• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser

Vendég
Kell még egy két ember. "Sokan vagyunk , de nem elegen." " Mindenki hozzon magával még egy embert."
 

DeletedUser198

Vendég
Én nem tudok!:( És ketten is elegek lennénk, ha F1 nem lenne itt;)
 

DeletedUser

Vendég
Coraxxal már nyertünk, úgy , hogy csak ketten voltunk itt.
 

DeletedUser198

Vendég
Nnnna erről beszélek! HA nincs ellenfél....akkor elég két ember a győzelemhez.....de HA van.....
 

DeletedUser198

Vendég
Megpróbáltuk...ma nem jött össze:(....Na de ami késik!!!!;) Nincs sok ötletem a következő "támadást" illetően.....
 

DeletedUser198

Vendég
Micsoda komoly kis összeesküvéssé kezdi ez itt kinőni magát!:D Szuper!:D
És reagálva egy jóval korábbi gondolatodra: olvastam amit a kötelesség-fegyelem-jogokról írtál egy másik topicban...."Lájkoltam" is!!!! Tetszett!
Bár be kell vallanom, hogy nekem a pontos érkezés nagyon nehezen megy!:mad::( Azon a területen még van hova fejlődnöm!
 

DeletedUser

Vendég
"Bár be kell vallanom, hogy nekem a pontos érkezés nagyon nehezen megy." Ha előbb elindulnál? Eddig nem nagyon késtem sehonnan. Csak , ha a vonat késett. Általában , ha 5 re ígérek valamit, akkor már 4:45 kor ott vagyok, vagy készen van, ha azt ígértem meg. Mindig ráhagyok 20 percet arra amit megígérek.
 

DeletedUser198

Vendég
Jó, de én mikor végre megérkezem-kicsit késve-kétszer olyan kedves vagyok! A pontos emberek kevésbé mókásak, mint a pontatlanok!:D
Ez mind csak vicc! Nehogy komolyan vedd! Minden másban nagyon pontos vagyok...mert a pontosságnak nagyon sok megjelenési formája van, az időre érkezés csak az egyik!;)
 

DeletedUser

Vendég
"A pontos emberek kevésbé mókásak, mint a pontatlanok!" Ebben van valami.
Kicsit olvasgattam itt a neten. Most a jógáról. Elég érdekes. Olyan gyakorlatokat mutatnak benne.... Győzze magát kibogozni az ember.
 
Fent