• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündéri Vidám Dumások♥

DeletedUser

Vendég
Hol? Az még számomra is titok... Erre az ország közepén , olyan őszies idő van. / Az időjárásról mindig lehet beszélni, örök s változatos téma./
Sportot kedveli valaki? Focit? Érdekes események? Ha nem gond egy két érdekes dolgot , ami épp aktuális feldobok ide. Ígérem politika mentes lesz.
 

Erica

Veterán
Hol? Az még számomra is titok... Erre az ország közepén , olyan őszies idő van. / Az időjárásról mindig lehet beszélni, örök s változatos téma./
Sportot kedveli valaki? Focit? Érdekes események? Ha nem gond egy két érdekes dolgot , ami épp aktuális feldobok ide. Ígérem politika mentes lesz.
Bármit Csacsi..mindent lehet itt dobálni...♥Időjárásról csakannyit-ha nem változik így marad!!:D:D:D:D:D
Szemléltetem az ungarische időjárást:KÉP KATT IDE
 

DeletedUser

Vendég
Két székely beszélget:
-Te Áront mégsem holnap temetik, hanem pénteken.
-Miért ,jobban van?

Magyarország 2015. szeptember. Konzultációs levél:
Mindössze két kérdést tartalmaz.
1. Ki a kedvenc politikusa?
2. Miért pont Orbán Viktor?
 

DeletedUser

Vendég
Értettem...
"Tényleg, amúgy ajánlhatna valaki valami normális sportot".
Kinek mi a normális. Küzdő, vagy szellemi sportra gondolsz?
 

DeletedUser112

Vendég
Hát inkább szellemi, mint küzdő. Nincs kedvem fogak nélkül leélni az életem... :/
 

DeletedUser

Vendég
Anno valamikor , réges régen ... sakkoztam. Még akkor nem volt NET. Így rendes klubba jártunk, ...
Jó szellemi sport a go is. Sőt a legjobb....
Most egy éve Mahjongozok. Nem a pároztatósra gondolok, amit mindenki ismer. Hanem az igazi Mahjongra. Próbáld ki. Én is csak NET-en játszom még, egy szerveren. Sok magyar is van.... Egyszer majd elmegyek egy versenyre is. A magyar mahjong szövetség oldalán olvashatsz róla.
 

Erica

Veterán
Anno valamikor , réges régen ... sakkoztam. Még akkor nem volt NET. Így rendes klubba jártunk, ...
Jó szellemi sport a go is. Sőt a legjobb....
Most egy éve Mahjongozok. Nem a pároztatósra gondolok, amit mindenki ismer. Hanem az igazi Mahjongra. Próbáld ki. Én is csak NET-en játszom még, egy szerveren. Sok magyar is van.... Egyszer majd elmegyek egy versenyre is. A magyar mahjong szövetség oldalán olvashatsz róla.
Jésszus Csacsi...ez nehéz egy szellemi sport te.....azt se tudom mik állnak a kicsi táblácskákon,,nem még össze-vissza rakosgatni őket!!Ügyes vagy!!!:p;););)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm. Jó játék. Még én is csak tanulom, tanulgatom.
 

DeletedUser

Vendég
Szép napos hétvégét mindenkinek! A sílécet még ne vegyétek elő. Igaz a hólapát nálam már készenlétben van .... Sose lehet tudni.
 

DeletedUser166

Vendég
Sziasztok:)
Én nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem folyton a pénz hiányzik itt:)
 

DeletedUser112

Vendég
Azért abban a magassarkúban megnéznék valakit futni, Rica :D
Csacsi: no comment...
Mármint irl vagy az Elvenarban, Judit? ^^
 

Erica

Veterán
Sziasztok Mindenkinek szép Napot!!
Szép napos hétvégét mindenkinek! A sílécet még ne vegyétek elő. Igaz a hólapát nálam már készenlétben van .... Sose lehet tudni.
Jesszus Hóóóólpát..jaj nekem...itt németbe csak vastagabb szkafander kell ám...:eek::eek:de remélem a sisakot elhagyhatom lassan...:D:D:D
Sziasztok:)
Én nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem folyton a pénz hiányzik itt:)
A pénz a legkevesebb Juditom...ez olyan Való Világ fíling itt nem??:D
Azért abban a magassarkúban megnéznék valakit futni, Rica :D
Csacsi: no comment...
Mármint irl vagy az Elvenarban, Judit? ^^
Igen Toren valószinü ha elkezdek futni ebbe a csecse topánkában olyat zúgok vele,hogy hetekig javíthatják majd utánam a berepedezett aszfaltot....:D
 

DeletedUser112

Vendég
Egyszer rendeltem Ebayről táskát, elmentünk egy hétre Olaszországba nyaralni, beraktam a guidebookot meg pár zsepit a fényképezőgépemmel. Kettőt léptem, leszakadt a táska füle. -.-
 
Fent