• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

Erica

Veterán
Egyszer rendeltem Ebayről táskát, elmentünk egy hétre Olaszországba nyaralni, beraktam a guidebookot meg pár zsepit a fényképezőgépemmel. Kettőt léptem, leszakadt a táska füle. -.-
elegáns minőség lehetett,,igy én is jártam a több milliós de fabatkát sem érő csótányroppantós sarkú dögös csizmámmal...olyat vágódtam mint egy nagyobb szumós mikor kitört a sarka a bolt elött....kicsit se voltam ideges áááá....a sírógörcs környékezett,,de olyan bénán estem,hogy azt se tudtam merre vagyok arccal,,,és hol vannak a lábaim...igy sírva nevettem....:D:D:Dhalkan megjegyeztem a körülöttem bámászkodóknak-ez csak egy akcijófilm forgatás,mindenki nyugodjon le...:D:D:D
 

DeletedUser112

Vendég
Kilépsz, elesel, majd felállsz:
- Semmi vész, mindenki nyugodjon le, ezt így akartam! :D
 

DeletedUser

Vendég
Hölgyeim önök zsákutcába küldték ezt a fórumot.
 

DeletedUser

Vendég
Bármi. Egy öröm hír , amire mindannyian büszkék lehetünk:Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen egy hat éve fennálló csúcsot javított meg. Külön bravúr, hogy Ariana Kukors cáparuhában érte el azt az időt, amelyet most Hosszú hagyományos dresszben vert meg.
 

Erica

Veterán
Bármi. Egy öröm hír , amire mindannyian büszkék lehetünk:Hosszú Katinka hétfőn 200 méter vegyesen egy hat éve fennálló csúcsot javított meg. Külön bravúr, hogy Ariana Kukors cáparuhában érte el azt az időt, amelyet most Hosszú hagyományos dresszben vert meg.
Hát Csacsi erre én is büszke vagyok!!Katinka szuper sportolónő amibe rengeteg munka van.MEGÉRDEMELT GYŐZELEM!!A cáparuhának van foga szerinted??
 

DeletedUser112

Vendég
Gratula neki, habár már kicsit idegesítő, hogy a csapból is ez folyik... ._.
 

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Nem túl rég kezdtem el (?) ezt a bájos játékot...döcögve haladok...próbálkozok, de azt is csak óvatosan...:rolleyes:
Szia Era, szia Judit....üdv Toren és Csacsi!:)
Hol? Az még számomra is titok... Erre az ország közepén , olyan őszies idő van. / Az időjárásról mindig lehet beszélni, örök s változatos téma./
Sportot kedveli valaki? Focit? Érdekes események? Ha nem gond egy két érdekes dolgot , ami épp aktuális feldobok ide. Ígérem politika mentes lesz.
Sportban és véleményben jó vagyok:D...politikában kevésbé:confused:....az időjáráshoz meg mindenki ért:p
Mutatom a régi kedvencem katt és a mostanit katt.....úszásban:)
Szép napot nektek!:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Nekem úszásban Darnyi és Egerszegi a kedvencem. Magyarjaink közül pedig, az előbb említetteken túl: Polgár Judit, Lékó , stb... . S minden olyan sportoló, aki keményen megdolgozott azért amit elért, s nem szállt el vele a ló. Most a vizes VB is jól szerepeltünk. Bárcsak az az áldott focink is érne valamit!
Nagyon szeretem nézni a kerékpárt, a rögbit, / nem az amcsi focit/, a snookert, krikettet , néha a boxot, a magyar kosárlabdát.
Időjárás. Mintha a pokolba lennénk. Nem véletlen azt mondják, hogy a pokol itt van a földön.
"ezt a bájos játékot...döcögve haladok...próbálkozok, de azt is csak óvatosan." Ráérünk. Van egy két ötlet , hozzászólás, ami arról szól, hogy 1-2 hét alatt végig lehessen futni a játékon. Semmi értelmét nem látom. Így jó ahogy van. Néha megtorpanok egy két napra, de aztán...
 

