• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser

Vendég
Az ...is.. Nosztaliga. / Egy kedves régi ismerősöm , így nevezte a nosztalgiát/. DVD-én is szoktam nézni meséket. Micimackó a kedvencem. De sok mesénk van, a gyerekek miatt. Most ott tartunk, hogy őket már nem érdekli, minket igen. A jégkorszak, Tarzan, Az oroszlán király , stb... Gumimacik is van...Nem olyan jó a hang, de van egy két lemez. Előfordul, hogy meló után, nyugtatóként megnézek egy Micimackót. Közben kávézok, s leülepednek az aznapi események.
 

DeletedUser198

Vendég
:):):)
Aladdin? Így neveld a sárkányodat? Madagaszkár? Mulan?
A Micimackóban melyik karakter a kedvenced?
Mondtam már, hogy meseszakértő is vagyok?:p
 

DeletedUser

Vendég
Micimackóban a Füles a kedvencem. De minden szereplőjével azonosulni tudok. Mikor milyen kedvem van. Ha kicsinek érzem magam, akkor a Malackával. Ha morcos vagyok , akkor a nyuszival. Egyedül a Tigrissel nem sikerült még azonosulnom. Ő tud ugrálni a farkán.... / egyszer kipróbálom:)/.
 

DeletedUser198

Vendég
Micimackóban a Füles a kedvencem. De minden szereplőjével azonosulni tudok. Mikor milyen kedvem van. Ha kicsinek érzem magam, akkor a Malackával. Ha morcos vagyok , akkor a nyuszival. Egyedül a Tigrissel nem sikerült még azonosulnom. Ő tud ugrálni a farkán.... / egyszer kipróbálom:)/.
:eek:Szerintem ne tedd:D:D:D....vagy ha igen, készüljön róla videó!:p
Nálam is Füles az első, és bennem is megvan Malacka és (főleg) Nyuszi is.....és néha Tigris is...egyedül Micimackót nem fedezem fel magamban....túl lassú, túl körülményes, túl kövér:p
A Shrekben is a Szamár a kedvencem....Te Csacsi, ott vagyunk már?:p
 

DeletedUser

Vendég
A Shrek is jó. Micimackót a gyerekek fedezték fel bennem. Kopasz, kerek has..stb...
A jó mesékben , mindenki talál magának megfelelő karaktert, amivel azonosulni tud. Pl: 7 törpe, hupikék törpikék, gumimacik. A Shrek szamara nem áll hozzám közel. Micimackóé igen.
Este lesznek magyar meccsek. Sajnos a Vidi ,lengyelben leszerepelt 3-0. Dárdai csapata eddig úgy ahogy jól áll a német bajnokságban. Két meccs 4 pont. Azért nem semmi, hogy egy német első osztályú csapat edzője egy magyar. Szurkolok nekik, hogy az elvárásnak megfeleljenek. Gondolom nem a bajnoki cím megszerzését kérik Dárdaitól.
 

DeletedUser

Vendég
"én valami hibrid lehetek!:eek::D" Hófehérke és a gonosz királyné ötvözete? " Egyszer egy sárkány , egyszer egy királylány."
 

DeletedUser198

Vendég
:eek::D:D:D
Háááááááááááááááát igen! Honnan tudtad?:rolleyes::p
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem jól számoltam, csak pont egyszerre írtunk számot, így ugyanazt írta ki kétszer.
Csacsi nem áll át az Elfekhez.
Csacsi , dolgozik ... 6-14 ig a héten. Húzza az igát...s várja a jól megérdemelt nyugdíjat. ha nem emelik a korhatárt, akkor már csak 20 év.
Most kávézok, netezek , később a többit meglátjuk.
 

