• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser5427

Vendég
Tehát. Bildiko fotója: amely keverés előtt felfedte , mi van a dobozokban. Ha jól értem a gondjait. Ezekben ugyan gyorsító van; de nincs Napi díj ( azaz ( nincs 4 X 8 h Booster) . Nem elírás, mivel raktárba sem íródott jóvá. Bár elismeri , nem nyitott ki mindent, csak a KEVERŐ-re fél úton, ami kevergetés előtt felfedi, mi van a dobozokban.
Tehát. Mi az igazság?
Nem minden 16-ba kerül bele napi díj. ?
Ezzel sincs gond. De szegény BIldit , lecsitítgatom, messenge, azzal, hogy " olyan niiiiincs, hogy a 16-ba ne lenne benne ... Ezek szerint, hogy is van ez?
KEVERÉS funkció tuti fix, hogy felfedi , mi van a dobozokban és csak utána kever???
Vagy a KEVERÉS funkció csak random mutat valamit, kis TP-ke, kis mütyürüü?? aztán mixed
??
 

Csatolmányok

  • Bildikó.jpg
    Bildikó.jpg
    165,9 KB · Megtekintések: 24

DeletedUser3

Vendég
Tehát mindig minden 16 dobozban ( ha újra le van osztva, ha nem) minden 16 dobozban benne van a Napi díj. Ha újra leosztja, mert keverek, akkor újra benne lesz. Nincs olyan hogy a 16-os táblán ne lenne benne. Ez jó hír. Ha csak ugyan jól értelek, Hoshi. ??

by
Kami
Igen, pontosan így van, egy 16-os szettben mindig van: 1, és pontosan 1 napi nyeremény, 1 és pontosan 1 duplázás, 1 és pontosan 1 keverés és 13 további nyeremény véletlen elosztásban.

Hoshi, el kell szomorítsalak. Most direkt végignéztem egyenként. A következő 16 db nyeremény van:

1x8 órás gyorsító | 3x2 órás gyorsító | 10 db masni | 2x4 tudáspont

2x2 felfedése | Varázslatos fagyiott rönk | Dupla jutalom | Mágikus műveltség

7x2 órás gyorsító | 1x14 órás gyorsító | Újrakeverés | 3x5 órás gyorsító

Pénzeső 10% | 1x8 órás gyorsító | Runaszilánk | 1x30 ősi tudás


És sehol nincs olyan, hogy 1xnapi ajándék, vagy 4x8 órás gyorsító.
Ahogy mondtam, egy kijelzési hiba miatt a napi nyeremény 1x-es szorzóval jelenik meg, de a raktárba már a megfelelő mennyiség kerül. A két 1x8 órás nyereményed közül az egyik a napi díj, ami valójában 4x8 óra, és ha azt nyitod, azt is kapod.

Kvázi a napi díj egy "új réteg csomagolásban" van, amiből egyet kapsz, ezért nem jelenik meg a táblán a 4-es szorzó.
A táblán azt látod, hogy a "napi díj" nevű csomagból egyet kapsz, de az sajnos nem látszik, hogy abban a csomagban több van.
 

Csatolmányok

  • profi grafika.png
    profi grafika.png
    8,8 KB · Megtekintések: 27

DeletedUser5427

Vendég
uuu.... Rajzóra a köbön...
Köszönöm. Értem.
Akkor annyi a gondja végeeeee, hogy nem nyitott rá. Arra a bizonyosra, hiába láttatta a Keverő, csak mutatóba , de ott volt, azonban, helyette Kevert a pakli, és nem került kinyitásra. Az meg hogy nem úgy láttatta a játék hogy: " ezeee itt öcsém, csak elírtam " - attól még ott lapított a 4x8
Vágom.
Túltárgyaltuk.
Köszönöm, a választ. :)

by
Kami
 

DeletedUser3

Vendég
Az meg hogy nem úgy láttatta a játék hogy: " ezeee itt öcsém, csak elírtam " - attól még ott lapított a 4x8
Pontosan, én sem írhattam volna szebben.

Keverés előtt nem látszik, hogy ott van, de ott van, keverés után viszont mivel úgyis rejtve van, nem látszik.
 

DeletedUser5427

Vendég
Pontosan, én sem írhattam volna szebben.

Keverés előtt nem látszik, hogy ott van, de ott van, keverés után viszont mivel úgyis rejtve van, nem látszik.

