• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Testvériségi kalandok

Bildiko

Felderítő
Az elnézést már nem elég. Nem lehet beszedni a termelést. 5. kidob, hogy folyamathiba. Nem tudok elindítani termelést, pedig megy a kaland, és a bajnoki. Nagyon remélem, Arendyllben meghosszabbítjátok mindkettőt, mert így lenne igazságos.
 

Deathfolk

Veterán
Én örülök hogy mégis csak lett bajnoki, kapásból szereztem is 1 tonna cuccot amikhez bűbáj kell... Egész nap 1 hibával se találkoztam, Winyandor tökéletes, csak a piac szar, de ezt sajnos már megszoktam, kevés itt a játékos 1 csomó áru állandóan hiánycikk, de ez 1 másik téma...
 

Deleted User - 204368

Vendég
Az elnézést már nem elég. Nem lehet beszedni a termelést. 5. kidob, hogy folyamathiba. Nem tudok elindítani termelést, pedig megy a kaland, és a bajnoki. Nagyon remélem, Arendyllben meghosszabbítjátok mindkettőt, mert így lenne igazságos.
ha mindenkinek bugos a játék akkor mindenkinek kiesik a termelés/bajnoki. így igazságos marad :) bajnoki meg van időd bőven tolni ami most kiesik hnap behozod
 

Bildiko

Felderítő
ha mindenkinek bugos a játék akkor mindenkinek kiesik a termelés/bajnoki. így igazságos marad :) bajnoki meg van időd bőven tolni ami most kiesik hnap behozod
Nem, mert Vinyandorban minden tökéletes. Arendyllben meg nem, Csak délelőtt, márpedig a legtöbben 17 óra után tudnak játszani, és akkor eddig a 2 napból kettő pocsék volt. Persze, aki csak Vinyadorban játszik, annak jó, hiszen a tesókaland helyezési listáján az Arendyllben játszók lemaradnak. Szóval, ez igazságos?
A bajnoki időhatáros. Tehát, ha kimarad egy nap, akkor az kimarad.
 

Senta

Erős harcos
Nem, mert Vinyandorban minden tökéletes. Arendyllben meg nem, Csak délelőtt, márpedig a legtöbben 17 óra után tudnak játszani, és akkor eddig a 2 napból kettő pocsék volt. Persze, aki csak Vinyadorban játszik, annak jó, hiszen a tesókaland helyezési listáján az Arendyllben játszók lemaradnak. Szóval, ez igazságos?
A bajnoki időhatáros. Tehát, ha kimarad egy nap, akkor az kimarad.

nem igazán értem ezt a problémakört o_O a Viny és az Arendyll tesósági helyezési listája hogy jön már össze? két szerver, két lista ( én is mindkettőn vagyok, nekem ez nem jelent problémát :rolleyes: a bajnoki az időhatáros, de ha olvastad, akkor nem szombat, hanem a csúszás miatt vasárnap lesz a vége, így nem fog semmi kimaradni ott sem!
 

Hunlau

Tapasztalt építő
nem igazán értem ezt a problémakört o_O a Viny és az Arendyll tesósági helyezési listája hogy jön már össze? két szerver, két lista ( én is mindkettőn vagyok, nekem ez nem jelent problémát :rolleyes: a bajnoki az időhatáros, de ha olvastad, akkor nem szombat, hanem a csúszás miatt vasárnap lesz a vége, így nem fog semmi kimaradni ott sem!
Igen, de 2 nap csúszás van, mivel szerdán kezdődött a bajnoki kedd helyett, viszont tegnap szerverhiba és egyebek miatt nem lehetett bajnokizni, betakarítani.
Szóval 2 nap csúszásból csak 1-et kaptunk vissza a vasárnappal.
Vagy rosszul számolok?
 

DeletedUser3585

Vendég
Nem, mert Vinyandorban minden tökéletes. Arendyllben meg nem, Csak délelőtt, márpedig a legtöbben 17 óra után tudnak játszani, és akkor eddig a 2 napból kettő pocsék volt. Persze, aki csak Vinyadorban játszik, annak jó, hiszen a tesókaland helyezési listáján az Arendyllben játszók lemaradnak. Szóval, ez igazságos?
A bajnoki időhatáros. Tehát, ha kimarad egy nap, akkor az kimarad.

A két szervernek a helyezési listája teljesen különálló, semmi közük nincs egymáshoz, így továbbra sem értem, hogy a Winyandori +1 nap miként befolyásolja negatívan az Arendyllen játszókat.
Egyébként az egy nap kiesés enyhe túlzás, a ticketeket és a rendszeradatokat elnézve 2-2,5 órán belül a központ munkatársai meg is oldották a problémát, utána már tökéletesen működött a játék.
 