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Ha van jó légkondid....kellemes ez a földi pokol is!:p
Szia!
Nekem úszásban Darnyi és Egerszegi a kedvencem. Magyarjaink közül pedig, az előbb említetteken túl: Polgár Judit, Lékó , stb... . S minden olyan sportoló, aki keményen megdolgozott azért amit elért, s nem szállt el vele a ló. Most a vizes VB is jól szerepeltünk. Bárcsak az az áldott focink is érne valamit!
Nagyon szeretem nézni a kerékpárt, a rögbit, / nem az amcsi focit/, a snookert, krikettet , néha a boxot, a magyar kosárlabdát.
Időjárás. Mintha a pokolba lennénk. Nem véletlen azt mondják, hogy a pokol itt van a földön.
"ezt a bájos játékot...döcögve haladok...próbálkozok, de azt is csak óvatosan." Ráérünk. Van egy két ötlet , hozzászólás, ami arról szól, hogy 1-2 hét alatt végig lehessen futni a játékon. Semmi értelmét nem látom. Így jó ahogy van. Néha megtorpanok egy két napra, de aztán...
Én nem "haragszom" azokra, akikkel ideig-óráig "elszáll az a ló": borzalmas nehéz lehet jó sportolóvá válni és közben jó embernek maradni.... Iszonyatos mennyiségű és minőségű munka kell ahhoz (ráadásul nap mint nap!!!), hogy arra a szintre jussanak, ahol már száll az a ló!:rolleyes: Csak azután szálljanak vissza a földre!;)
Kerékpár, rögbi, snooker, krikett, box....:eek:.....Jaj Csacsi, én ezeket a sportokat nem annyira szeretem...bár a kosárlabda jöhet, de csak úgy, ha én csinálom:D
Tenisz? Kézi- röp- és vízilabda? Atlétika? Torna? o_O Na majdcsak találunk közös pontot!;)
A focit viszont nagyon szeretem! Tudom, ez óriási hiba....de ez van!:oops:
Csacsi! Ti mit számoltok az "Elfek az emberek ellen" topicban?o_O
Sziasztok!:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Légkondi= este nyitott ablak. Majd , az utcában ugató kutyáktól nem tudok aludni. Olyan mintha a szobában ugatnának. Ha nem nyitom ki az ablakot, akkor arra kelek, hogy izzadok, s tiszta víz a párnám. Szerencsére, most van a kéthetes leállásunk. Így ha szabálytalanul is, de alszok. Itt értem azt, pl: a mai nap. Hajnal 3 kor felkeltem a sok kutyaugatásra. Visszafeküdtem, de 5-ig csak gondolkodtam. Így 5-10 pótoltam azt ami éjjel kimaradt. Ha melózni kellene menni, akkor 5-kor már készülnöm kellene. "Elszáll a ló". Általában , miután leírok valamit , majd elküldöm, újra olvasásnál, már látom a fogalmazási, s a helyesírási hibáimat. Egy darabig zavart. Ha olyan oldalon történt, ahol volt mód a javításra, ott átírtam. De már leszoktam róla. Valahogy úgy "szép", úgy eredeti számomra.
Foci: Most megy az M4-en a Győr-Honvéd, kupa meccs. Nézem. Itthon, az UTE a kedvencem. Nemzetközileg, pedig a Newcastle United.
Az Elfek az emberek topicban, az nyer amelyik csapat eléri a 100-at. Az elfek a +100, az emberek a -100-at. Ha egy elf ír a topicba, hozzá ad egyet, / most 3-at/, az emberek levonnak 1-et. Egymásután ugyanaz a személy nem írhat. De ha A és B is egy csoporthoz tartoznak, / mind a ketten emberek/, akkor felváltva írhatnak. Ha valamelyik csapat nyer, akkor a következőben eggyel többet írhat hozzá a vesztes csapat. Ezért járnak most az elfek minden hozzászólásnál +3-nál.Ha most nyernek, akkor a következő körben már csak +2 írhatnak hozzá. Ha most is veszítenek, akkor +4-et.
Jani
 