Most utálni fogsz, de .... ez ilyen mém gyár:

"A rendőr felesége otthon van három férfival.
Mikor a férj hazajön, a három ember kimegy az erkélyre elbújni, de csak három zsákot találnak, és abba bújnak bele.
Bemegy a rendőr a felesége szobájába:
- Tudom, hogy megcsalsz, most is férfi volt nálad!
Kimegy az erkélyre meglátja a három zsákot, az egyikbe belerúg, az elkezd ugatni. - Ebben csak egy kutya van - gondolja a rendőr.
Belerúg a másikba, az elkezd nyávogni. - gondolja ez biztos csak egy macska.
Belerúg a harmadikba, semmi. Belerúg még egyet, megint semmi.
Belerúg egy naaagyon nagyot , a pasi a zsákban végre megszólal:
- Krumpli vagyok, nem érted krumpli! "

Bildike, ha az , akkooooo az. Csak elírás :D :D :D
De attól még kuuumpli... vagy micsoda 4x8 :D
 

Bildiko

Felderítő
Akkor, ha az 1x5 órás gyorsítót nyitottam volna fel, akkor 4x8 órás gyorsítót írt volna jóvá. Tiszta sor :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Ilyenkor mit lehet tenni, amikor érekes módon sikerült mind a 15 nyereményt kinyitnom, a tizenötödik volt a dupla választó és az utolsót, az újrakeverést már nem adta be és nem jelenik meg az újrakeverés gomb sem, így nem tudom újrakevertetni a következő tizenhat nyereményt.
Közben sikerült megoldanom, egyszerűen az újrakeverés ikonra kellett klikkelnem, úgyhogy ez a hsz tárgytalan, lehet törölni is...

1576906006082.png
 
Sziasztok!
Eljutottam arra a pontra, hogy nem csinálok többé hasonló jellegű eventet. Az utolsó előtti faj végénél járok. 2 napja elérkeztem a 20 masnit adó feladatokhoz. Azóta szinte csak a: deríts fel egy tartományt, ami a maga 83 órájával eléggé húzós, vagy kutass ki egy technológiát, ami szintén nem egyszerű. De írhatnám a vásárolj 20 tp-t is, mert ezen a szinten van akinek már millió körüli aranyba, esetleg több ezer áruba kerül 1-1 tp. Sosem szerettem az ölembe hulló dolgokat, mindenért szeretek megdolgozni. De ez, amit a hasonló jellegű eventek kérnek sajnos kiábrándítóak, mert nem lehet előre tervezetten játszani, hogy az ember az itthoni dolgaival is haladjon, meg a játékot se utálja meg.
 

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok!
Eljutottam arra a pontra, hogy nem csinálok többé hasonló jellegű eventet. Az utolsó előtti faj végénél járok. 2 napja elérkeztem a 20 masnit adó feladatokhoz. Azóta szinte csak a: deríts fel egy tartományt, ami a maga 83 órájával eléggé húzós, vagy kutass ki egy technológiát, ami szintén nem egyszerű. De írhatnám a vásárolj 20 tp-t is, mert ezen a szinten van akinek már millió körüli aranyba, esetleg több ezer áruba kerül 1-1 tp. Sosem szerettem az ölembe hulló dolgokat, mindenért szeretek megdolgozni. De ez, amit a hasonló jellegű eventek kérnek sajnos kiábrándítóak, mert nem lehet előre tervezetten játszani, hogy az ember az itthoni dolgaival is haladjon, meg a játékot se utálja meg.

Én ugyanebben a cipőben járok, szintén most végzem az utolsó előtti fajt és ezért írtam, hogy jövőre egyetlen eventet sem fogok csinálni. Olyan, mintha direkt akarná valaki, hogy az eventet ne tudjuk csinálni.
 
