• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser4917

Vendég
Most , hogy elolvastam a nevét nagyon vicces amit írtál :)
Én az épület lakosszámára gondoltam , nagyon üt !
 

Deleted User - 204368

Vendég
ezt a kuckó építést megcsinálhatták volna tempósabbra. 61 építő kocka sorsolásom van elnyomtam már 20at de már tép az ideg nincs nekem ehhez türelmem mert nem túl izgalmas...
 

Bildiko

Felderítő
Eljutottam azokhoz a feladatokhoz, amikre már csak 20 masni jár... Meglepődtem, nem gondoltam, hogy ilyen hamar beadja. Nem nagyon használtam még csak gyorsítót sem. Messze még az event vége, arról nem is beszélve, hogy a fejlesztőkből még mennyi hiányzik, és már csak 20 masnit ad. Belefutottam egy feladatba, amivel 2 nap alatt végzek. Ezt dobta a gép....
 

Micu65

Felderítő
Végre megint a "véletlen":
Tegnap este "Készíts tisztességes mennyiséget márvány..."
Ma reggel elkészültem, majd 3 kombináló katalizátor kellett (szerencsére kész volt)
És lehet találgatni, hogy utána mi jött: "Készíts tisztességes mennyiséget márvány..." :mad:

[szerkesztve]
Elkészült a márvány. Utána hatalmas mennyiségű arany kellett, és lehet találgatni, hogy mi jött utána:
"Készíts tisztességes mennyiséget márvány...":márvány::eek:o_O
 
Utoljára szerkesztve:

Mihaszna

Veterán
Én is a 20 masnis feladatoknál tartok, de nekem akkor kezdte el szórni, miután megszereztem az utolsó ház ereklyét. Nem tudom, hogy úgy van e beállítva, hogy ha megvan a 10-es szintű ház, akkor 20 masni/feladat, vagy ahogy esik úgy puffan. Minden esetre rengeteg gyorsító és némi gyémántom is bánta. De mivel munkahely váltás miatt kevesebb időm lett a játékra, így hamar túl akartam lenni rajta, nehogy kifussak az időből. Érdekes volt az újítás, de van még mit csiszolni rajta.
 

Kandurka

Újonc
Eljutottam azokhoz a feladatokhoz, amikre már csak 20 masni jár... Meglepődtem, nem gondoltam, hogy ilyen hamar beadja. Nem nagyon használtam még csak gyorsítót sem. Messze még az event vége, arról nem is beszélve, hogy a fejlesztőkből még mennyi hiányzik, és már csak 20 masnit ad. Belefutottam egy feladatba, amivel 2 nap alatt végzek. Ezt dobta a gép....
Nem véletlenül értél oda olyan hamar, hanem mert a bétán használt 180 normális masnimennyiséget adó feladatsort LECSÖKKENTETTÉK 130-ra, dec. 8-án. Csak elfelejtették KÖZHÍRRÉ TENNI. Legalábbis egyik játékostársam sem m ondta, hogy tudna róla....
 

DeletedUser5381

Vendég
Nem véletlenül értél oda olyan hamar, hanem mert a bétán használt 180 normális masnimennyiséget adó feladatsort LECSÖKKENTETTÉK 130-ra, dec. 8-án. Csak elfelejtették KÖZHÍRRÉ TENNI. Legalábbis egyik játékostársam sem m ondta, hogy tudna róla....
Nekem eddig egyébként tetszett az event, annak ellenére hogy én se tartom szerencsésnek egy stratégiai játékban ennyi kaszinó elemet alkalmazni, de miért kellett ezt?? Nem használtam gyorsítót egy darabot se mégis itt vagyok a 20 masnisok határán. Az event még félidőnél se jár. Most 2 hétig szívás, mert valljuk be a sokkal nehezebb feladatok sokkal kevesebb masniért az az. :(
 

Tejinashi

Erős harcos
Hát én ezt már nehezen bírom... orrba-szájba kéri az egyre több vízióport (jelenleg 25) és közben egy katalizártor elkészítése 10 órába tellik, másrészt csak ilyen 2-3 vizióporos dolgokat ad be. Egyszerűen képtelenség követni, hacsak nincs rengeteg gyémántod és pénzed. Sajnos már a gyorsítóim is a végüket járják.... Már most megigérem, hogy jövőre egyetlen eventet sem fogok megcsinálni.
 
