• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

DeletedUser3513

Vendég
Szerinten a márvány, acél, deszka számít alapvetőnek, és a selyem, tekercs, kristály a kézműves.
így van - ezt nagyon korrektül ki is írja az infó gombocska - csak azt nem látom, hogy azt a 31k árut az alapvetőből vagy a kézművesből sikerült-e összeszednem.
Amikor ilyen kevés hiányzik, akkor egy manut simán legyorsítok, de most lutri, hogy a deszka vagy a selyem manut kellene. No sebaj, 3 óra múlva megtudom - legközelebb meg majd jobban fogok figyelni.
 

Micu65

Felderítő
Micu65 & RED1-re reagálván ( piros vagy vörös )
mikor 85-ben beléptem a nyomdába . jó pár napig , többször jártam meg a festék raktárt 1Xri helyett.
( oka 1 kettő volt belőle .
2 . úgy érdeklődtem , ez meg ez a piros van-e. ? válaszuk nincs . holott volt )
magyarán mondva , kinevelték beőem a PIROS szót , ha színről beszélünk .
a Piros marad nálam , szeméynévnek .
Azért elballaghatnál egy szalagot vagy ajándék masnit forgalmazó üzletbe és kérhetnél ott vörös masnit. ;)
https://szalagok.hu/szalagok/szaten...R3bsVlVS_hnzUBw98PPnFh-izQUomFlhoCMesQAvD_BwE : A szín mikuláspiros
https://www.dekoralombolt.hu/dekoracio/szaten-szalag/12-mm-szaten : Piros
https://www.reatex.hu/hu/rovidaru/szalagok/szaten-selyem-szalag (Itt rákerestem a vörös és a piros szavakra, az utóbbi magasan nyert)
https://www.kosarbolt.hu/index.php?route=product/list&keyword=piros&description=0 Itt is az anyagok főleg pirosak.


Mondjuk engem vörösből a bor érdekel, remélem jövő szüretkor vörösbor és nem piros bor lesz a "nyeremény" :)
 

Micu65

Felderítő
Továbbra is érdekes ez a "véletlen"
Tegnap "állandóan" (valamilyen címszóval) alapanyagot akart, ma pedig már vagy 4. alkalommal alapvető (esetleg alapvető vagy kézműves) feladatot ad.
 

Micu65

Felderítő
3 db kutatás vagy 25 víziópor feladat után (közte mondjuk egy pacsizóssal meg egy piacozóssal) hálát fogsz adni, ha megint termelős küldit ad ;)
Már adhatok is :)
400 bűbájtöredék begyűjtése után "készíts tisztességes mennyiséget Márvány/Acél/Deszka..."

És én most a "véletlen" fogalmáról beszélek, hogy ez (a tegnapi és mai nap alapján) szerintem köszönő viszonyban sincs azzal.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Már adhatok is :)
400 bűbájtöredék begyűjtése után "készíts tisztességes mennyiséget Márvány/Acél/Deszka..."

És én most a "véletlen" fogalmáról beszélek, hogy ez (a tegnapi és mai nap alapján) szerintem köszönő viszonyban sincs azzal.
ez igaz, eléggé úgy tűnik, hogy valami mindig "becsípődik" neki és azt dobálja egy-két kihagyással újra meg újra, amíg valami más nem akad be neki :(
 

DeletedUser5131

Vendég
Nállam is teljes a becsípődés :-((((
10TP vásárlás
51800 alapanyag
kufár 7-szer
33300 alapanag
10tP más csodájába
6200 alapvető áru
kufár 7-szer
6200 bármelyik áru
kufár 7-szer
6200 bármelyik áru

A termelésem 9 márványmanufaktúrával (full-2. szint) serkentővel 2x3h
280 szalag és ebben már bennevan a 15-20 db amit a város körül találtam.:(:mad::(:mad::cool:
 

DeletedUser3513

Vendég
Nekem ma 26 megoldott feladatból 8x kért árut, de ezzel, hogy nem konkrét árut kér, hanem mennyiséget és variálja a T1, T2 és T3 árukat egész barátságos.
Az is tetszik, hogy nem gyötri annyira a térképet, mert a találkozókat a toronyban vagy bajnokság idején ereklyével ki lehet váltani.
Szerintem ez már lényegesen élvezetesebb, mint az előző két nagy event volt bár arra még kiváncsi vagyok, hogy a 20 masnis bonusz feladatoknál is így fogom-e érezni ;)

ui: aki utálja a 15 vízióporos feladatokat, annak javaslom, hogy indítson egy 29 vízióporos barkácsolást, garantáltan nem dobja, ugyanis nekem már 2 napja bent áll az Akadémiában :D :D :D
 

DeletedUser5383

Vendég
Azért elballaghatnál egy szalagot vagy ajándék masnit forgalmazó üzletbe és kérhetnél ott vörös masnit. ;)
https://szalagok.hu/szalagok/szaten...R3bsVlVS_hnzUBw98PPnFh-izQUomFlhoCMesQAvD_BwE : A szín mikuláspiros
https://www.dekoralombolt.hu/dekoracio/szaten-szalag/12-mm-szaten : Piros
https://www.reatex.hu/hu/rovidaru/szalagok/szaten-selyem-szalag (Itt rákerestem a vörös és a piros szavakra, az utóbbi magasan nyert)
https://www.kosarbolt.hu/index.php?route=product/list&keyword=piros&description=0 Itt is az anyagok főleg pirosak.