Én ugyanebben a cipőben járok, szintén most végzem az utolsó előtti fajt és ezért írtam, hogy jövőre egyetlen eventet sem fogok csinálni. Olyan, mintha direkt akarná valaki, hogy az eventet ne tudjuk csinálni.
Azért vannak olyan játékok, ahol ha megdolgozik érte az ember, ugyanazok a jutalmak ütik a markukat egyformán mindenkinek, legyen az alacsonyabb, vagy magasabb szinten lévő játékos. Ugyanannyi mennyiséget kell mindenkinek beadni az adott jutalomért. Ha valaki hamarabb akar a végére érni, lehetősége van rá azzal, hogy vásárol, pénzt költ a játékra. Itt viszont az alacsonyabb szintű játékosoknak gyorsabb a felderítőjük is, és kevesebb a beaadandójuk is. Ezzel még csak egyet is tudok érteni, hiszen alacsonyabb szintű épületeik is vannak, amik kevesebbet termelnek. Viszont a felderítő gyorsaságával abszolút elsőbbségük van. És arról meg ne is beszéljünk, hogy mi már hiába derítünk fel, hiába teljesítjük az adott területeket, plusz városterülethez már nem jutunk csak gyémántért:mad:
 

Deleted User - 204368

Vendég
maga az egész konstrukció tetszik lényegesen jobb mint az előző h 20 ereklye képezz ki hadsereget 20 ereklye tartomány 20 ereklye.... sokkal dinamikusabban lehet haladni és nem a fejemet fogom h már megint ugyanazt adta. nekem a küldetések nagyon bejöttek teljesíthetőek és a véletlenszerűség is érdekesebbé tette mint az előre kiszámítható cetlin leírt küldik h mi miután következik. ez egy nagy pozitív része az eventnek.
ami viszont nagyon negatív az a díjak kiosztása. egy részről nagyon véletlenszerű gondolom a cél az lett volna jót szórakozunk mi közben bontogatjuk az ajándékokat de nagyon nem jött át sőt inkább kellemetlen volt h napi díjat alig lehetett szerezni pedig az lett volna a főcél csak peched volt. a másik nagyon gáz az h kihúzod szinte az összes "vacak" dolgot pl 1 tp 1 rúna stb dobozt és benn van a napi díj a 200 szalag meg egyéb ínyencség és hopp újra keverés.... háháháhá nevessünk egy jót ezen h pont az maradt ki... ettől sokkal jobb lenne ha én tudnám eldönteni mikor keverek újra. kicsit vegyes érzéseim vannak az eventtel kapcsolatban és ez az építő kocka sorsolás szintén nem jőtt be még az első 5 alkalommal jó volt de utána már cska fölösleges kattintásnak éreztem
 

Calyr

Veterán
Bár nem hinném, hogy sok értelme lesz ezt megírni, igyekszem következetes maradni, és a tőlem telhető legjobb, legpozitívabb visszajelzést adni.
6100 masnit gyűjtöttem, utána abbahagytam az eventet, elég volt belőle (elvileg direkt azért nem kezdtem el az Elvenar fajjal foglalkozni, hogy kimaxolhassam ezt az eventet, de a 20 masnis feladatok értelmetlensége életemben először kinyírt bennem minden játékszellemet, és inkább letettem a faji épületeket).
Ebből a 6100 masniból rányitottam a 4*8 órás gyorsítókra - bejött belőle úgy kb. 14. Azt hiszem, ennyit még sosem dolgoztam ennyi nyereményért, de hát most ez van.
Ezt az újított nyitási procedúrát nem egyszerű úgy véleményezni, hogy őszinte is maradjak, meg a kitiltást se feszegessem, szóval erre csak annyit mondanék, hogy ennél értelmetlenebb fejlesztést még nem láttam Elvenaron. Kb. a játék legfőbb szellemiségét, a stratégiát nyírta ki, nagyjából úgy, ahogy a Disney intézte el az új trilógiával a teljes Star Wars mítoszt.
Ha mellétesszük a kalapácsosdit, a kép még rosszabb. Ez nekem 200+ kalapácsra stabil 2-es átlagot hozott (vagy nagyon kicsivel felette), azaz kb. semmi értelmét nem láttam azon kívül, hogy elvett egy csomó időt az életemből, és még jobban ráerősített a kaszinó-lottó élményre.
Mivel semmi olyan értelmes átalakítási lehetőséget nem látok ebben, ami a stratégiát hozná be jobban a szerencsejáték helyett, összességében azt mondanám, nagyon remélem, hogy ez a két játékelem örökre eltűnik a félrement projektet süllyesztőjében.