DeletedUser198

Vendég
"Elszáll a ló". Általában , miután leírok valamit , majd elküldöm, újra olvasásnál, már látom a fogalmazási, s a helyesírási hibáimat. Egy darabig zavart. Ha olyan oldalon történt, ahol volt mód a javításra, ott átírtam. De már leszoktam róla. Valahogy úgy "szép", úgy eredeti számomra.
Foci: Most megy az M4-en a Győr-Honvéd, kupa meccs. Nézem. Itthon, az UTE a kedvencem. Nemzetközileg, pedig a Newcastle United.
Az Elfek az emberek topicban, az nyer amelyik csapat eléri a 100-at. Az elfek a +100, az emberek a -100-at. Ha egy elf ír a topicba, hozzá ad egyet, / most 3-at/, az emberek levonnak 1-et. Egymásután ugyanaz a személy nem írhat. De ha A és B is egy csoporthoz tartoznak, / mind a ketten emberek/, akkor felváltva írhatnak. Ha valamelyik csapat nyer, akkor a következőben eggyel többet írhat hozzá a vesztes csapat. Ezért járnak most az elfek minden hozzászólásnál +3-nál.Ha most nyernek, akkor a következő körben már csak +2 írhatnak hozzá. Ha most is veszítenek, akkor +4-et.
Jani
Szia Csacsi!
????Milyen helyesírási hibáról beszélsz???? Szerintem mindent jól írtál!!! Én csak az élsportolók indokolt vagy indokolatlan önbizalmát elemezgettem egy kicsit ezzel a elszálló lóval:p....Csak annyit akartam vele mondani, hogy annyi lemondás és önfegyelem és lelkierő és ...stb.... után időnként lehetnek büszkék/önteltek az eredményekre/től......:oops:
Akkor Te egy "hajnalka" vagy?o_O Jaj de nem irigyellek: reggel ötkor készülődni az nekem maga lenne a pokol!!!:confused:;) Még légkondival is!:p
Akkor ez egy játék abban a topicban? Köszönöm a játékismertetőt....valószínűleg ott van az első oldal első hsz-ben, de nem kerestem vissza lustaságból.....:rolleyes:Na most kérdezek egy nagyon okosat: honnan lehet tudni hogy ki ember és ki elf? Abból hogy hozzáad vagy kivon az eredményből? Ha én ember vagyok, akkor most menjek és vonjak ki egyet az utolsó számból?o_O

Jó éjt Mindenkinek!:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia! Igen , vonj ki egyet az utolsó számból. Előfordul, hogy valaki nem jól von, vagy ad hozzá. Úgy mond nem tudja, hogy fiú e vagy lány. Elf vagy ember.
Hajnalka vagyok? Alapvetően igen. Azért írom így mert három műszakban is dolgozunk. Mikor hogy kívánja a megrendelés. Voltam már 16 tól reggel 2 ig is. 15 től 1 ig. 6-6 ig. Jó mert itt van helyben. 5-10 perc az út kerékpárral.
Az élsportolókkal kapcsolatban igazad van. Köztük is hatalmas különbség van. Ki így ki úgy tudja a felgyülemlett feszültséget levezetni. De, az elvárásokban, benne van példás viselkedés is. Nem egy világsztár, / élsportoló/, ilyen olyan tette után , nyilvánosan elnézést kér szurkolóktól. Volt már rá példa, hogy nem egy szponzor kihátrál a kicsit balhésabb sportoló mögül. Holott semmivel sem tesznek rosszabbat mint egy átlagos emberke.
Most a Magyar-Olasz U21 felkészülési meccs megy. Bírjuk az iramot.
"Tenisz? Kézi- röp- és vízilabda? Atlétika? Torna? ". A kézit és a vízilabdát a bírók miatt nem szeretem. Sok múlik rajtuk. Hála az M4 nek , sok magyar sportot fogok nézni. Legalább is azt ígérték.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser198

Vendég
Szia! Igen , vonj ki egyet az utolsó számból. Előfordul, hogy valaki nem jól von, vagy ad hozzá. Úgy mond nem tudja, hogy fiú e vagy lány. Elf vagy ember.
Hajnalka vagyok? Alapvetően igen. Azért írom így mert három műszakban is dolgozunk. Mikor hogy kívánja a megrendelés. Voltam már 16 tól reggel 2 ig is. 15 től 1 ig. 6-6 ig. Jó mert itt van helyben. 5-10 perc az út kerékpárral.
Az élsportolókkal kapcsolatban igazad van. Köztük is hatalmas különbség van. Ki így ki úgy tudja a felgyülemlett feszültséget levezetni. De, az elvárásokban, benne van példás viselkedés is. Nem egy világsztár, / élsportoló/, ilyen olyan tette után , nyilvánosan elnézést kér szurkolóktól. Volt már rá példa, hogy nem egy szponzor kihátrál a kicsit balhésabb sportoló mögül. Holott semmivel sem tesznek rosszabbat mint egy átlagos emberke.
Most a Magyar-Olasz U21 felkészülési meccs megy. Bírjuk az iramot.
"Tenisz? Kézi- röp- és vízilabda? Atlétika? Torna? ". A kézit és a vízilabdát a bírók miatt nem szeretem. Sok múlik rajtuk. Hála az M4 nek , sok magyar sportot fogok nézni. Legalább is azt ígérték.
Szia Csacsi!
Voltam harcolni az elfek ellen!:D Láttalak Téged is....néha össze is foghatnánk, nem?;)
Mi lett a U21-es meccs eredménye?
Te Csacsi! Kérdeztem már? Ott vagyunk már?:D