Utoljára szerkesztve:

SirSmithy

Veterán
Hát én ezt már nehezen bírom... orrba-szájba kéri az egyre több vízióport (jelenleg 25) és közben egy katalizártor elkészítése 10 órába tellik, másrészt csak ilyen 2-3 vizióporos dolgokat ad be. Egyszerűen képtelenség követni, hacsak nincs rengeteg gyémántod és pénzed. Sajnos már a gyorsítóim is a végüket járják.... Már most megigérem, hogy jövőre egyetlen eventet sem fogok megcsinálni.
Én a 20 TP vásárlással szenvedek. Először örültem, h nem viziloporos kuldit kapok. De ez nettó szívás. Kifogyok mindenből, amiből lehet TPt venni
 

DeletedUser5381

Vendég
Én a 20 TP vásárlással szenvedek. Először örültem, h nem viziloporos kuldit kapok. De ez nettó szívás. Kifogyok mindenből, amiből lehet TPt venni
A "tisztességes" mennyiségű áru háromszorosára emelését a bónusz feladatoknál sem nevezném tisztességesnek.:mad:
 

Tejinashi

Erős harcos
Én a 20 TP vásárlással szenvedek. Először örültem, h nem viziloporos kuldit kapok. De ez nettó szívás. Kifogyok mindenből, amiből lehet TPt venni
Nekem most átállt, már csak 20 masnit ad egy munkáért, de azért 9 fafigurát kér szinten lévő manufaktúrából.... kíváncsi leszek a folytatásra. Vajon ez azt jelenti, hogy ha valaki eléri a 20 masnis munkákat, akkor elvileg a meglévő masnikból fel tudja húzni tizesre a mézeskalács házat?
 

Bildiko

Felderítő
Én ma újabb döbbenetes dologra találtam. A mai nyeremény, a napi nyeremény 4x8 óra gyorsító Első doboz duplázót adott, második doboz 1x8 órát, harmadik doboz keverést. Átnéztem a dobozokat, nem volt a 16 dobozban egy 4x8 órás gyorsító sem, tehát 16 dobozból nem volt napidíj :( Ezt tartom a pofátlanság tetejének.....
 

Deleted User - 204368

Vendég
Én ma újabb döbbenetes dologra találtam. A mai nyeremény, a napi nyeremény 4x8 óra gyorsító Első doboz duplázót adott, második doboz 1x8 órát, harmadik doboz keverést. Átnéztem a dobozokat, nem volt a 16 dobozban egy 4x8 órás gyorsító sem, tehát 16 dobozból nem volt napidíj :( Ezt tartom a pofátlanság tetejének.....
napi díj mindig van a díjak között
 

Bildiko

Felderítő
Csináltam képernyőképet, de a feltölteni kívánt fájl túl nagy lett. Nem tudom feltölteni. Volt 1x8 órás, 1x5 órás, 7x2 órás, és 3x1 órás gyorsító. 4x8 órás nem volt....Sajnos ide nem tudom bizonyítani, de a face csoportba betettem.....
 