Event összkép. Ha onnan nézzük, hogy az Inno drasztikusan vissza akarta vágni az irreális nyerési lehetőségeket, akkor ez az event végül is egy jó lépés az egyensúlyi helyzet felé (amely egyensúlyi helyzetre való törekvéssel még akkor is egyetértek, ha én ennek kárvallottja leszek azáltal, hogy kevesebbet nyerhetek, mint korábban - remélem ebből átjön, hogy milyen mércével mérek). Az én gondom az, hogy ezt most úgy nyomták le a torkunkon, hogy akik szeretnek játszani, aktívak lenni, sok munkával sokat nyerni, csakis úgy érezhessék, hogy büntetve vannak emiatt.

Ha kicsit távolabbra nézek, és idei évértékelek, a kép még neccesebb, és sajnos több, mint aggasztó. Idén sorra jöttek az újabbnál újabb fejlesztések, de ezek nem egy irányba tartottak, hanem kb. összevissza próbálkoztak így is, úgy is. Ami a fő gondom, hogy nem látszik sem az, hogy az Inno tudná, mit akar, sem az, hogy érdekelnék a játékosi visszajelzések, sem az, hogy kézben tudná tartani a dolgokat. Ehelyett az eddigi játékmenetekhez képest kb. teljes káosszal, kapkodásérzettel brutális aránytalanságokat hoztak be a játékba, amelyeket reálisan nézve csakis drasztikus lépésekkel lehet kezelni - és akkor itt jön a ki melyik ujjába harapjon verzió.
Én ezen folyamat betetőzésének látom ezt az eventet. Ennél szerintem súlyosbító tényező, hogy a téli event mindig kb. az év legnagyobb dobása szokott lenni, az év ünnepe, a játék legszebb dolgait hozva - ez meg itt most meglátásom szerint esélyesen pályázna minden idők leggyengébb eventje címre. Az mondjuk tény, és ezt nem gúnyból, hanem őszintén mondom, hogy itt most legalább olyan gyenge nyeremények voltak, hogy senki nem sajnálhatja, ha lemaradt valamiről (de mennyivel másabb lett volna a játékélmény érzet, ha ezzel a játékrendszerrel az őszi eventtel próbálkozik az Inno, és a zodiákus lett volna a téli, az év nagy dobása!).

Nem szívesen szummázom a fentieket, de hátha eljut a megfelelő helyekre. Egyre erősödik bennem az a benyomás, hogy vannak (sokan!) játékosok, akik az Inno fejlesztőinél sajnos sokkal jobban értik, nagyobb hozzáértéssel, rálátással játsszák, és a (nemzetközi) fórumokon is megmozdult érzelmek alapján kb. jobban is szeretik náluk ezt a játékot. :( És ez így még véletlenül sem arról akarna szólni, hogy az Inno emberei a rosszak, és az "elit" játékosok a jók, de ha bármi relevanciája van ezen meglátásomnak, akkor az azért aggasztó, mert így a fejlesztők teljesen más keretekben gondolkodnak, mint amiben a legaktívabb, legfanatikusabb játékosok játszani szeretnének és jól érezni magukat. Amikor elkezdtem Elvenarral játszani, többek között az szippantott be, hogy
1, nagyon patikamérlegen kimért legózásnak tűnt az egész, ahol szándékosan nehéz sok minden, és csakis kis lépésekkel lehet haladni,
2, nagyon sokáig megvolt az az érzés, hogy a játék határozottan tart valahonnan valahová, és a fejlesztők okosan és szorosan tartják azt a bizonyos gyeplőt,
3, és az ebből adódó, biztonságos keretek között lehet (és kell) megtalálni azokat a trükköket, kiskapukat, amellyel gyorsabban előrébb lehet jutni.

Idén ez az érzet megszűnt sajnos - és részben érteni vélem az okát (túl sok játékos morzsolódhat le), de ezekkel a próbálkozásokkal nem azt látni, hogy megnyugtató irányba tartana a játék jövője. Persze reméljük a legjobbakat - pár fórumos bejegyzésen túl max. ennyit tudunk tenni.
 

