennyiség egy rendes kalandozáshoz! ;)
Azért ha szétosztod a mennyiségeket 25-felé, nem olyan vészes az, és mivel az akadémia a műhelyektől, manufaktúráktól függetlenül termel, ráadásul az új rendszerben bármikor begyűjtheted, nem olyan vészes ez, mint amilyennek először látjátok :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Gyárthatjuk a bűbájokat. Ez nem játékélmény fokozása, ahogy írtad Hoshi. Eddig is minden kaland alatt a bűbájos tárgyak voltak számomra a mumusok. Azért, hogy haladjunk nem egy gyémánt alakult át pálcává, itallá és kalappá. Nem fogom most megcsinálni. Egy nagy lehetőséget vettetek el a szerver stabilitás érdekében.
 

Putyika

Veterán
Azért ha szétosztod a mennyiségeket 25-felé, nem olyan vészes az, és mivel az akadémia a műhelyektől, manufaktúráktól függetlenül termel, ráadásul az új rendszerben bármikor begyűjtheted, nem olyan vészes ez, mint amilyennek először látjátok :)
Azért 2. szintű Akadémiában legyártani, rengeteg idő...jó tudom, lehet gyorsítózni! :p
Ráadásul csinálhatunk olyan bűbájokat, amit egyébként eszünkbe sem jutna. :rolleyes:
 
Az a 4000 Tp is gondot jelenthet bajnoki nélkül ami a csodacsapat jelvényekhez kell, ha maxolni akarják a kalandot.
 

DeletedUser3513

Vendég
nem olyan vészes ez, mint amilyennek először látjátok
nekem második ránézésre is vészes :( holnap a 10. terület feletti második körökből szándékoztam kivenni a tp-t, hogy zárni tudjam az amunikat és bonthassak :(

DE az új jelvény gyűjtögetés csodálatos. Minden egyéb gyerekcipős nehézségért kárpótol :p
Gratulálok a fejlesztőknek :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
a főnix ereklyét csak főnixre tudom használni??? kicsit hasztalannak érzem és vagyunk így páran szerintem
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
A számláló szerint csak egy napot késik a bajnoki. Persze azt nem tudom, hogy mennyire lehet erre bármit is alapozni, hiszen, ha akarják megint átállíthatják.

a főnix ereklyét csak főnixre tudom használni??? kicsit hasztalannak érzem és vagyunk így páran szerintem
daráláskor elég sokat fizet ;)
viszont a 2. és 3. ládában lévő nyeremény közötti különbség igen csak aránytalan, ahhoz képest, hogy mennyivel többet kell a 3. ládáért gürizni
még 2 stonehadge ereklye legalább kijárna a 3. ládába
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
A számláló szerint csak egy napot késik a bajnoki. Persze azt nem tudom, hogy mennyire lehet erre bármit is alapozni, hiszen, ha akarják megint átállíthatják.
Nem végleges az az időpont, jelenleg csak oda van eltolva, ez változhat. Bővebb információkat leghamarabb holnap délután kapunk.
 
Köszönjük az új technikát a kalandban, de folyamatosan kidobál a játék és folyamatosan szerverhibát ír ki. Így nem lehet játszani, ez csak idegőrlésre jó:(
 

Deleted User - 242797

Vendég
Egy nagy lehetőséget vettetek el a szerver stabilitás érdekében.

Ami így sem sikerült...A "Folyamat hiba"felirat lassan már a játék része...Végre hosszú idő óta történt egy szuper fejlesztés amit nem tudunk kiélvezni mert akadozik a játék lefagy a rendszer...Előbb rendbe kellett volna tenni a szervert és utána indítani a tesó kalandot,mert ez így elég bosszantó...
 
Nem írok a Supportra, mert feleslegesnek tartom már este 9-kor! De ekkora szarvashibával indított játéknál a minimumnak kellene lennie egy 1 napos eventhosszabbításnak, sűrű elnézés kérések közepette!
 

DeletedUser4149

Vendég
Sziótok! Csodálatosan összegányolt játék,folyamatosan lefagyó chat-el,folyamat hibákkal tarkítva. Bétán legalább élvezhető volt,ott ment folyamatosan.
 

Bildiko

Felderítő
Arendyllben állandóan lefagy, kidob, nem tudok a szomszédaimhoz bejutni pacsizni.... Lefagy a chat, nem tudom az aranyat begyűjteni....
Élvezhetetlen
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Ez már nem rég is megtörtént, már nem emlékszem, melyik eventnél.
Akkor is, most is felrobbanok, de akkor sem kezdek el észt osztani szerverbővítésről meg egyebekről.
Csak nagyon idegesen abban bízom, hogy megvan az oka annak, hogy ezzel nem tudtak mit kezdeni hónapok óta.
De mára ennyi.
 
Fent