GreenKnight

Veterán
Egyébként az egy nap kiesés enyhe túlzás, a ticketeket és a rendszeradatokat elnézve 2-2,5 órán belül a központ munkatársai meg is oldották a problémát, utána már tökéletesen működött a játék.
Én azt gondolom, hogy nem csak a hibát kell jelezni, úgyhogy szeretném megköszönni a kollégák munkáját és visszaigazolni, hogy a játék normálisan működik.
 

bere007

Veterán
Egyébként az egy nap kiesés enyhe túlzás, a ticketeket és a rendszeradatokat elnézve 2-2,5 órán belül a központ munkatársai meg is oldották a problémát, utána már tökéletesen működött a játék.

Már ne is haragudj, de ez kb olyan mintha valakit éjjel nem hagysz aludni ő szóváteszi erre azzal védekeznél, hogy csak éjjel nem hagytalak. Miért nem aludtál máskor, pl munka közben... Ha akkor nem tudunk belépni, amikor van időnk belépni, akkor nem csak az az x idő esik ki, hanem egy teljes nap.

De köszönjük az intézkedést és, hogy már végre használható. Remélem, hogy az illetékesek megjegyezték, hogy mit csináltak, mert a tendencia alapján ez elég gyakori jelenség lesz majd.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Nem, mert Vinyandorban minden tökéletes. Arendyllben meg nem, Csak délelőtt, márpedig a legtöbben 17 óra után tudnak játszani, és akkor eddig a 2 napból kettő pocsék volt. Persze, aki csak Vinyadorban játszik, annak jó, hiszen a tesókaland helyezési listáján az Arendyllben játszók lemaradnak. Szóval, ez igazságos?
A bajnoki időhatáros. Tehát, ha kimarad egy nap, akkor az kimarad.
de a kettőnek semmi köze egymáshoz. két külön szerver két külön pontozás. miért fáj az neked h a másik szerveren jobban teljesítenek a kalandba?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
A reggeli óráktól nem tud a csapatom az örvény játékban játszani. Bepakoltuk a cuccokat és nem ment tovább. Azóta még rosszabb a helyzet, már az örvény sem látszik, csak egy üres paca van a helyén. Érdeklődöm, hogy más csapatot is érint, vagy csak mi vagyunk ezzel egyedül? A support csapatának írtam a hibáról.
 

gilingalang

Veterán
Egyébként az egy nap kiesés enyhe túlzás, a ticketeket és a rendszeradatokat elnézve 2-2,5 órán belül a központ munkatársai meg is oldották a problémát, utána már tökéletesen működött a játék.
Hmm, a kommenteket visszaolvasva és a heti játékélményre visszagondolva, azért csendben javasolnám, hogy ne intézzétek el ennyivel a dolgot... Ez tipikusan az a helyzet, ahol nem nagyon van mit szépíteni, ez most eléggé rettenetesen sikerült, pedig szupernek indult az új kalandrendszer. Ez van. Védekezés helyett inkább érdemes lenne valamilyen gesztust tenni a kiábrándult játékosok felé, tudjátok, ingyen fagyi és társai. ;)
 

Bildiko

Felderítő
Igen, azt hittem, hogy a két szervert együtt mutatja a lista, és nem fájt nekem, mert mindkettőn játszom. Tapasztaltam azt, hogy azok, akik csak este tudtak belépni, és nem tudtak játszani, azok egymás után hogyan unták meg, és tértek aludni, mindkét nap.
Köszönöm, hogy a hét végén jól működött a rendszer, és remélem, hogy ez után is rendben lesz minden.
 

Monster242

Újonc
Bevezethetnék a napi kis küldetésekhez is.;)

Sziasztok!
Nekem csak az lenne a kérdésem, a csapathoz, hogy várható-e hogy az ismétlődő küldetésekhez is bevezettek egy a kalandéhoz hasonló küldetés rendszert? Az ember elunja az életét míg a küldetéseket elutasítgatja a megfelelő kiválasztásáig. Én azt sem bánnám, ha nem lehetne mindet egyszerre teljesíteni, de legalább kiválasztani lehessen!
Előre is köszönöm a válaszotokat! Bízok benne hogy pozitív lesz :)

Üdv: Monster
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Nekem csak az lenne a kérdésem, a csapathoz, hogy várható-e hogy az ismétlődő küldetésekhez is bevezettek egy a kalandéhoz hasonló küldetés rendszert? Az ember elunja az életét míg a küldetéseket elutasítgatja a megfelelő kiválasztásáig. Én azt sem bánnám, ha nem lehetne mindet egyszerre teljesíteni, de legalább kiválasztani lehessen!
Előre is köszönöm a válaszotokat! Bízok benne hogy pozitív lesz :)

Üdv: Monster

Nem, mivel az ismétlődő küldetéseknek nem az a lényege, hogy te válaszd ki, melyik a szimpatikus, hanem az, hogy ha megcsinálod, kapsz érte jutalmat.

A kalandnál ez nagyobb problémát jelentett, mivel ott annak volt értelme, hogy egyszerre több is futhasson.
Ha az ismétlődő küldetéseknél lenne ilyen rendszer, akkor a jutalmakat is iszonyatosan le kéne csökkenteni, mert nagyon könnyen kihasználható lenne.
 
Fent