Mihaszna

Veterán
Sajnos én is úgy vagyok vele, mint néhány játékos, hogy jövőre már csak 1-2 Eventet tudok bevállalni, pedig (Istenem te tudod a legjobban), sokan láthatták/láthatják, hogy ha valaki, akkor én igazán kedvelem az Eventeket. Ebből áll a városom. De ezeknek a fejlődő épületeknek (szerintem) lassan elmúlik a varázsuk. Tehát, nem lenne rossz, ha jönne valami új, vagy esetleg változatosabb lenne. Igen, többször leírtam (vagy ha úgy tetszik, hangsúlyoztam), hogy hiányolom az épület szetteket, és szerencsére voltak játékosok, akik szintén így gondolták. Ha Winyadorban ránézek a Karnevál, vagy Arendyllben a tavalyi Téli varázs épület szettemre, akkor azt mondom, hogy jó kis móka volt megszerezni, és nem törölném ki őket semmi pénzért. A Varázslatos Sakk készletet is nehéz volt összeszedni, de sikerült. Nemrégiben megszereznem a Végtelenség Torony épület szettnek az utolsó darabját is. Így már ott sincs nagyon miért küzdenem. (oké, ott van a Multis játék, ami nagyon jó lett, de attól most itt ebben a témakörben elhatárolódnék :) A nyersanyagaimat beleölhetem akár a terület fejlesztésbe is. És ahogy Calyr és még sokan mások is leírták (és magamat is csak ismételni tudom), túl sok az "itt a piros, hol a piros" játék elem az Eventekben.

- Mindannyian tudjuk, hogy ez egy valósidejű online játék. Szinte minden termelési időt lehet csökkenteni a megfelelő ellenszerrel.
- Tudjuk, hogy GmbH (KFT (Korlátolt Felelősségű Társaság) Ergo: Profitorientált oldal.
- Az alapjáték (beleértve a regisztrációt is) ingyenes.
- Nincs fizetési kötelezettség (mielőtt valaki meglincselne, hogy nem vagyok tisztába dolgokkal). A játék lehetőséget biztosít arra, hogy valód pénzért cserébe fejleszd a várost, vagy megvásárolj olyan Prémium épületeket, amik hasznosabbak (vagy fejlettebbek) az alap épületeknél.

Ettől függetlenül, szerintem a mostani Eventen az jár jól (ahogy előttem is leírták), akinek a városa (öhm, bocsánat a kifejezésért) "fejletlenebb", mint a nagyoké. Bár nekem sikerült 10-es szintre felhúzni a házat, de 1500 gyémántom és csomó gyorsítom bánta. (a gyémántokat nem vettem, régebbről összegyűlt). De ha nem használom fel őket, akkor szerintem max 6-os szintig tudtam volna csak fejleszteni az épületet. A 20 masnis feladatokat pedig már az első ilyen jellegű feladatnál elengedtem. :) Aránytalan a feladat a nyereménnyel. Összességében jó lenne ez, de ha már ennyi orosz rulett van a játékban, akkor legyen egy fix publikus feladatsor (mint régebben). Csak annyi, hogy ne 85 meg 114 feladatból álljon, hanem sokkal többől. Lehetnek nehezebbek is, de akkor legalább tudjuk, hogy mire számíthatunk, és tervezhetünk előre is, így szerintem kicsit egyenlő(bb) eséllyel indulhat neki mindenki egy Eventnek. Valahol kell a könnyítés, mert így tényleg az lesz, amit Caryl jósolt, hogy elfogynak lassan a játékosok. Szóval, ha kicsit átgondolják a fejlesztők és meghallgatják a mi imáinkat is, akkor lehet ütős, és nagyon jó Eventeket szervezni a jövőben :)
 

DeletedUser5131

Vendég
Sziasztok!
Az előző két hozzászólásban "a kevésbé fejlett" játékosok meg lettek szólítva, én magamat közéjük sorolm. 6 hónapja kezdtem ezt a játékot.
Alighogy megismerkedtem az alapvető funkciókkal jött a sellő és sikerült egy 10-es és egy 7-es medencét leraknom. Utánna jött az ősz és 10+6 maci a termés.
Ezért nagyon vártam a karácsonyi varázslatot, NEM kellett volna! Azt hittem, hogy az elmult két event tapasztalataival felvértezve jól megszedem magam, itt a téliszünet van időm többet játszani.....Viszont 7napja jött a kiábrándulás, elértem a 20 masnis szakaszba, ahol a masni gyüjtés teljesen lelassult. Van olyan nap, hogy a falum körül több masnit találok mit amit az eventel szerzek. Most van 5612 masnim + 16 kalapácsom. Ezzel a tempóval az egy 10-es épület sem lesz meg (korábban azt olvastam, hogy kb.:8000 masni kell a 10-hez).
Ennyi bevezető után leírom amiért elkezdtem ezt az irást. Minden tiszteletem a nagyoké akik már a 10. szint felett járnak, ha ílyen tempóban nehezednek az eventek a szintek előlrehaladásával, akkor ők valamit nagyon tudnak....
Ilyen csökkenő tendencia mellett a tavaszi eventen már a 4-es szintü épületnek is örülnöm kell bármi lesz is az.
Összegzésként: Nem csak a nagyok de a "kevésbé fejlettek" is Sz*vnak. Az itt a piros, hol a napi nyeremény módszerről már a téli varázs előtt kifejtettem a véleményemet.
Köszönöm hogy elolvastad!
 