Mondjuk engem vörösből a bor érdekel, remélem jövő szüretkor vörösbor és nem piros bor lesz a "nyeremény" :)
vörös bor - egy az ízlésünk . én a Sweigert édeset szeretem .
és tessék it a vörös masni .
IMG_20191208_110100[1].jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moana28

Felderítő
Sziasztok:) Nem tudja valaki, hogy hányszor lehet 50 szalagos feladatot csinálni? Azt tudom, hogy 180 feladat után csak 20 masnit ad/ feladat. Előre is köszönöm a választ:)
 

DeletedUser4129

Vendég
Minden második feladat 4 bűbájt kér. Nem lehet valamit csinálni ezekkel az elakadásokkal? már minden gyorsító ráment a gyártásra, a bajnoki csak holnap, másik feladatot akarok!!!! :D
 

DeletedUser3513

Vendég
Minden második feladat 4 bűbájt kér. Nem lehet valamit csinálni ezekkel az elakadásokkal? már minden gyorsító ráment a gyártásra, a bajnoki csak holnap, másik feladatot akarok!!!! :D
hasonlóképpen engem is ez a cipő szorít o_O
de megszámoltam a 3 bajnokis napon 5x kért bűbájt, eddig a 2 nem bajnokis napon meg most fut a 4. - szóval az arány nem annyira rossz, csak bajnokis napokon nem tűnik fel annyira ;)
 

Moana28

Felderítő
A fentebbi kérdésem már nem aktuális, nálam megjöttek a 20 szalagos feladatok. Nálam főként áru és alapanyag termelős feladatok voltak a normál részben többségben, meg a 10-12 tp vásárlás (az egy kicsit beakadt). Mielőtt valaki megjegyezné, hogy biztos siettem, azelőtt megemlíteném, hogy az orkos fejezetben vagyok, most tettem le a gombafarmokat, fejlesztettem a fegyvertárakat, ezért erőteljes ellátást és mágikus műveltséget sokat használtam, kellett. Az Aranyfőnixet is szokás szerint etettem, acél bónuszos vagyok, ezért sok fabrikálást is használtam, mert megkopott az acélom a múlt heti bajnokság miatt. Kutatást viszonylag könnyű volt oldani, mert nem kért még vendégnépes árut.
Úgy gondolom, hogy azoknak kedvez ez az event, akik nem szeretnek taktikázni, viszont az abszolút pozitív, hogy sok feladatot nem lehet egyszerűen azzal megoldani, hogy elnyom az ember egy-egy Váratlan ajándékot vagy Pénzesőt.:) Ott kell lenni, termelni kell, el lehet dönteni, hogy mennyi idős termeléssel csináljuk meg az alapanyagos feladatot és az árutermelőset.:) Így folyamatosan lehet haladni, nincs olyan érzése az embernek szerintem, hogy csak "bizonyos időpontokban" játszhat.:)
A csomagos rendszer őszintén nem tetszik, sem nekem, sem a tesóknak. Visszavárjuk a ládákat:) Abban a tudatban, hogy a ládás rendszerben mit kapott az ember 142 felhasznált "zsetonért", sok embert elkedvetlenít az egésztől, hogy mit kap most 150-ért.:(
Kíváncsi vagyok, milyen lesz az event így, a bónuszküldetéses részben. Sok nap van még hátra, remélem jól fog elsülni a dolog.:)
 

Mihaszna

Veterán
Azért ez az 50 masni 1 db Tudáspontért nem hinném, hogy fair. És van még benne hasonló nyeremény, ami szerintem nem üti meg/nem éri meg az alku tárgyát. Kategorizálva jobb volt. Ott legalább tudhatta az ember, hogy amilyen virágot szakít, olyat szagol. Ha a jövőévi eventek hasonlóak lesznek (csak nem masnikkal, hanem más jelképekkel), akkor javasolnám, hogy a nyeremények kategorizálva legyenek, mint a Ládák esetében, és ha annyira ragaszkodunk (izé bocsánat.. ŐK ragaszkodnak) a randomitáshoz, akkor maradhat továbbra is a nyeremények kiléte fedve, csak annyi különbséggel, hogy kategorizálva vannak. Vagyis: Menjünk vissza a ládás rendszerhez, de a tartalmuk ne legyen látható. Így jut is, marad is.
 

DeletedUser3541

Vendég
Sziasztok! nekem több problémám is van az újítással.. A hosszabb távú játékokban úgy lehet viszonylag kiegyenlítetté tenni a rendszert /motiválni a játékosokat, hogy mindig egy kicsit erősebb nyeremények jönnek, mint addig. Így a régieknek is marad élmény és az újak is könnyebben jöhetnek közelebb a kevésbé aktív régiekhez. Most mi történik? Volt egy pár olyan event, ahol lehetett kaszálni, majd jön az új rendszer, ahol már nehezen jönnek az extra épületek.. Aki megszedte magát eddig, az lényegében beérhetetlenné válik, aki eddig tudott a kutakból elegendő gyémántot szerezni, annak több területe, varázslatos épülete, stb. van, aki most indulna, az már nem tudja ezt megtenni. Akinek több medvéje, stb.. van, az utolérhetetlenné válik. Ez a rendszer bünteti az aktív játékosokat. Vegyünk gyémántot?! Aki tudja, mennyire lassan lehetett eddig is csak kutakból gyémántot szerezni, az tudja, hogy a vásárolni hajlandó emberek akkor költenek szívesebben, ha látják, hogy egyébként mennyi meló összeszedni a gyémántokat, ha játékkal nem lehet kiváltani a vásárlást, akkor viszont tényleg csak a pénztárcák játszanak, a játékosok szépen el fognak szivárogni..
 

DeletedUser4917

Vendég
Hello Elvenar !
Kinek mennyi szalagja van eddig vajon érdemes minden időgyorsítót ellőni ?
10 vagy inkább 15 ezer szalagra érdemes hajtani , szóval beérjem kevesebbel ?
Mi a véleményetek ?
 
Fent