Moana28

Felderítő
Sziasztok:) Jól láttad, nincs mindig benne a napi díj a 16 csomag közt, én már többször találkoztam ezzel sajnos, bár annak nagyon örülök, hogy nem akkor történt ez eddig, amikor szerettem volna nyitni. Nekem megvan a 10 es mézeskastély, illetve mégegyszer a mézeskastély és 1 fejlesztő. Párom észrevette, mikor a kalapács lefele indul, ott van egy pont, ha akkor nyomok, 3 v 2 sütidarabot kapok, így sikerült összehoznom a dolgot. Ha hagytam, hogy magától álljon meg, akkor többnyire 1, néha 2 jött össze. Ez csak az én tapasztalatom, nem garancia semmire, de azért kíváncsi lennék, másnál hogy működik a dolog. A 20 masnis feladatokkal kapcsolatban tényleg nagyon durva a 20 tudáspont vásárlás, a következő ilyen feladatnál én abbahagyom az eventet, mert elveszi a lehetőséget a későbbi eventek teljesítésétől, remélem ezen a feladaton változtatni fognak a későbbiekben, a többi feladattal nekem nincs problémám.
 

DeletedUser3

Vendég
Jól láttad, nincs mindig benne a napi díj a 16 csomag közt,
De, mindig benne van a ládák közt a napi díj. Max nem sikerül kinyitni.

de a feltölteni kívánt fájl túl nagy lett. Nem tudom feltölteni.
Külső képfeltöltőre fel tudod tölteni és ide be tudod tenni a linket.

De egyébként kijelzési jellegű a hiba, a táblán nem látszik a többszörös mennyiség, viszont a többszörös mennyiség kerül mindig jóváírásra.
Te egy másik gyorsítót dupláztál, ami eleve 1x8 órás.

(Kijelzési hiba technikai oka: A táblán nem az szerepel a napi díjnál, ami éppen a napi díj, hanem csak egy "1xnapidíj" ajándék, amit később helyettesít be a játék. De a mennyiség helyesen kerül jóváírásra.)
 

DeletedUser5427

Vendég
De, mindig benne van a ládák közt a napi díj. Max nem sikerül kinyitni.


Külső képfeltöltőre fel tudod tölteni és ide be tudod tenni a linket.

De egyébként kijelzési jellegű a hiba, a táblán nem látszik a többszörös mennyiség, viszont a többszörös mennyiség kerül mindig jóváírásra.
Te egy másik gyorsítót dupláztál, ami eleve 1x8 órás.

(Kijelzési hiba technikai oka: A táblán nem az szerepel a napi díjnál, ami éppen a napi díj, hanem csak egy "1xnapidíj" ajándék, amit később helyettesít be a játék. De a mennyiség helyesen kerül jóváírásra.)

Tehát mindig minden 16 dobozban ( ha újra le van osztva, ha nem) minden 16 dobozban benne van a Napi díj. Ha újra leosztja, mert keverek, akkor újra benne lesz. Nincs olyan hogy a 16-os táblán ne lenne benne. Ez jó hír. Ha csak ugyan jól értelek, Hoshi. ??

by
Kami
 

Tejinashi

Erős harcos
De, mindig benne van a ládák közt a napi díj. Max nem sikerül kinyitni.


Külső képfeltöltőre fel tudod tölteni és ide be tudod tenni a linket.

De egyébként kijelzési jellegű a hiba, a táblán nem látszik a többszörös mennyiség, viszont a többszörös mennyiség kerül mindig jóváírásra.
Te egy másik gyorsítót dupláztál, ami eleve 1x8 órás.

(Kijelzési hiba technikai oka: A táblán nem az szerepel a napi díjnál, ami éppen a napi díj, hanem csak egy "1xnapidíj" ajándék, amit később helyettesít be a játék. De a mennyiség helyesen kerül jóváírásra.)

Hoshi, el kell szomorítsalak. Most direkt végignéztem egyenként. A következő 16 db nyeremény van:

1x8 órás gyorsító | 3x2 órás gyorsító | 10 db masni | 2x4 tudáspont

2x2 felfedése | Varázslatos fagyiott rönk | Dupla jutalom | Mágikus műveltség

7x2 órás gyorsító | 1x14 órás gyorsító | Újrakeverés | 3x5 órás gyorsító

Pénzeső 10% | 1x8 órás gyorsító | Runaszilánk | 1x30 ősi tudás


És sehol nincs olyan, hogy 1xnapi ajándék, vagy 4x8 órás gyorsító.
 
Fent