Szép napot Mindenkinek!:)
 

DeletedUser

Vendég
0-0 lett az U21-es meccs eredménye. Ha azt nézzük , az Olaszok ellen nem is olyan rossz.
Összefoghatunk a hegyes fülűek ellen. Kár , hogy ebben a játékban nem szerepelnek törpék. Az a karakter áll legközelebb hozzám.
Ott vagyunk már? Egyszer odaérünk. Hogy hova? A fentiek eldöntik. Bízok benne , hogy még csak félúton járok. A célegyenes remélem még messze van. Nagyon nagyon messze...
 

DeletedUser198

Vendég
Az utánpótlás csapataink egész jók szoktak lenni...de akkor mi történik velük később?o_O:( Tudtunk világszínvonalon focizni....Vajon mi romlott el?
Akkor este megtámadjuk őket? 10 körül?;) Ennél nyíltabb összeesküvést még nem látott a varázsvilág!:D
Szia!
 

DeletedUser

Vendég
Mi történik velük később? Látják a nagyokat. Teljesítmény nélkül is lehet keresni. Ha ők nem futnak... Nagy baj van a focinkkal. Már írtam egy másik hozzászólásomban, hogy nincs rend. Mindenkinek joga van de kötelessége nincs... Szerintem ez van az NBI-ben, a válogatottnál is. Ahogy én látom, ha egy hozzáértő edzőt sikerül szereznünk , kipiszkáljuk. Mert , látja, hogy a főnökök sem a futball tudásukkal vannak ott ahol vannak. Fele tornából fel volt mentve. / Ezt szegény Sipi szokta mondani, kerékpárt közvetített, kb 3 éve ment el./ Ha láttad a Videoton selejtező meccseit, láthattad az új edzőjük reakcióját. Szegény csak a fejét fogta. Elvileg a tavalyi bajnok csapatunk. DE , 20-30 méterre nem képesek passzolni. Vagy erősen színtévesztők. Ha ez az új tréner, keményen bánna velük, vagy esetleg kifejtené a vezetőségnek, hogy ez nem futball, kirúgnák. Nem tudom, hogy miként, de bazi nagy pénz lehet ebben a sánta focinkban is.
Megoldás? Erősen saját vélemény. Minden csapatban kirúgni a "nagyokat". 17-19 éves magyarokat játszatni. Rosszabbak nem tudnak lenni a mostaniaknál. Nemzetközi porondon , még el sem kezdődött, már elvéreztünk. / Tudom a VIDI még áll/. Szigorúan teljesítmény szerint fizetni őket. Persze mindenki nem lehet első, de az sem megengedett, hogy egy embernél a labda, a többi tíz meg álldogál, s próbál észrevétlen maradni. Most hétvégén elindult az Angol bajnokság. Lehet látni a különbséget. Állandó mozgás van a pályán. Mindenki próbál üresen lenni, lerázni az emberét. Ez az elvárás . Persze, még taktika is van a játékban. Nem csak úgy előre rúgjuk, aztán majd leesik valahol.
Időjárás: erre már dörög az ég. Van egy két felhő.
10 kor itt leszek. Hajrá emberek!
 

DeletedUser

Vendég
Még 7 perc, s 10 óra. Az előbb a Ricchi E Poveri ment a TV-ben. De jó volt újra hallani őket.
 

DeletedUser198

Vendég
Itt vagyok ám....de úgy látom, hogy autós Hegyesfülű Társunk is igen éber még!:D
 

DeletedUser

Vendég
Igen itt van. De mint tudjuk a Ferrarinak az F1 ben sem megy . Most is lehagyjuk.
 
Fent