DeletedUser198

Vendég
Szerintem jól számoltam, csak pont egyszerre írtunk számot, így ugyanazt írta ki kétszer.
Csacsi nem áll át az Elfekhez.
Csacsi , dolgozik ... 6-14 ig a héten. Húzza az igát...s várja a jól megérdemelt nyugdíjat. ha nem emelik a korhatárt, akkor már csak 20 év.
Most kávézok, netezek , később a többit meglátjuk.
Szia dolgos Csacsi!:)
Nem akkor írtál "elfes" számot, amikor egyszerre írtunk, hanem előtte....kétszer:rolleyes::p.....a 183. oldalon...ezért gondoltam, hogy megváltozott a ...hm...identitásod....:rolleyes::p....de Corax jól folytatta....Ő egy gondolatolvasó! Vagy matekzseni! Vagy mindkettő!:D
Már a nyugdíjt várod?:eek: Akkor lassan fog telni az az elkövetkező 20 év.....:cool:...pedig ha jól számolok, akkor még nagyon fiatal vagy!!!!
Csacsi! Elmeséled, hogy mi volt az az "Egyszámjáték" nevű játék? És Te ott Nyertél? És kaptál Nagy Jutalmat? És van/lesz másik játék is a a Fórumon?o_O
Játszunk "akasztósat"?;)
Gondoltam:
- - - - - - -
 

DeletedUser108

Vendég
Itt is vagyok, ahogy kérted, és ahogy ígértem is, akkor mondom a betűt: S

Ugye nem Elvenar? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser198

Vendég
Itt is vagyok, ahogy kérted, és ahogy ígértem is, akkor mondom a betűt: S

Ugye nem Elvenar? :)
:eek::eek::eek:
Akkor most S betű vagy rákérdezéso_O:rolleyes:...?????
De igen, "stílusosan" az Elvenar szóra gondoltam...Gratulálok! Te egy igen kitartó gondolatolvasó vagy!!!!;)

E L V E N A R
Te jössz!;)
 

DeletedUser198

Vendég
Jaj de jó!!! Játééééééék van:D:D:D!
Kérek szépen egy E-t, mint elf, elvenar......

Corax! Ismered már Csacsit? Nagy sport- és meserajongó "harcostársunkat"?o_O;)
 

DeletedUser

Vendég
"Corax! Ismered már Csacsit? Nagy sport- és meserajongó "harcostársunkat"?o_O;)" Néha csacsi sem ismeri csacsit.
Egyszámjáték. Egy pozitív egész számot kellett írni. Most már nem tudom, hogy volt e felső határ, de nem az a lényeg. Az nyert aki egyedül írta a legkisebbet.
Három forduló volt. A 3. ban az ötössel nyertem. 200 gyémánt volt a nyertes jutalma. Aznap meg is kaptam.
Ez a játék, először a Fülesben jelent meg . Úgy 1982-84 körül. Ott is tárgyjutalom volt. Akkor nem nyertem.
Amőbázhatunk is fejben...Nagyon izgalmas.
Indulok a magyar kő papír olló bajnokságon. Egy hónapja edzek. Három hete a papírt gyakorlom:)
 

DeletedUser198

Vendég
"Corax! Ismered már Csacsit? Nagy sport- és meserajongó "harcostársunkat"?o_O;)" Néha csacsi sem ismeri csacsit.
Egyszámjáték. Egy pozitív egész számot kellett írni. Most már nem tudom, hogy volt e felső határ, de nem az a lényeg. Az nyert aki egyedül írta a legkisebbet.
Három forduló volt. A 3. ban az ötössel nyertem. 200 gyémánt volt a nyertes jutalma. Aznap meg is kaptam.
Ez a játék, először a Fülesben jelent meg . Úgy 1982-84 körül. Ott is tárgyjutalom volt. Akkor nem nyertem.
Amőbázhatunk is fejben...Nagyon izgalmas.
Indulok a magyar kő papír olló bajnokságon. Egy hónapja edzek. Három hete a papírt gyakorlom:)
Olló! Én nyertem!:p
Mondj egy betűt Csacsi!
De Corax! Hová tűnt a feladványod?:eek:
Na akkor majd én.....ez egy név...Hajrá Emberek (is)!;)

- - - - -
- - - - - - - -
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent