• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Téli Varázs

Calyr

Veterán
csak a masnid korlátozza, hogy hány ajándékot nyitsz:
a keverés után addig nyitod az ajándékot, amíg azt a dobozt nem bontottad ki, amiben az újrakeverés "nyeremény" van. Ekkor automatikusan 16 új ajándékot kapsz és folytathatod tovább az ajándék bontogatást
Ez tiszta sor, köszi. De korábban valaki írta, hogy a béta szerint korlátozva van, hogy egy nagy hányszor keverhetsz - megelőzendő a sok nyerést. És mivel itt is végtelenített feladatsor van, az egy dolog, hogy ilyen esélyekkel nem túlságosan éri meg, de kimaxolni kb. így lehet a dolgokat. Ezért fontos, hogy van-e napi nyitási limit, mert ez kb. eldönti, hogy van-e miért teperni a feladatokkal.

(Első benyomásom egyébként az, hogy ez innentől sajnos definiáltan Elvenar Kaszinó lett, ezzel a mechanizmussal minden értelmes/élvezetes stratégai lehetőséget kiirtottak a játék készítői - kár érte, bár ahogy olvastam a bétát, nem is az volt a cél, hogy a stratégiát kedvelő játékosokkal foglalkozzanak.)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Ez tiszta sor, köszi. De korábban valaki írta, hogy a béta szerint korlátozva van, hogy egy nagy hányszor keverhetsz - megelőzendő a sok nyerést. És mivel itt is végtelenített feladatsor van, az egy dolog, hogy ilyen esélyekkel nem túlságosan éri meg, de kimaxolni kb. így lehet a dolgokat. Ezért fontos, hogy van-e napi nyitási limit, mert ez kb. eldönti, hogy van-e miért teperni a feladatokkal.
a bétán sincs nyitási limit, nem tudom ki írta, de rosszul írta
annyi a korlát, hogy a feladatok után kapott masni száma szépen felkúszik 50-ig, majd a tényleg végtelenített részt elérve vissza esik 20-ra, de ha szeretnél pl. 5 fődíj házikót vagy 50 aktuális napi díjat, ezeknek nincs se a bétán, se itt elvi akadálya
 

DeletedUser3317

Vendég
Úristen, ez de jól néz ki! Annyira szép az egész grafika, tetszik a masni meg a cuki Baby Yoda. (ezt már nem mossátok le, nem tudom,hogy direkt van, de megbabusgatnám szegény orkot xD ) Nekilátok a küldetéseknek, nagyon poén a cukorkalapács meg az ezzel építendő mézeskalács... xD
 

Calyr

Veterán
a bétán sincs nyitási limit, nem tudom ki írta, de rosszul írta
annyi a korlát, hogy a feladatok után kapott masni száma szépen felkúszik 50-ig, majd a tényleg végtelenített részt elérve vissza esik 20-ra, de ha szeretnél pl. 5 fődíj házikót vagy 50 aktuális napi díjat, ezeknek nincs se a bétán, se itt elvi akadálya
Köszi, bíztam benne, hogy fals infó volt.
 

DeletedUser4129

Vendég
csak a masnid korlátozza, hogy hány ajándékot nyitsz:
a keverés után addig nyitod az ajándékot, amíg azt a dobozt nem bontottad ki, amiben az újrakeverés "nyeremény" van. Ekkor automatikusan 16 új ajándékot kapsz és folytathatod tovább az ajándék bontogatást
Köszönöm szépen a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Ez tiszta sor, köszi. De korábban valaki írta, hogy a béta szerint korlátozva van, hogy egy nagy hányszor keverhetsz - megelőzendő a sok nyerést. És mivel itt is végtelenített feladatsor van, az egy dolog, hogy ilyen esélyekkel nem túlságosan éri meg, de kimaxolni kb. így lehet a dolgokat. Ezért fontos, hogy van-e napi nyitási limit, mert ez kb. eldönti, hogy van-e miért teperni a feladatokkal.

(Első benyomásom egyébként az, hogy ez innentől sajnos definiáltan Elvenar Kaszinó lett, ezzel a mechanizmussal minden értelmes/élvezetes stratégai lehetőséget kiirtottak a játék készítői - kár érte, bár ahogy olvastam a bétát, nem is az volt a cél, hogy a stratégiát kedvelő játékosokkal foglalkozzanak.)

Igen én írtam, mivel egyen - ketten belefutottunk bétán, ilyen hibába, hogy nem keverte meg a paklit a játék. BUG . Elvileg nem szabad, hogy bárki belefusson.


by
Kami
 

DeletedUser

Vendég
És ki mondta, hogy a Google-ra fel vagyok regisztrálva?

Natty "google" hozzászólása miatt írtam.
De igazad van. Oda regizel; ahova akarsz :D
Én azért. Meg mi azért, ott várunk, rád is :)
meg mindenkire aki játszik vagy játszani szeretne, és emberek közé vágyik.


by
Kami
 

DeletedUser3513

Vendég
Nem tudja valaki véletlenül, hogy a varázslatos műhelyet most is duplán számolja be?

Az első 29 feladatban nem :rolleyes:, gondolom később sem.
Akkor most az lenne a kérdésem, hogyan lehet törölni egy bejegyzést, ha már rájöttem a válaszra?
 

Calyr

Veterán
Igen én írtam, mivel egyen - ketten belefutottunk bétán, ilyen hibába, hogy nem keverte meg a paklit a játék. BUG . Elvileg nem szabad, hogy bárki belefusson.


by
Kami
Ezesetben elnézést, hogy lehetséges fals infóként emlékeztem rá - nektek köszi a bug jelzést, a készítőknek meg a javítást. :)
 
Fent