DeletedUser5131

Vendég
Igen, pontosan így van, egy 16-os szettben mindig van: 1, és pontosan 1 napi nyeremény, 1 és pontosan 1 duplázás, 1 és pontosan 1 keverés és 13 további nyeremény véletlen elosztásban.


Ahogy mondtam, egy kijelzési hiba miatt a napi nyeremény 1x-es szorzóval jelenik meg, de a raktárba már a megfelelő mennyiség kerül. A két 1x8 órás nyereményed közül az egyik a napi díj, ami valójában 4x8 óra, és ha azt nyitod, azt is kapod.

Kvázi a napi díj egy "új réteg csomagolásban" van, amiből egyet kapsz, ezért nem jelenik meg a táblán a 4-es szorzó.
A táblán azt látod, hogy a "napi díj" nevű csomagból egyet kapsz, de az sajnos nem látszik, hogy abban a csomagban több van.
Itt a kijelzési hibával csak egy baj van, Gondolat kiérlet következik:
1. keverek
2. kinyiton a 2xfelfedét
3. felfedi az egyik gyorsítót
4. az 1x8 nem kell
5. a 4x8 kell
6. nem tudon eldönteni melyiket fedte fel
7/a. rákattintok és a 4x8 az.
7/b. rákattintok és nem az.

Kösz.
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok! Ez elég gáz! 7 mézeskalács ereklyét tudtam elérni, amikortól már újra csak 20 szalagot kapok egy küldetésért. Pedig többször nyertem 100, 150, 200 szalagot is. Így is csak ennyire volt elég. :mad: Azt hittem pár nap alatt befejetem már!
 

Tejinashi

Erős harcos
Ettől függetlenül, szerintem a mostani Eventen az jár jól (ahogy előttem is leírták), akinek a városa (öhm, bocsánat a kifejezésért) "fejletlenebb", mint a nagyoké. Bár nekem sikerült 10-es szintre felhúzni a házat, de 1500 gyémántom és csomó gyorsítom bánta. (a gyémántokat nem vettem, régebbről összegyűlt). De ha nem használom fel őket, akkor szerintem max 6-os szintig tudtam volna csak fejleszteni az épületet.

Nem tudom, hogy csináltad, én nem használtam egy gyémántot sem, jelenleg 7. szinten van a házikó és még van 1825 masnim és csinálgatom módjával a 20 masnis feladatokat, tehát úgy érzem, simán meglesz a 10. szintű ház, ha minden igaz.
 

DeletedUser3

Vendég
Itt a kijelzési hibával csak egy baj van, Gondolat kiérlet következik:
1. keverek
2. kinyiton a 2xfelfedét
3. felfedi az egyik gyorsítót
4. az 1x8 nem kell
5. a 4x8 kell
6. nem tudon eldönteni melyiket fedte fel
7/a. rákattintok és a 4x8 az.
7/b. rákattintok és nem az.

Kösz.
Ez egyrészről teljesen jogos, és ha nálad ténylegesen előállt egy vagy több alkalommal ilyen felállás, nyugodtan írj nekünk a supportra, meg tudjuk nézni mikor mit nyitottál, mi lett felfedve és mit kaptál, biztos vagyok benne, hogy kitalálunk valamit.
 

DeletedUser5131

Vendég
Ez egyrészről teljesen jogos, és ha nálad ténylegesen előállt egy vagy több alkalommal ilyen felállás, nyugodtan írj nekünk a supportra, meg tudjuk nézni mikor mit nyitottál, mi lett felfedve és mit kaptál, biztos vagyok benne, hogy kitalálunk valamit.
Ahogy a hozzászólásomban is irtam ez csak gondolat kisérlet
 
Fent